Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
nawro trasy - Sunrise i Nations
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 30 kwietnia 2006, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Stworzyłem teraz multilapa Shocking the Exotic z myślą o zawodach ESL. Multilap z krótkimi okrążeniami (około 35 sekund). Zamieściłem dekoracje, ale jak piszą w regulaminie ESL nie przesadziłem z nimi. Wink Trasa zawiera dwie szybsze części - wallride'a i pętlę. Trzeba uważać na słupy na drodze i techniczne zakręty. Korzysta z Sk8Park Moda Link :


Screenshoty:
Linia start/meta

Między słupami

Wallride

Techniczny zakręt kończący okrążenie


Trasa dostała najszybszego w moim życiu awarda. Very Happy

_________________



Ostatnio zmieniony przez Zeo dnia 10 czerwca 2006, 15:46, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 06 Maj 2006, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Teraz kolej na wykorzystanie modu Grara77, który zmienia stadion w totalne piekło. Trasa nazywa się "See You in Lava". Mamy tu do czynienia z trasą z wieloma ciekawymi kamerami MT in-game. Na starcie wystarczy jechac prosto i skoczyć nad dziurą. Jest trochę pętli, wallride i kilka trudnych zakrętów. Na mecie trzeba trochę przyhamować w czasie skoku. Link :


Screeny z trasy:
Prosta zaczynająca trasę

Zeskoczyliśmy na tzw. "Inflatable"

I zeskoczyliśmy z niego

Po wyborze w lewo lub w prawo jedziemy dalej

Prosta w dół z anty-dopalaczami (tu jest MT ingame

Wyjście z pętli

Na tym zakręcie można łatwo walnąć w ściankę

Meta


Już wiem jaką tematykę będzie miała moja następna trasa. Powtarzam - tematykę a nie pomysły na pokonanie trasy.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
cin95
Jeździ konno


Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 45
Skąd: Ruda ?l?ska

PostWysłany: 10 Maj 2006, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

skąd wziąć bajerki jak zmiana otoczenia np. w deser zamias tego widzi kreskuwkowe tlo i inne duperele z kreskuwek i np. snow zamienia się zabawkowy tor do składania bo widac szyny i rury nie mają dziur tylko wszystko pokryte?? czy jest jakas strona z takimy bajerami??? bo mnie nudza te orginalne otoczenia Sad Sad
_________________
cin95 IS BACK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kupiłem se TMU więc teraz TMU rządzi

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 10 Maj 2006, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zaczynasz interesować się modami - świetnie Wink opowiem ci jak to zrobić: można zerknąć do forum http://nations.tm-exchange.com (dział Nations Mod) albo zerknąć tutaj - http://tmmod.220v.org/ (narazie jest chyba jakiś błąd) i tam ściągnąć mody

A teraz jak zainstalować - w folderze GameData/Skins/Stadium zrób nowy folder o nazwie Mod. Wszystkie mody wędrują właśnie do tego folderu. Nie wypakowuj ich.

I jeszcze jedna ważna rzecz - nie wszystkie mody działają poprawnie caly czas. Czasami albo są w ogóle "niewidoczne", albo widać tylko zmodyfikowane niektóre bloki

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
cin95
Jeździ konno


Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 45
Skąd: Ruda ?l?ska

PostWysłany: 10 Maj 2006, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

thx thx thx :wink: :wink:
_________________
cin95 IS BACK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kupiłem se TMU więc teraz TMU rządzi

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 10 Maj 2006, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ta trasa od innych moich różni się. Tutaj zrobiłem ją nieco dłuższą, żeby móc wstawić 64 billboardy z moją szczęśliwą postacią z anime "Sonic X" - Cosmo. To prawda, gdy myślę o niej mam więcej szczęścia, siły i pewność siebie. WAżNE, śCIąGNIJCIE BILLBOARDY Z COSMO TUTAJ http://rapidshare.de/files/27264156/CosmoBillboards.zip.html ALBO TO NIE BęDZIE TA SAMA TRASA, JAKA TO JEST U MNIE NA KOMPIE. Crying or Very sad

Trasa trwa około minute i 45 sekund. Zawiera trochę pętli i jeden skok z rampy do rampy. Na tym skoku nie wolno latać swoim wózkiem zbyt wysoko. Trochę skoków (kilka z nich może wam się spodobać) i technicznych zakrętów. Trasa korzysta z Kickin Asphalt Moda.

Link:


Screeny:
Start

Przed skokiem z rampy na rampę

Pierwsza pętla

Przez tą samą dziurę skoczysz 2 razy

Wysoki skok w dół i kolejna pętla

Jeden z zakrętów przed kolejną pętlą

Skok przez budyneczek, między słupami i pod billboard

Techniczny zeskok w lewo

Pod tym billboardem przejedzisz po drugim zeskoku przez dziurę ze screena nr. 4 (to również Cosmo, tylko tutaj dojrzała i stała się moim zdaniem najpiękniejszą postacią animowaną ze wszystkich)

_________________



Ostatnio zmieniony przez Zeo dnia 27 lipca 2006, 23:24, w całości zmieniany 3 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 10 Maj 2006, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No fajnie, ale powiedz gdzie mam te obrazeczki umieścić (w jakim katalogu) i czy trzeba je rozpakować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 10 Maj 2006, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wszystkie billboardy umieszczamy w GameData/Skins/Any/Advertisement . Nie jestem pewien czy trzeba to wypakować, ale lepiej wypakuj
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 10 Maj 2006, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Masz rację. Trzeba wypakować i umieścić razem z folderem w miejscu, które wskazałeś - wtedy działa.
Mnie osobiście to trochę te rysunki rozpraszają podczas jazdy, a poza tym nie lubię japońskich filmów rysunkowych (może jestem za stary Very Happy ). Jeśli chodzi o trasę to bardzo fajna i dopracowana (jak zawsze). W dwóch miejscach miałem podczas pokonywania toru moment zwątpienia, czy dobrze jadę? Kamerka pokazuje jakbym "wpadał w kanał", a tymczasem po przełączeniu, o dziwo, jadę dalej Very Happy . To chyba był efekt zamierzony?
Polecam tą trasę każdemu kto lubi zbierać i kolekcjonować takie rodzynki. Fani japońskiej mangi będą zachwyceni. Pozdrawiam i życzę fantastycznych pomysłów w tworzeniu torów.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cin95
Jeździ konno


Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 45
Skąd: Ruda ?l?ska

PostWysłany: 11 Maj 2006, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kuuurrrdddeeeee co mam zrobić z sciagnietymi modami gdzie umieścic te mody próbowałem jak kazał wcześniej nawro i nie dzialało heeeeelllllllllllllllllllpppppppppppppppppppppppp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
cin95 IS BACK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kupiłem se TMU więc teraz TMU rządzi

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cin95
Jeździ konno


Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 45
Skąd: Ruda ?l?ska

PostWysłany: 14 Maj 2006, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mam na myśli w tmo
_________________
cin95 IS BACK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kupiłem se TMU więc teraz TMU rządzi

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 14 Maj 2006, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ejjj facet psujesz mi temat, lepiej załóż swój w dziale "pomoc" OK?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
cin95
Jeździ konno


Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 45
Skąd: Ruda ?l?ska

PostWysłany: 14 Maj 2006, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Eee sorry "koleś"
_________________
cin95 IS BACK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kupiłem se TMU więc teraz TMU rządzi

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 24 Maj 2006, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ogólnie to ja tu jestem żeby wstawić moją nową trasę, ale najpierw mam prośbę - NIE PISZCIE NIE NA TEMAT!!! W FORUM O MOIM BLUES MODZIE JEST TAK SAMO żE ZADAJECIE MI PYTANIA NIE ZWIąZANE Z TEMATEM (no nie dotyczy to wszystkich całe szczęście)!!!
Coś się chcecie spytać, róbcie nowy temat i tyle Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation


A teraz trasa - nazwałem ją Darkroom ponieważ korzysta z Matrix Moda, który sprawia że na trasie robi się ciekawie ciemno. Wink Jest to szybka trasa, na której jednak technicznych zakrętów wcale nie zabrakło. Na początku mamy do czynienia z offroadem na którym wcale nie trzeba hamować jeśli dobrze się go pokona. Potem jest parę pętli i szybkich zakrętów. Jest też krótki wallride po którym następuje całkiem trudny skok do wylądowania. Meta może okazać się dla was dziwaczna. Opis jak ją pokonać dam wam nad jednym ze screenów. A tutaj macie linka :


Screeny :
Offroad rozpoczynający trasę

Podwójna pętla po offroadzie

Na te słupy uważamy

Mały zeskok z MT

Początek wallride'a po którym...

... czeka cię ten skok!

żeby pokonać perfekcyjnie ten skok musisz szybko pokonać pętlę widoczną na screenie

Końcówka trasy - jak pokonać metę? Skocz nad nią, potem przez CP i skręć, nie jedź prosto, przez kolejnego CP i dojedź do mety która była po drugiej stronie

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 31 Maj 2006, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zrobiłem mojego trzeciego multilapa w mojej "karierze TrackManii Nations". 2-okrążeniowa trasa, na której z bezbłędnym przejazdem pojedziesz mniej niż 1 minuta i 50 sekund. Zawiera 2 skoki, jeden daleki, na którym w drugim okrążeniu należy trochę zahamować i drugi całkiem krótki, z MT i dość wolny. Dla niektórych te skoki mogą być fajne, ale dla innych okażą się trochę zdradzieckie. Jest też trochę pętli, ale przed pierwszą z nich nie należy zwalniać. Trzeba pojechać minimum około 380km/h przed nią. Link tutaj:


Screeny:
To ten dalszy skok

Pętla, przed którą właśnie trzeba pojechać 380km/h. Ferrari widoczne na zdjęciu pojechało za wolno, ale ukończyło trasę Razz

Krótszy skok z MediaTrackerem

Trudny zakręt, koniecznie przed nim zwolnijcie!

Zakręt kończący okrążenie

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 05 czerwca 2006, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Moonlight Pearl to moja następna trasa (trzecia trasa w mojej karierze ze słowem "Moon"). śmiało można uzyskać na niej czas 1 minuty i 30 sekund. Na początku przejedziecie przez całkiem inteligentne 14-sekundowe PF - pokonacie 2 pętle bez żadnych kłopotów. Cool Jest trochę szybkich zakrętów, a ten tuż po PF-ie zawiera anty-dopalacz. Nie zabrakło oczywiście wallride'a, tuż po nim skoczycie nad dziurą. Finisz jest długi i techniczny, pojedziecie po czarnych blokach (no niecałkiem czarnych). Trasa korzysta z jednego z najpiękniejszych modów - DiscoMania Mod. A link zapodaję tutaj:


Screeny:
Dwupętlowy PF start, który trwa 14 sekund

To ten szybki zakręt z anty-dopalaczem (poznaliście billboard? tylko nie mówcie, że przesadzam z Cosmo, PROSZę... w końcu to i tak tylko jedyny taki billboard na tej trasie)

Wallride

Skok nad dziurą

Jedna z pętli nie wchodzących w skład PF startu

Skok na inflatable, ale często wylądujecie najpierw na tych czarnych blokach

Wolna prosta, prowadząca coraz wyżej do końcowych kawałków technicznej mety

łatwa szykana


Trasa już ma awarda ")

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 18 czerwca 2006, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Następne moje dzieło korzysta z Winter Moda, który stworzył kapitan naszej drużyny [CDD] - wiadp1 (BRAWA Wink ). Trasa trwa około minutę i 20 sekund. Umieściłem słupy na drodze ale w taki sposób, żeby można było swobodnie obok nich przejechać. Nie zapomniałem o paru technicznych zakrętach (jak np. 90-stopniowe w jednej części trasy), pętli, która prowadzi w dół i wallridzie, który może was oślepić, ale to nie mój kłopot. Razz Uważajcie na skoku przez 2 dziury. Link:


Screeny:
Kilka słupów na starcie, które można minąć z lewej strony

Drobny skok z krótkim MT in-game

Pętla, która prowadzi na niższy kawałek tej trasy

"Oślepiający wallride", ale specjalnie umieściłem parę bloków żeby dodatkowo was nie oślepił trawnik

Wybierz drogę odpowiednią dla siebie (moment po wallridzie)

No i zaczyna się technika

To jest skok przez te 2 dziury, tę pierwszą do pokonania widać trochę dalej

Offroad na finiszu

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 23 czerwca 2006, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No to czas na kolejne dzieło. Trochę teraz jakby brakuje mi czasu, ponieważ teraz bardziej robię teledyski z "Sonic X". No ale koniec roku szkolnego i kolejna trasa (MultiLap). "Atypical Ellypse City" - 5 okrążeń, 30 sekund każde, 0 pętli, 5 zakrętów, 2 skoki, no i offroad. To owalna i szybka trasa, ale ostatni zakręt jest niebezpieczny technicznie. Nie ma MT ingame, no bo w końcu po co on w "Speedwayu", wystarczą mi billboardy ostrzegawcze. Cool A dlaczego trasa ma w nazwie "City"? Korzysta z Urban Life Moda, który bardzo ładnie zmienia Stadion w miasto, kilka "inflatable'ów" i bloków TV służy jako budynki mieszkalne i wieżowce. Link tutaj:


Screenshoty:
Prosta z linią start/meta

Nierówny kawałek na prostej, zawsze jedźcie po prawej stronie

Niewielki skok w dół na jednej z prostych

Ostatni zakręt, który może okazać się trudny, popatrzcie tylko jak reaguje Porsche 993 widoczne tutaj

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 21 lipca 2006, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Miałem DłUUUGą przerwę w robieniu tras, ale po miesiącu w końcu coś zrobiłem. :wink: Trasa nazywa się "Amazing World of Neons". Korzysta z Tron Moda i jest moim zdaniem jedną z najlepszych tras jaką udało mi się kiedykolwiek zrobić w TrackManii. Zawiera bardzo ciekawą 2-pętlową część, na której przez jakieś 2 sekundy będziecie jechać na dachu swojego auta. Nie zapomniałem o wallridzie, który tutaj trwa 5 sekund. Zawiera dużo skoków, kilka z nich ma dodatkową MT kamerę. Jazda na blokach Inflatable jest szybka i łatwa, na jednego z nich w czasie trasy musisz skoczyć, co na pierwszy rzut oka mogłoby wydawać się wam niemożliwe wylądować dobrze taki skok, ale po dłuższej jeździe na tym trasie powinno wam się to wydawać latwe. Jest jeden niebezpieczny technicznie kawałek - zeskok z bloków telewizyjnych na drogę z tzw. szykaną. To wszystko o tej trasie, tutaj link :


Tutaj screeny :
Start z MT, skok między słupami, nawet o nie nie zahaczycie Wink

Część 2-pętlowa

Skok na blok Inflatable

Zeskok z bloków telewizyjnych, będzie niełatwo

Wallride

Finiszująca jazda po drugim bloku Inflatable

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
speedy
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 8
Skąd: Wa?cz

PostWysłany: 15 września 2006, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

na screenach wszystko piękne ale dawaj linki do modów
_________________
dajcie link do TRON mod (by nawro)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?