Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Trasa Leafgreen'a
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leafgreen
Jeździ konno


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 14


PostWysłany: 15 sierpnia 2010, 21:09    Temat postu: Trasa Leafgreen'a Odpowiedz z cytatem  

Nazwa: Leafgreen Tech#1

Screany:

Opis:Moja pierwsza mapa typu tech. Została zrobiona tuż po PL8, z nadzieją że dostanie się na PL9, jednak brak czasu spowodował, że nie zdążyłem jej wysłać. Myślę, że da się na nie wykręcić nie wysokie 55. AT słabe, ponieważ nie jestem jakimś tam dobrym graczem (na solo wyciągałem wysokie 57 ale to jeszcze w tamtym roku), a interesuje się sceną z powodu mojego kumpla z klasy, który reprezentuje tam jakiś poziom.

Pozdrawiam Leafgreen

Link do TMX:" target="_blank" class="postlink">

_________________

Piszę poprawnie po polsku


Ostatnio zmieniony przez Leafgreen dnia 07 stycznia 2011, 21:49, w całości zmieniany 3 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cezar
Pedo


Dołączył: 23 Cze 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1277

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 15 sierpnia 2010, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A podasz hasło?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Barthezz
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 107
Skąd: Włocławek

PostWysłany: 16 sierpnia 2010, 7:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

J.Cezar napisał:
A podasz hasło?


po cholere ciagle chcesz hasla do map?


co do mapki, kilka zakretow było ok, ale niektore sa za waskie... jak jadę bez odejmowania gazu to się zmiescic nie mogę ;f i do tego robisz waski zakret na 3 kratkach w edytorze, a pozniej prosta na 10 kratek ;/ lepiej rob szerszy zakret (chociazby taki jak na poczatku) i mniej prostych wtedy mozesz robić, tylko zakret za zakretem, bo nie tracisz tyle speeda Wink ja bym dal 5/10 Wink

_________________

TMPL.info - mapki by Barthezz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
ksdfan
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 229
Skąd: Grodzisk Wielkopolski

PostWysłany: 16 sierpnia 2010, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

trasa stosunkowo płynna, jednak praktycznie same zakręty 90°, stanowczo za łatwa. 3/10
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mscici3l
Jeździ konno


Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: okolice Płocka

PostWysłany: 22 sierpnia 2010, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Moim zdaniem stanowczo za długie proste, co powoduje brak jakiejkolwiek "akcji", znużenie jazdą.
Mniej prostych a więcej zakrętów, innych elementów, żeby trasa nie była powtarzalna.
I jak dla mnie za dużo boostów (doliczyłem się 3) dla mnie najwięcej powinien być 1. Very Happy

_________________

Mściciel`s tracks

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Leafgreen
Jeździ konno


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 14


PostWysłany: 07 stycznia 2011, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pierwszy Mini Tech mojej produkcji. Komentarze mile widziane.
" target="_blank" class="postlink">

_________________

Piszę poprawnie po polsku

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°אא Nothing
ESWC.pl&WCG.pl 2k10 Winner


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 200
Skąd: z kątowni

PostWysłany: 07 stycznia 2011, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zostałem zobligowany do dania komenta. Razz Ogólnie trasa bardzo dobra, o wiele lepsza niż Twoje dotychczasowe trasy, które miałem okazję testować. Zakręty bardzo płynne, dobrze dobrana prędkość. Dzięki temu po opanowaniu trasy (co zajmuje naprawdę niedużo czasu) jeździ się ją bardzo przyjemnie. Oryginalnie wykorzystane elementy, niekonwencjonalna linia jazdy. Zdecydowanie najlepsza, z map "początkujących" mapperów.

9/10. Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Leafgreen
Jeździ konno


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 14


PostWysłany: 08 stycznia 2011, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Może ktoś jeszcze się wypowie.
_________________

Piszę poprawnie po polsku

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cezar
Pedo


Dołączył: 23 Cze 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1277

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 08 stycznia 2011, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Ontop
Trasa jest płynna,choć mi sprawiła nieco kłopotów.(ale to kwestia mojego skilla)
W paru miejscach jest zbyt ciasno i trzeba jechać na styk,ale mimo to dam 8,5/10.Award na TMX tez poleciał,oby tak dalej. Smile
@Offtop
Czy ktoś zauważył jak "zgrabnie" zignorowano moja nową trasę?Trasy Leafgreen'a Timmiego czy Lexia ktoś sprawdził a mnie olano.To trochę przykre.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 08 stycznia 2011, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jealous? Cry me a river.

@Leaf - trasa bardzo pomysłowa, choć dość bardzo spakowana i ciasna, nie miałem o dziwo problemu z pathfindingiem Smile

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Barthezz
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 107
Skąd: Włocławek

PostWysłany: 08 stycznia 2011, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cezar napisał:
@Ontop
Trasa jest płynna,choć mi sprawiła nieco kłopotów.(ale to kwestia mojego skilla)
W paru miejscach jest zbyt ciasno i trzeba jechać na styk,ale mimo to dam 8,5/10.Award na TMX też poleciał,oby tak dalej. Smile
@Offtop
Czy ktoś zauważył jak "zgrabnie" zignorowano moja nową trasę?Trasy Leafgreen'a Timmiego czy Lexia ktoś sprawdził a mnie olano.To trochę przykre.


ja przejechałem Twoją trase, ale niestety zrobilo mi się przykro i się nie wypowiedzialem ;/


co do trasy leafgreena, to dużo do tego, co powiedzial noth nie dodam. Trasa fajna, choć ciasna jak.. ok bez porownan. łatwo o bugi wiec nie jeden będzie na nia cisnal ;p chociaż fajnie zrobiłeś droge, bo mimo ze może się wydawac pokrecona, to jest łatwo się odnalezc Wink

_________________

TMPL.info - mapki by Barthezz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?