Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
nawro trasy - Sunrise i Nations
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 15 września 2006, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jak chcesz mody to sobie znajdź Razz a jak już to nie podam ci stron bezpośrednio do modów, tylko tam, gdzie te mody będą, resztę szukaj sam bo nie mam czasu wszystkiego wypisywać, sorka

http://alf.red.free.fr/dlMod/index.php?lg=UK&lg=UK
jest jeszcze TM Exchange, http://nations.tm-exchange.com/main.aspx?action=auto#auto
przeszukaj sobie forum "Nations Mods"

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
An!
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 5
Skąd: Wroc?aw

PostWysłany: 26 września 2006, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Qrde trochę wstyd się przyznac...ale nie orietuje się w tym programie...i nie mam pojecia jak zmienic ten format z mp3 -> ogg
Nie wiem już trochę probuje na różne sposoby i jeszcze trochę posiedze nad tym...ale mimo wszystko proszę o pomoc...jeśli w ogóle macie ochote Wink
dzięki z gory...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 26 września 2006, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

1. Sciagasz,instalujesz,uruchamiasz AUDACITY
2. Przeciagasz plik mp3 do okna AUDACITY
3. Plik-->eksportuj jako OGG vorbis.
I już

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
An!
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 5
Skąd: Wroc?aw

PostWysłany: 27 września 2006, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dzięki OGROMNE...
A tak w ogóle sciagnelam to jeszcze raz...i jak się okazalo wczesniej nie wiem jakim cudem sciagnelo mi się zupelnie coś innego... Very Happy no ale to trzeba być mna Wink
Buzka wielka i dzięki :*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 20 października 2006, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A więc może się niektórzy tego nie spodziewali, ale jednak. Postanowiłem przełożyć termin mojej rocznicy na wcześniej. A jakiej rocznicy? Mojej setnej trasy zrobionej w TrackManii. Miałem zamiar tak naprawdę jakąś zrobić w TMU, ale potoczyło się trochę inaczej, przypadkowo wszedłem do edytora tras, żeby coś tak dla jaj sobie porobić (nie miałem zamiaru nawet zapisywać tej trasy), ale coś we mnie wstąpiło no i macie tą trasę. Cool
To PF (Press Forward), co znaczy że cały czas macie naciskać klawisz "strzałki w górę". Jeśli coś nie wyjdzie po prostu naciśnijcie Alt+Enter 2 razy albo otwórzcie trasę jeszcze raz. Przy robieniu tej trasy bardziej skupiałem się na miejscach, do których możnaby się dostać niż na trikach. Odnajdziecie tu pół-pętlę, jazdę po szybie stadionowej, "rurowy balon" i parę innych części. Postanowiłem też, że wstawię na całą trasę kamerę MT in-game, więc cały czas będziecie widzieć samochód albo z przodu, albo z tyłu... Tym razem nie będę wstawiał screenów, bo się raczej tym razem nie opyla. Razz Macie tu linki:

do trasy:


do Bowser's Castle Moda:
http://www.yourfilelink.com/get.php?fid=164071

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 27 października 2006, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobra, nie będę już wstawiał screenów, niech wszystko stanie się tajemnicą dopóki ktoś nie ściągnie. No i jednak zaczynam znowu robić parę tras, bez znaczenia kiedy wyjdzie TMU. No a co mogę powiedzieć o moim najnowszym dziele. A więc, następna trasa nazywa się "Method Talisman" i dobrze opanowana trwa około minutę i 7 sekund. Zaczyna się dość powoli od "2-stopniowych schodów", na których jednak nie zaliczymy żadnej sztuczki. Potem parę technicznych zakrętów i zaczyna się szybka jazda. Pierwszy jest wallride, do którego trzeba skoczyć dość wysoko. Nie zabrakło pętli - jest jedna normalna i jedna podwójna. Jest też jazda po blokach TV, zdecydowanie szersza niż na moich innych trasach. Na trasie umieściłem zdecydowanie więcej MT intro i in-game, możecie podziwiać coś, co każdy nazwałby właściwie GPS'em, ale ja wolę nazwać "pokazem trasy". Trasa korzysta z Coast Moda i jest pierwszym krokiem do pełnego opanowania robienia lepszych tras. Czekam na opinie i na awardy w eXchange, linka macie tutaj:



No i jeszcze jedno. Trasa kosztuje 2980 miedziaków, jest dużo lepsza do online niż inne.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Alonso
Jeździ konno


Dołączył: 19 Sie 2006
Posty: 12
Skąd: Trzebinia

PostWysłany: 27 października 2006, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

o co chodzi z tymi- jak napisałeś- "miedziakami"? bo nigdy nie wiedzialem co oznacza to 2980C przy trasie Razz
_________________
= K A M I K A Z E - D R I V E R S =


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 27 października 2006, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Miedziaki to waluta w TrackManii, ale jednak ma różną historię. W TMO i TMS zdobywało się je pokonując kampanie Nadeo no i za nie można było zbudować więcej elementów na trasie i niczym to nie groziło. W TMN masz ich nieskończenie wiele, ale im więcej miedziaków tym gorsza jest trasa do gry online, jest większe prawdopodobieństwo lagów.

I jeszcze jedno - jak macie takie pytania to wysyłajcie prywatne wiadomości, a nie zaśmiecacie mi temat.

[ Dodano Czw Lis 02, 2006 9:03 pm]
No i nadchodzi kolejna trasa, znowu szybka, ale obiecuję, że następnym razem postaram się zrobić techniczną. Wink A więc następna trasa nazywa się "Oak Run" (Dębowy Bieg - zdecydowałem się na tłumaczenie tytułów moich tras). Tą można z kolei pokonać w poniżej 55 sekund. Również zawiera "pokaz trasy" no i trochę MT (tym razem ciekawszego, bo pierwszy raz użyłem Zooma kamery powyżej 100). Ale o samej trasie : zaczyna się od dość ciekawego PF startu, a potem już zaczyna się pętla. XD Części inflatable po raz pierwszy na jakiejkolwiek mojej trasie zawierają ścianki zamiast bloków TV, ale jednak na tym pierwszym trzeba trochę uważać. Pomiędzy nimi znajduje się parę podstawowych zakrętów łatwych do przejechania, skok i nierówność na drodze. Po raz pierwszy też zdecydowałem się umieścić szeroką pętlę (która jest wejściem do drugiego inflatable) no i właśnie na niej też znajdziecie dynamiczną kamerę. Trasa kończy się dość trudnym skokiem i korkociągiem ("corkscrew"). Korzysta z Pirates of Caribbean Moda.

Ponieważ została zrobiona na wersji gry 1.7.7 nie mogę jej na razie uploadować do TM eXchange, ale żeby ktoś już miał okazję po niej jechać to linka macie tutaj:

http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=other&file=Oak_Run.zip

Pamiętajcie że jeśli możliwe będzie uploadowanie tych tras do TM eXchange to dajcie im awarda jeśli wam się spodobają.

Dodano Sob Lis 04, 2006 4:54 pm
Już przygotowane kolejne dzieło, jak obiecałem tym razem techniczna trasa, dużo bardziej techniczna niż te, które miały być propozycjami do turniejów MP i PL1. O trasie "Lark's Question" (Pytanie Skowronka) nie mogę zbyt szczegółowo pisać, bo w końcu jest dużo całkiem niełatwych zakrętów no i też parę pułapek - słupów, zwężeń drogi, jedna dziura. Radzę czasami patrzeć na billboardy i sięgać z nich porady i ostrzeżenia. Zapomniałem że trasa też zawiera offroada między rampami (co jednak nieco utrudnia sytuację ponieważ jednej z nich możemy nie zauważyć i w nią uderzyć). Korzysta jak pamiętam nazwę to z Dash Moda i kosztuje nie więcej niż 2000 miedziaków. Wink

Link do trasy (eh długo musiałem czekać żeby się uploadowało) :
http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=other&file=Lark__s_Question.zip

[ Dodano Wto Lis 07, 2006 9:35 pm]
No i już nadchodzi kolejna trasa, znowu starałem się o dobry MediaTracker. Cool No więc, znowu wracam do szybkości z trasę "Deep PurEple" (głęboka fioletowa czystość - tak to jakoś rozumiem). Jest to trasa szybka, ale jednocześnie niebezpieczna. Zaczyna się od bardzo fajnego PF startu. Wink Potem krótka chwila spokoju, jeden prosty zakręt i znowu - SZYBKO na offroadzie, prowadzącym w lewo. No i tu po raz pierwszy zastosowałem przejście z offroadu na pętlę. No a co do pętli, jest szeroka, i musicie przejechać ją bardzo ostrożnie na samym środeczku, bowiem po niej jest "finisz", który na razie nie działa. Później kolejne pętle i skok, na którym zawsze zrobicie Backflipa. Potem inflatable i powrót do opisanej wcześniej szerokiej pętli i finisz.
Jak mówiłem, trasa jest niebezpieczna, musicie być szybcy ale również bardzo ostrożni. Sczególnie właśnie na tym finiszu. Trasa trwa około minuty i 6 sekund, kosztuje około 2900 miedziaków.

http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=other&file=Deep_PurEple.zip

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
zimny_pl
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 5
Skąd: mi?dzychód

PostWysłany: 10 listopada 2006, 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No Nawro ta trasa ci się niezbyt udała wolałem menthod talisman ale do żeczy.
Podoba mi się pętla po "offroadzie" i czysty powiew prędkości Ahh... na końcu mi się trochę nie podoba pomysł nigdy dojechać nie mogę Laughing ja gdybym miał ot ocenić to na 80/100 Very Happy ale to moje "skrom,ne zdanie".

_________________
jak co to ja Daras11 =D

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 11 listopada 2006, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Spoko, czasem niektóre pomysły mogą po prostu nie wyjść tak jak się spodziewamy. Wink

A teraz mam zamiar przedstawić wam moją nową trasę - "Temptation Cage" (Klatka pokus). Sam musze przyznać że stworzyłem tym razem dość szaloną trasę, bo na starcie zaczyna się już od 3-pętlowego combo. Laughing Potem jest równie szalony skok pomiędzy ulicami. I potem niewielkie uspokojenie, bo nadchodzi krótki i dość wolny wallride. Następnie trasa staje się pół-szybka, najpierw odbicie na prostej, a potem skrzyżowania na których musimy jechać prosto i zakręty 90-stopniowe. Potem jest inflatable i na nim zakręt, gdzie nie wolno ciąć, dalej (niewiele dalej) jest skok z umieszczoną, pułapkową kamerą MT in-game na kolejny inflatable. Trasa kończy się wallridem średniej długości. A teraz o innych rzeczach o tej trasie - kosztuje prawie 3500 miedziaków (trochę drożej ale ile jest tras droższych, które doskonale nadają się do gry online), korzysta z Mud Moda i trwa około 1:04 minuty.

Link (sorki, tym razem musi być RapidShare):
http://rapidshare.com/files/2904720/Temptation_cage.zip.html

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Sebek97
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 24 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 7



PostWysłany: 08 grudnia 2006, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Skąd masz te skiny?
_________________
SiW rądzi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 08 grudnia 2006, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sebek97 napisał:
Skąd masz te skiny?


Halo? Radio?? Houston, mamy problem!!! NIE PISAć NIE NA TEMAT! Zakładajcie oddzielne tematy!

Jak już chcesz wiedzieć, to tych skinów nie ściągniesz do , bo obie strony ze skinami - CarPark i SkinCenter - są zamknięte i updatowane na wyjście TrackManii United.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?