Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PTMA 2010 Podsumowanie
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
«RH» NBlast
Moderator


Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 281
Skąd: Poznań

PostWysłany: 10 stycznia 2011, 21:47    Temat postu: PTMA 2010 Podsumowanie Odpowiedz z cytatem  

Głosy oddane, tematy pozamykane, a zwycięzcy wyłonieni. Dobiegło końca kolejne PTMA. Pomijając początkowe zamieszanie w paru kategoriach, głosowanie przebiegało w spokojnej atmosferze. Głosy powolutku napływały, wyłaniając (często nietypowych) zwycięzców. Teraz zostało nam do zrobienia kilka rzeczy: przyznać rytualne sygnaturki dla laureatów, a także zorganizować obiecany konkurs. Przejdźmy więc do rzeczy. [more]

Zwycięzcy

Głosowaliśmy łącznie w 17 kategoriach na 18 możliwych. W kategorii 18. zwycięzcę wybrało specjalne rzyri, doświadczone w takich decyzjach. Przyznaliśmy też jedną „Nagrodę Specjalną” dla gracza Nations i jedną dla gracza United, by odwdzięczyć się im za ich cichy, ale znaczący wkład w rozwój sceny. Fakt, Shad na ten przykład, też mógłby otrzymać taką specjalną nagrodę, ale Naszego Kochanego Abstynenta już nie raz nagrodziliśmy, a pewne osoby mimo dużego wkładu pracy pozostają w cieniu.

Co do pozostałych kategorii – znalazło się parę zaskakujących wyników. Ale po kolei. Sygnaturki dla Was! Odpowiada za nie Robot i z tego miejsca wysyłam wielkie podziękowania za rewelacyjnie wykonaną robotę Smile

Klasa Epic

1. Najlepszy gracz



Niespodzianka. Nugget wyrwał Nothingowi tytuł sprzed nosa. Jestem niezwykle zdziwiony tym wynikiem, aczkolwiek Nugget też pokazał, że zasługuje na tytuł. Wielka dogrywka za rok?

Jedyne co mi brakuje u Nuggeta, to reprezentacja na jakiś większych LAN-ach, typu WCG. Ciekaw jestem pojedynku Ngt vs Noth w finale jakiegoś poważnego turnieju LAN-owego na skalę światową. Gratulujemy Nuggetowi. [Biluś]

2. Odkrycie roku wśród graczy



Jeffrey niezaprzeczalnie zdominował tą kategorię. Być może to on niedługo będzie walczy to pierwszą nagrodę w kategorii „Najlepszego gracza”?

3. Najbardziej zasłużony dla sceny



Shadow bardzo kiepsko – jest trzeci od końca. Za to Sunrise i Scooter Fox zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce. Shad może się wstydzić.

Bo ja wiem czy wstyd... raczej tak undergroundowo. Według mnie w tym roku Shadow jest poszkodowanym jeżeli chodzi o kategorię nr 3. [Biluś]

4. Najlepszy mapper



W tej kategorii Santacruz zwyciężył przed Ordonem i Magikiem. Życzymy świetnych tras w 2011 roku! Smile

5. Nagroda fairplay dla drużyny



Po raz pierwszy chyba od… zawsze (?) nagrodę dla drużyny nie zdobywa zwycięzca Polish League. Na podium dostały się jeszcze teamy Voodoo Gaming oraz Universal Soldiers

Klasa Prestige

6. Najlepsza Trasa



Mimo przegranej w kategorii „Najlepszego mappera”, Ordon załapał się na pierwsze miejsce w kategorii na najlepszą mapę ze swoim All Good Things. Co ciekawe, dwie konstrukcje zajmują jednocześnie trzecie miejsce.

7. Mistrz kunsztu mediatrackerowego



No rzesz… Cały szatański plan wymyślenia kategorii, w której na bank będzie się zwycięzcą trafił szlag. Sebik zasłużenie i olbrzymią przewagą udowodnił, że to on króluje w MediaTrackerze.

Wyniki tej kategorii pokazują, że nie jesteśmy jeszcze gotowi na tą kategorię. Nie mamy osób dużo posługujących się mediatrackerem na światowym poziomie, a jak są to już nieaktywne (kto pamięta Captaina Jacka Sparrowa?). Sebik zasłużenie, absolutny mistrz, opanował ten fach do perfekcji, ale NBlast za swój charakterystyczny, wręcz minimalistyczny styl powinien też zostać wyróżniony - i został. W końcu zdobył te 17 głosów. Brawo. [Biluś]

8. Mistrz kunsztu skinowego



Trz3ci, Tomerq i Cappy – wielka trójka skinerów znowu w formie. Warto jednak wspomnieć, że tuż za nimi jest też wielu innych projektantów świetnych skórek.

Trz3ci i Tomerq - młodzi skinmakerzy mają przed sobą dużo pracy, jeżeli chcą się wzbić na poziom tych dwóch. Czarują oni swoimi skinami od lat, i nie widać spadku formy. Jednak warto zauważyć, że John czy Cappy też utrzymują wysoki poziom i (w ramach przygotowań do PTMA oglądałem parę skinów) zaskoczyły mnie pozytywnie prace Loxley'a - w jednej tematyce, ale wykonane porządnie. Największy niedoceniony tej kategorii. [Biluś]

9. Najlepszy film



Siet… znowu się nie udało… Musze się zadowolić trzecim miejscem za Ligę F1. Tuner i Pyszo zgarniają top podium za Skill Video i filmik promujący IDTC2

10. Wydarzenie roku



Nothing doceniony za swój bardzo dobry występ z Los Angeles. Byle tak dalej!

11. Najlepszy polski serwer



Serwer P4G otrzymał w tej kategorii najwięcej głosów.

Cóż, przyznam się bez bicia, że TM jako grę ostatnio odpaliłem dawno. Dziwi mnie tylko dosyć niska (mimo wszystko) pozycja Strefy RPG - można tam pograć na fascynujących trasach prężnie rozwijającego się gatunku RPG, i jest to na pewno jeden z oryginalniejszych serwerów do gry w Polsce. Szkoda tylko, że wokół pewnego grona fascynatów. Jednak i tak nic nie przebije nocnych sesji ze starymi znajomymi na klasycznych trasach. [Biluś]

12. Najlepszy polski turniej



Bez rewelacji. Kolejna edycja Polish League znowu tryumfuje.

Martwi mnie, że poprawnie zorganizowany turniej zdobywa tak dużo głosów, a takie wydarzenia jak IDTC pozostają w cieniu. Miejmy tylko nadzieję, że w przyszłym roku przybędzie tutaj dużo innych, atrakcyjniejszych wydarzeń. [Biluś]


Klasa Fun

13. Najlepszy polski miniturniej



GIEROmaniak Skill Cup to według Was najlepszy polski mini-event. Podobają mi się koncepcje takich małych turniejów. Byle ich więcej w 2011!

14. Najlepszy skin



Trz3ci doczekał się drugiego zwycięstwa w plebiscycie. Jego skin Poland 2011 otrzymał największe poparcie.

15. Żul sceny



Czy trzeba komentować? Miłych snów Diav!

To chyba jedyna kategoria w której każdy z nominowanych mógłby wygrać - na swój sposób. Jednak mistrz może być tylko jeden! [Biluś]

16. LAN gwiazda roku



Star ze swoimi drzwiami musiał oddać palmę pierwszeństwa. Diav3l zgarnia drugą prestiżową nagrodę.

17. Osobowość Sceny



Kultura i urok osobisty jedynej przedstawicielki płci pięknej w tegorocznych nominacjach króluje nad nieodpartym czarem Diav3la, Shadowa i Jakuba. Brawo Kyzzn!

Ha, chciała obronić srebro, a ma złoto! Zdecydowanie zasłużenie, miejmy nadzieję że częściej będziesz się pokazywała na LAN-ach Smile . Jedyne co mnie zastanawia... to dlaczego Star ma tylko jeden głos?
[Biluś]


18. Ta najseksowniejsza część pleców, która traci swoją szlachetną nazwę^ – wyjątkowe rzyri uznało, że palmę pierwszeństwa w tej kategorii otrzyma… Nothing. Gratulujemy?



I tutaj warto wyjaśnić parę rzeczy - mianowicie miało się pojawić głosowanie na forum, zdecydowaliśmy jednak iż to jest tak prestiżowa kategoria że musi głosować wybrane grono, które na żywo widziało dane dupy. Takim oto sposobem jury* po całonocnych dyskusjach wyłoniło tą jedną, wyjątkową, ponadczasową dupę. Gratulujemy! [Biluś]

* - wszelkie datki pieniężne bądź w formie usług dawane uczestnikom jury nie są i nie mogą być traktowane jako forma łapówki.

Klasa Legendary

Nagrodę specjalną „Cichociemny wojownik”^ otrzymuje =VND=, za skonstruowanie programu TrackEdit. Ta aplikacja, przewyższająca ChallengeEdita pod każdym względem, pokazała, że Polacy nie gęsi i swój rozwój w ogólnoświatową scenę TM mają.

Nagrodę specjalną „Wojownika United”^ otrzymuje Rat, za swój niebotyczny wkład w rozwój sceny TM na platformie United.




Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy powodzenia w następnej edycji PTMA!

Mimo, ze sygnaturki już przyznane, to dla zajmujących pierwsze miejsca w swoich kategoriach przyznajemy jeszcze jedną nagrodę. Osobiste rezydencje na trasie okolicznościowej PTMA 2010!

http://wrzucacz.pl/file/9431294585347

Trasę możecie ściągnąć z powyższego linku. W swoich założeniach przypomina nieco RH City, ale ze względu na ograniczenia czasowe, nie ma wszystkich bajerów jakie sobie zaplanowałem. Tym nie mniej, każdy laureat otrzymał na niej swój własny domek do zwiedzania, mieszczący się w jednej z trzech starannie zaprojektowanych dzielnic, zgodnych z podziałem kategorii tegorocznego PTMA. Zapraszam do ściągnięcia!

Konkurs

Z trasą wiąże się tez jeden ciekawy ficzer. Zorganizowałem dla Was mały konkurs w którym możecie wygrać całą posiadaną przeze mnie miedź (jakieś 3,500cc) + datki, które napłyną od wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć inicjatywę (jakieś taką osobą? Wyślij miedziaki na konto „nblast” – jak gotówka dojdzie zostaniesz wypisany na poniższej liście darczyńców, całość puli idzie do zwycięzcy). Zasady są proste.

• Wygrywa ten, który odgadnie specjalne hasło i wypisze je w tym wątku.
• Hasło składa się z 5 słów i 10 sylab.
• Już na starcie otrzymacie ode mnie trzy sylaby w losowej kolejności.
• Cała reszta hasła znajduje się na trasie. Żeby je uzyskać musicie wykonać na niej konkretne działania – tzw. osiągnięcia.
• Lista ich znajduje się poniżej.
• Odblokowanie każdego osiągnięcia wiąże się z pojawieniem się na ekranie sylaby pasującej do hasła.
• Macie wszystkie lub większość sylab? Poskładajcie je do kupy, a otrzymacie rozwiązanie!
• Pierwszy który poda poprawne hasło w tym wątku, wraz ze swoim loginem united, wygrywa!

Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie!

Update:
Dość szybko sobie poradziliście. Hasłem było ciekawe stwierdzenie X3nuna na LANie Stęszew 1, który w upale nosił całą paletę odżywczego napoju dla całego towarzystwa.

"Jestem za trzeźwy, żeby umierać!"

Zwycięzcą zostaje Crowmaster! Gratulujemy!

Notka od organizatorów

Mam nadzieję, że wszystkim Wam spodobała się tegoroczna edycja PTMA. Ja, Biluś i Robot, postaraliśmy się, choć nie bez potknięć, żeby wszystko poszło jak trzeba. Dziękujemy za wielką pomoc Shadowa - bez niego to by się nie udało. Niestety muszę też powiedzieć, że nie jesteśmy w stanie przygotować kolejnego edycji plebiscytu i zamierzamy oddać pałeczkę organizatora w dobre ręce. Mam nadzieję, że ktoś, kto zastąpi nas na tym stanowisku, zorganizuje PTMA 2011 jeszcze lepiej, unikając naszych drobnych wpadek. Trzymajcie się!

#####

Update PTMA 2010 1.1

Lepiej późno, niż później... Były małe problemy techniczne, ale Robot znowu pokazał klasę...

- Poprawiono literówkę w nagrodach za odkrycie roku
- Dodano nagrodę w kategorii 18. dla Nothinga
- Dodano nagrody specjalne
- Dodano bonus dla "największej gwiazdy". Nie wiem po co to, ale czemu miałoby się zmarnować?


_________________


Ostatnio zmieniony przez «RH» NBlast dnia 07 lutego 2011, 16:41, w całości zmieniany 11 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 10 stycznia 2011, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Calkiem piknie i szkoda, ze rezygnujecie, mam nadzieje, ze ktos chetny się znajdzie Smile

Cytat:
* - wszelkie datki pieniężne bądź w formie usług dawane uczestnikom jury nie są i nie mogą być traktowane jako forma łapówki.


wiadomo, przeciez tak obszerne jury nie moglo dostac lapowki w jakiejkolwiek formie Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 10 stycznia 2011, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Very nice, thank you very much wszystkim za głosy Smile Również te oddane na P4G Smile A na lanach czy czymś tam to ja się pokazuję jak nie muszę jeździć na drugi koniec Polski, no bo wiadomo - już lata nie te, reumatyzm i takie tam. Ale jak coś się dzieje w Wawie to chętnie przyjeżdżam Smile W każdym razie bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że nie obroniłam srebra Razz Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lesław
Jeździ konno


Dołączył: 30 Kwi 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 84

Skąd: Biecz

PostWysłany: 10 stycznia 2011, 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

w następnym roku poproszę kategorie "najlepszy gracz fullspeed" Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 10 stycznia 2011, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jezioro steszewskie ! Moje miejsce Happy ejj Megaa Very Happy ta mapa to jezioro mnie normalnie :ahhh boskie !
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* Meg
Furious Admin


Dołączył: 13 Paź 2007
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1107

Skąd: Sopot

PostWysłany: 10 stycznia 2011, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gratuluje Marta, mój jedyny głos w nominacjach szedł właśnie na Ciebie. Very Happy Tylko w tej kategorii zagłosowałam. I Gratuluje wszystkim wygranym i wyróżnionym. Wink
A ja się czuję boleśnie pominięta, ale ciiiiii.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lewy
V.I.P.


Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 615
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 10 stycznia 2011, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gratulacje dla wszystkich zwycięzców mimo to, że trochę inaczej głosowałem Smile

@Robot - Świetne te nieśmiertelniki. Walnij mi taki nieśmiertelnik za 0 głosów na 60 oddanych na żula sceny ^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 11 stycznia 2011, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Głosowałem na Nuggeta - wygrał. Głosowałem na Arthasa - zajął drugie miejsce (btw. Robot zrobił błąd bo napisał "wrod graczy"). Santacruz też wygrał Winner! , mapka All Good Things, skin Trz3ciego i on sam jako skinmaker. Do tego Tuner więc prawie wszystko tak, jak chciałem. Gratuluję wszystkim i idę sprawdzić tę mapkę Smile

edzia
Nie wiem gdzie są te trzy sylaby na start. Może są gdzieś przed nosem, ale jak będziecie mieć moje lata to też nie zauważycie Razz Znalazłem za to inne i odgaduję hasło:

JESTEM ZA TRZEŹWY ŻEBY UMIERAĆ

Jeśli się zgadza to mój login united: crowmaster86

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
«RH» NBlast
Moderator


Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 281
Skąd: Poznań

PostWysłany: 11 stycznia 2011, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

crowmaster napisał:

Nie wiem gdzie są te trzy sylaby na start. Może są gdzieś przed nosem, ale jak będziecie mieć moje lata to też nie zauważycie Razz Znalazłem za to inne i odgaduję hasło:

JESTEM ZA TRZEŹWY ŻEBY UMIERAĆ

Jeśli się zgadza to mój login united: crowmaster86


Właśnie się zorientowałem, że zapomniałem podać te trzy sylaby i chciałem je teraz dodać do posta, aczkolwiek jak widać nie było to potrzebne. Crow wygrywa! Miedziaczki powinny dość as soon as possible.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Charnan
Doświadczony driver


Dołączył: 03 Paź 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 208

Skąd: Gliwice

PostWysłany: 11 stycznia 2011, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Super temat, ja bym na przyszły rok proponował jakąś kategorię w stylu odkrycie rok wśród drużyn.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 11 stycznia 2011, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dzięki Magda, mam nadzieję, że się zobaczymy niedługo Very Happy Pewnie znów się tak samo ubierzemy albo coś, hehehe Very Happy To już taki standard Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aguśś
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 6


PostWysłany: 11 stycznia 2011, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ulalalaaa !! gratki Marta Razz Smile no i oczywiście reszta hmm Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 11 stycznia 2011, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ty się tak nie ciesz z czyjegos szczescia bo w tym roku zalatwie Ci zulice roku Agula Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Charnan
Doświadczony driver


Dołączył: 03 Paź 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 208

Skąd: Gliwice

PostWysłany: 11 stycznia 2011, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czuję, że zostałem zignorowany Sad
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 11 stycznia 2011, 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Charnan napisał:
Czuję, że zostałem zignorowany Sad


Czuję że temat o sugestiach dotyczących PTMA 2k11 zostanie założony przy okazji... PTMA 2k11 ;d

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 12 stycznia 2011, 0:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ech, tym razem nic nie wygrałem... ;f
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sebik
Gangsta Mapper


Dołączył: 17 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 772

Skąd: Śląskie/Leszczyny

PostWysłany: 12 stycznia 2011, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nblast. W kategorii United jest literówka ^^ Ogólnie rzecz biorąc epic fail. Szczegóły na GG.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» NBlast
Moderator


Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 281
Skąd: Poznań

PostWysłany: 12 stycznia 2011, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Masz rację, lekki fail, ale już poprawione Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 12 stycznia 2011, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a mnie boli brak sygn dla pierwszych 3 miejsc we wszystkich trzech kategoriach... w końcu to podium co nie??? co za problem był zmienić aby napis??? ja chce sygne brązową za 3 miejsce za mój Żal Tournament!... Sad
_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Robot
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 627
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 12 stycznia 2011, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie ma problemu, wyśle ci plik .psd i dorobisz resztę Smile Bo mnie kurwica już z tym brała - 10 min zmiana jednego nieśmiertelnika ;p
A i tak nikt nie pisał prócz levego czy nieśmiertelniki się podobają czy nie
pfff Więc po ch** się męczyć bezsensownie =)

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?