Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
happy 5th birthday TRACKMANIA NATIONS!
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 28 lipca 2012, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jezu, JAKUP żyje!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* Ścierens
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 03 Maj 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 288

Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 28 lipca 2012, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No cóż, mimo tego, że ze sceną nie łączy mnie praktycznie nic prócz kilkudziesięciu godzin przegadanych na mmblu to i tak cały czas wchodzę tutaj i przeglądam to forum by być jako-tako na bieżąco z nowinkami z TMki.

Dla mnie - jak pewnie dla większości graczy TMNF - nie jest to już tylko gra, jest to już pewna część życia. Niektórzy, z którymi się widzę i tylko wspomnę o TrackManii pytają "O k**wa, weź, dalej w to grasz?". Gdyby przeczytali ten temat wiedzieli by dlaczego. Niejednokrotnie można tutaj spotkać kogoś w kim można odkryć bratnią dusze i na prawdę noce przegadane na komunikatorach nie są żadnym wstydem. Pamiętam jak grałem w 2009 w TMN ale po dwóch miesiącach szybko się znudziła, nie dawało mi satysfakcji ciągłe pobijanie czasów. Jednak rok później ,wieczorem, we własne urodziny złapałem zamuł, chciałem tylko jednego wieczoru znów chwilę "pojeździć na medale" i jazda na medale przerodziła się w coś więcej.
Jedni mówią, że to ciągle tylko gra, że dla zabawy, ale są inni, którzy powiedzą/napiszą, że to już nie tylko gra i w cale się tego nie wstydzą.
Jedna z najlepszych gier w jaką kiedykolwiek grałem, nie ma co spekulować. Tyle ode mnie. Pozdrawiam cieplutko wszystkich, którzy tego chcą.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 30 lipca 2012, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
no wlasnie, to już szoste urodziny trackmanii.

już nie grajac w trackmanie i patrzac na to wszystko trochę z dystansu przez prace na pelny etat, az się dziwnie, jak serio to wszystko czasem bralem. no i oczywiście ile alkoholu było przepite przy tym wszystkim.

kurde, ze już nawet przy trackmanii bierze czlowieka nostalgia.
ten czas naprawdę szybko leci.

jakby nie było, przez tmn przezylem jakby drugie dziecinstwo Smile

aż sobie odpalę trackmanię dla przypomnienia Cool trochę lat minęło Shocked pzdr

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?