Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
FullSpeed Nations Cup!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » CB Nations Cups
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kiTTz
Jeździ konno


Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 30


PostWysłany: 02 stycznia 2011, 0:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

podstawy sceny znam, od pewnego czasu się nią interesuje, gram dla zabawy. Moim celem nie jest gra jako gracz w tej drużynie lecz zarządzenie nią. Rozpisywanie głosowania na zespół czy załatwiania wszystkich spraw związanych z administracją Clanbase leży w mojej kwestii. Posiadam dostęp do administracji ClanBase i widzę głosy, w sumie tylko ja i steryd mamy już szanse wygrać, ja ściągnąłem znajomych z cod4 on z cod2 do głosowania i teraz zależny wszystko od was, czy chcecie osobę która zrobi to profesjonalnie czy kolesia, który chcę mieć pucharek Team Poland w logu na cb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 02 stycznia 2011, 0:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przepraszam, chcesz powiedzieć, że aby wygrać głosowanie na wybór kapitana Polski w TRAKCMANII ściągnąłeś swoich ziomków z Call of Duty 4, którzy prawdopodobnie NIGDY nie grali/ nie zagrają w tą grę i nie znają absolutnie potrzeb polskich Trackmaniaków[?] i że drugi facet zrobił to samo?
Czyli w grze o kapitana Polski w FS prowadzi na razie dwóch kolesi, co im się nagle zamarzyło rządzić kimś, a że w call of duty trudno to tutaj pokieruję jakimiś frajerami.

SMART MOVE!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 02 stycznia 2011, 1:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kiTTz napisał:
podstawy sceny znam, od pewnego czasu się nią interesuje, gram dla zabawy. Moim celem nie jest gra jako gracz w tej drużynie lecz zarządzenie nią. Rozpisywanie głosowania na zespół czy załatwiania wszystkich spraw związanych z administracją Clanbase leży w mojej kwestii. Posiadam dostęp do administracji ClanBase i widzę głosy, w sumie tylko ja i steryd mamy już szanse wygrać, ja ściągnąłem znajomych z cod4 on z cod2 do głosowania i teraz zależny wszystko od was, czy chcecie osobę która zrobi to profesjonalnie czy kolesia, który chcę mieć pucharek Team Poland w logu na cb.


Ktoś jest chyba jeszcze na bani po sylwestrze Cool

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 02 stycznia 2011, 1:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Joker' napisał:
Ktoś jest chyba jeszcze na bani po sylwestrze Cool

Za dużo bigosu było Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
r_a_f15
Jeździ konno


Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 23
Skąd: Mosina

PostWysłany: 02 stycznia 2011, 2:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kiTTz
Zaglosowalem na ciebei wiec wybrac mnie musisz ;p zrobi się jakieś duze kwali i będzie dobrze

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bartzor
Doświadczony driver


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 111


PostWysłany: 02 stycznia 2011, 3:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://101st.eu/forum/viewthread.php?thread_id=2115
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
74raf
Jeździ konno


Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 69
Skąd: ŻORY

PostWysłany: 02 stycznia 2011, 6:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co do wypowiedzi kolejnej KiTTza zacytuję jak w poście KiTTza słowa piosenki Czesława Niemena Wink
"Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat(reprezentacja TM) nie zginie nigdy dzięki nim. Nie! Nie! Nie!" .... jest na NIE ....Reprezentacją powinna zarządzać osoba ze sceny TM ....Gracze TM ludzie rozumni oprócz grania też potrafią zarządzać

(Dodano 02 stycznia 2011, 6:25)
Link dotyczący tylko kapitanowania reprezentacji pisać kandydatury
http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?p=158013#158013

(Dodano 02 stycznia 2011, 6:30)
Link dotyczący tylko wyboru serwera na kwalifikacje do reprezentacji Polski w TM
http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?p=158014#158014

(Dodano 02 stycznia 2011, 7:13)
Link dotyczący tylko mapy(map) do kwalifikacji do reprezentacji PL w FSNC
http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?p=158015#158015

(Dodano 02 stycznia 2011, 7:1Cool
Termin proponuję do końca tygodnia na wybór kapitana,serwera kwalifikacyjnego oraz map kwalifikacyjnych lub też mapy ;)Czy wam odpowiada taka wersja wydarzeń drodzy parafianie ;)Jakieś Za?jakieś Przeciw?Razz kto się wstrzymał?kto popuścił?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiTTz
Jeździ konno


Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 30


PostWysłany: 02 stycznia 2011, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ludzie mówicie żebym się nie pchał i że chce mieć tylko pucharek, znam steryda i wiem ze on nawet skladu nie wybierze wiec wystartowalem by coś TM ugrało, nie nie mam zamiaru grać w tej reprezentacji ale w clanbase siędzę od dawna, powtarzam po raz kolejny skład zostanie wybrany przez scenę. A teraz się pytam sceny, wszyscy macie do mnie problem to czemu nie zgłosiliście swojego kandydata? polecałbym ogarnąć co się dzieje bo widać nie specjalnie wam na tym zależy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ravpolska
Jeździ konno


Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 10


PostWysłany: 02 stycznia 2011, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja proponuje jeszcze raz serw zorski na kwalifikacje chociaż tyle chialbym zrobić coś dla repr polski nikt od nas raczej nie pojedzie kwalifikacji bo jest dużo dobrych zawodnikow z innych teamów wiec naszych wole niewystawiac zeby potem nie było problemu ze ktos się ie stawił na spara a u nas to norma hehe ,widze ze tu dużo ludzi lubi tylko pogadac popisac sobie ale to tak przeciez nie dziala musza to być osoby bardzo dobre i ODPOWIEDZIALNE wiec pisanie wkolko jedno i to samo chyba nie ma sęsu poza tym jak będą już trasy wszysko okaze się w praniu i tak jak pisze bedę bardzo zadowolony jak wybierzecie nasz serw w końcu jakiś pozytek by był Smile oczywiście serw będzie udostepniony kapitanowi i komu tam będzie trzeba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 02 stycznia 2011, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ravpolska napisał:
Ja proponuje jeszcze raz serw zorski na kwalifikacje chociaż tyle chialbym zrobić coś dla repr polski nikt od nas raczej nie pojedzie kwalifikacji bo jest dużo dobrych zawodnikow z innych teamów wiec naszych wole niewystawiac zeby potem nie było problemu ze ktos się ie stawił na spara a u nas to norma hehe ,widze ze tu dużo ludzi lubi tylko pogadac popisac sobie ale to tak przeciez nie dziala musza to być osoby bardzo dobre i ODPOWIEDZIALNE wiec pisanie wkolko jedno i to samo chyba nie ma sęsu poza tym jak będą już trasy wszysko okaze się w praniu i tak jak pisze bedę bardzo zadowolony jak wybierzecie nasz serw w końcu jakiś pozytek by był Smile oczywiście serw będzie udostepniony kapitanowi i komu tam będzie trzeba


Człowieku, używaj jakiś znaków interpunkcyjnych :? .

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
ravpolska
Jeździ konno


Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 10


PostWysłany: 02 stycznia 2011, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kurde sory napisalem niespojzalem:) jednak chlopaki od nas chca sprobowac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dizel
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: jastrzębie-zdrój

PostWysłany: 02 stycznia 2011, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to ja jadę;D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PerfecT_zorski
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1


PostWysłany: 02 stycznia 2011, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Również mógłbym jechać na tych kwalifikacjach.
Pozdrawiam Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lesław
Jeździ konno


Dołączył: 30 Kwi 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 84

Skąd: Biecz

PostWysłany: 02 stycznia 2011, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tak wgl to co należy do obowiązków kapitana na tej imprezie?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
r_a_f15
Jeździ konno


Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 23
Skąd: Mosina

PostWysłany: 02 stycznia 2011, 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zarzadzanie calym skladem itp ogarnieciem tego Clan Base...

Jak będzie wybrany kapitan wtey będzie mozna dyskutowac coś wiecej na ten teemat bo teraz nie ma już o czym gadac..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
nubzor
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 4


PostWysłany: 02 stycznia 2011, 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W sumie ja się pisze na fs jak coś :p tylko dalsze info by się przydalo , czyli : jakieś kwali ? Kto będzie jeździć itp ... ale jak coś jestem za tym by reprezentowac Polske. Z powazaniem AR|NubzoR
_________________
AR|Nubz0r®

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Amelia
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 03 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: Starogard Gdanski

PostWysłany: 03 stycznia 2011, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

proszę przezyje kazdego innego lidera tylko nie Kielasa ... jego Angielski wprost zwala z nog + kolesiowi szybko nerwy puszczaja, czego sama doswiadczylam. Ktos mu nie podejdzie to co nie wezmie go ? Po za tym rzuca łacina np. w moja strone ... >.<

Tak wiec proponuje kazdego innego lidera tylko nie Kielasa ^^
No i czekamy a info gdzie i kiedy Kwali będą Razz

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lesław
Jeździ konno


Dołączył: 30 Kwi 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 84

Skąd: Biecz

PostWysłany: 03 stycznia 2011, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No trochę się z Amelią zgadzam, a czemu tak robi względem Cb nie wnikam, dobra koniec offtopu, btw spoko że Nubzor zainteresowany jest ^^
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*WDD* digger
V.I.P.


Dołączył: 26 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 360

Skąd: ta agresja?

PostWysłany: 03 stycznia 2011, 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zbakany napisał:
ravpolska napisał:
Ja proponuje jeszcze raz serw zorski na kwalifikacje chociaż tyle chialbym zrobić coś dla repr polski nikt od nas raczej nie pojedzie kwalifikacji bo jest dużo dobrych zawodnikow z innych teamów wiec naszych wole niewystawiac zeby potem nie było problemu ze ktos się ie stawił na spara a u nas to norma hehe ,widze ze tu dużo ludzi lubi tylko pogadac popisac sobie ale to tak przeciez nie dziala musza to być osoby bardzo dobre i ODPOWIEDZIALNE wiec pisanie wkolko jedno i to samo chyba nie ma sęsu poza tym jak będą już trasy wszysko okaze się w praniu i tak jak pisze bedę bardzo zadowolony jak wybierzecie nasz serw w końcu jakiś pozytek by był Smile oczywiście serw będzie udostepniony kapitanowi i komu tam będzie trzeba


Człowieku, używaj jakiś znaków interpunkcyjnych :? .

Oj tam czepiasz się, przecież wstawił jeden przecinek, to za mało? Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
nubzor
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 4


PostWysłany: 04 stycznia 2011, 0:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lesław napisał:
No trochę się z Amelią zgadzam, a czemu tak robi względem Cb nie wnikam, dobra koniec offtopu, btw spoko że Nubzor zainteresowany jest ^^

No w sumie to 1 raz w takim czyms bym startowal , poza tym nawet nie wiem jaki system obowiazywac będzie tam typu: rundy ? . No i jakie trasy będą:p Jedyne co wiem to to iz postaram się jakos dobrze wypasc :p

_________________
AR|Nubz0r®

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » CB Nations Cups Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?