Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Najlepszy mapper 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maxblue
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 7
Skąd: Miedzna Drewniana

PostWysłany: 22 Maj 2011, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nius dobry,ale najważniejsze są te świetne mapki.Mnie do gustu najbardziej przypadła mapka Worst track ever.Jeszcze nie widziałem dobrej mapy do TM.
_________________
Nie ma złych graczy...są zbyt wymagający przeciwnicy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 22 Maj 2011, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Adminie Lexiu, Ciebie to już do reszty po***ało. Jak władza do głowy uderza to najwyższy czas wypierdalać!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 22 Maj 2011, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

josh, a sadzilem, ze lepszych na to stanowisko nie znajde.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 23 Maj 2011, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

cobham napisał:
Adminie Lexiu, Ciebie to już do reszty po***ało. Jak władza do głowy uderza to najwyższy czas wypierdalać!

Nie zmienia to jednak faktu że kotlet to był co najmniej nieświeży i trudno go dzisiaj nazwać słowem "nius".

Anyway, wszystkim nie dam rady się przypodobać - raz narzekają jedni że nic nie robię, raz narzekają drudzy że za dużo robię.

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 23 Maj 2011, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No ale spójrz, się chłopak zagłębia w forum, a ty mu warna dajesz.. :3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 23 Maj 2011, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Toby napisał:
No ale spójrz, się chłopak zagłębia w forum, a ty mu warna dajesz.. :3


To nie wykopalisko archeologiczne by się zagłębiać. Niech czyta, proszę bardzo, ale komentowanie newsa sprzed pół roku jest co najmniej nie na miejscu.

EoT z mojej strony, jak ktoś chce to dalej roztrząsać to niech pisze do mnie na GG. Chętnie pogadam.

_________________
Discord: vanitasss


Ostatnio zmieniony przez Vanitas / Lexiu dnia 23 Maj 2011, 21:06, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
P4G tyta
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 481

Skąd: Rybnik

PostWysłany: 23 Maj 2011, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lexiu napisał:

To nie wykopalisko archeologiczne by się zagłębiać. Niech czyta, proszę bardzo, ale komentowanie newsa sprzed pół roku jest co najmniej nie na miejscu.

a dlaczego ;> że się wtrącę Very Happy ?? czy to łamie regulamin??
rozumie ze to TMPL, ale admin powinien dawać przykład swa osobą a nie powody do kłótni :E:E:E:E:E:E:E:E

_________________
AUDIO Onkyo 307 + Onkyo 406 + Kef C7 + Kef C6 + Jbl ES 250 PW + stare surroundy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 23 Maj 2011, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tyta, prosiłem - GG, tutaj nie spamować. Ale skoro już tak bardzo nie chciało ci się czytać moich postów, to już odpiszę:

Ano dlatego, że kompletnie bez sensu jest odpowiadanie na zestawienie top maperów stworzonego pół roku temu. Być może to moje prywatne odczucia i pamiątka po znacznie większym forum (dziś nieżyjące mmorpger.pl), gdzie wszak modem nie byłem, ale warny leciały już za śmieci sprzed miesiąca. Przepraszać nie będę, co najwyżej następnym razem wezmę wasze "komentarze" (które zresztą zaczynają się po każdej mojej edycji/akcji, no ludzie - pracować się nie da!).

A kłótnię to rozpoczął cobham, notabene autor wątku, najeżdżając na mnie i to jeszcze w prosty i chamski sposób.

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 23 Maj 2011, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lexiu napisał:

A kłótnię to rozpoczął cobham, notabene autor wątku, najeżdżając na mnie i to jeszcze w prosty i chamski sposób.

Jam niegodzien piąć się w tak wysublimowaną dysputę. Wszak mój język sprawić mógł twój zawód. Kajam się.

A teraz:
http://rawsmackdown.blogs.sapo.pt/arquivo/shane,%20hbk.jpg

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 23 Maj 2011, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lexiu napisał:
Tyta, prosiłem - GG, tutaj nie spamować. Ale skoro już tak bardzo nie chciało ci się czytać moich postów, to już odpiszę:

Ano dlatego, że kompletnie bez sensu jest odpowiadanie na zestawienie top maperów stworzonego pół roku temu. Być może to moje prywatne odczucia i pamiątka po znacznie większym forum (dziś nieżyjące mmorpger.pl), gdzie wszak modem nie byłem, ale warny leciały już za śmieci sprzed miesiąca. Przepraszać nie będę, co najwyżej następnym razem wezmę wasze "komentarze" (które zresztą zaczynają się po każdej mojej edycji/akcji, no ludzie - pracować się nie da!).

A kłótnię to rozpoczął cobham, notabene autor wątku, najeżdżając na mnie i to jeszcze w prosty i chamski sposób.


Tłumaczenie dla coba: ch** ci w dupę.

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?