Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Nations Cup w Clanbase - Tech / Speed Kwalifikacje
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » CB Nations Cups
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kiTTz
Jeździ konno


Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 30


PostWysłany: 11 stycznia 2011, 10:29    Temat postu: Nations Cup w Clanbase - Tech / Speed Kwalifikacje Odpowiedz z cytatem  

Witam !

Prawdopodobnie zostałem wybrany na kapitana Team Poland Tech - właściwie nie w głosowaniu lecz po rozmowie z Sixersem - adminem turnieju. Nie spodobało mu się, ze steryd (kapitan wybrany w głosowaniu) zostanie wydalony z Team Poland a ja przyjmę funkcję kapitana. W Trackmanii Speed jak się dowiedziałem prowadzę w głosowaniu a inni kandydaci nie chcą przyjść na rozmowę z administracją ani nie reagują na polecenia CEO Poland więc tutaj raczej też zostanę wybrany na tą funkcje.

Na początku się przedstawię, jestem Mateusz, mam 16 lat i pochodzę z Trójmiasta. Byłem graczem topowych polskich zespołów coda a teraz jestem menadżerem organizacji Pro Gloria Gentis, działałem w Polish Game Control, parszywej13 czy w Clan Poland.

I tutaj wielka prośba z mojej strony, nie chciałbym zaczynać naszej znajomości od kłótni, może wydawać się dla was to dziwne, że kapitanem jest gracz zupełnie innej gry, który w waszej opinii nie ma pojęcia o scenie. Potraktujcie mnie poważnie a zobaczycie, że naprawdę ogarnę temat, tymbardziej, że ja nie muszę grać w tym składzie a mój czas ja poświecę na rozmowy z administracją i dogadanie się w pewnych podstawowych sprawach oraz organizacja kwalifikacji.

Przejdę do spraw TECH:

Grupy zostaną opublikowane 17 stycznia a 24 tego zaczyna się pierwszy tydzień meczowy. W fazie grupowej gramy mapy:
1) F__K OFF - By !ceman & icooz .
2) Mulan - By 3fast .
3) Swarm_DoubleS - By 1sharnk1 .

mapy można pobrać pod tym linkiem: http://85.92.83.139/~armedwar/files/flesh/tmf/CB-Tech_NC-I.zip

Gramy systemem 4on4.

Jakie macie pomysły na kwalifikacje? Smile 7 osób mogę wybrac

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 11 stycznia 2011, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Prawdopodobnie zostałem wybrany na kapitana Team Poland Tech


Chłopcze... zastanów się poważnie, czy zgrywasz barana, czy faktycznie nim jesteś. Team Poland Tech ma Shadowa jako kapitana i całkiem nieźle sobie radzi. Dziękuję dobranoc !

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kiTTz
Jeździ konno


Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 30


PostWysłany: 11 stycznia 2011, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

emm chodzi mi o ligę Clanbase.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 11 stycznia 2011, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W takim wypadku przepraszam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 11 stycznia 2011, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiem, że to jakiś mało znaczący turniej, ale weźcie Shadow, Jakub, Scooter lub ktoś z naszej sceny się ogarnijcie, przedyskutujcie razem to i zgłoście swoje kandydatury, bo japie.....
_________________



Ostatnio zmieniony przez JarOo dnia 11 stycznia 2011, 14:10, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Tvn
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Cze 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 206

Skąd: Kraków

PostWysłany: 11 stycznia 2011, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

JarOo napisał:
Weźcie Shadow, Jakub, Scooter lub ktoś z naszej sceny się ogarnijcie i zgłoście swoje kandydatury, bo japie.....


racja.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 11 stycznia 2011, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja tam nie mam czasu, Jakub tez nie, Scooter nie żyje

Jarosiek - a sam się zglos, masz moje blogoslawienstwo Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
ksdfan
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 229
Skąd: Grodzisk Wielkopolski

PostWysłany: 11 stycznia 2011, 17:18    Temat postu: Re: Nations Cup w Clanbase - Tech / Speed Kwalifikacje Odpowiedz z cytatem  

kiTTz napisał:
I tutaj wielka prośba z mojej strony, nie chciałbym zaczynać naszej znajomości od kłótni, może wydawać się dla was to dziwne, że kapitanem jest gracz zupełnie innej gry, który w waszej opinii nie ma pojęcia o scenie. Potraktujcie mnie poważnie a zobaczycie, że naprawdę ogarnę temat.


Nie ogarniesz, to nie jest jakiś cod, czy inny syf, tylko scena inna niż wszystkie.
zbojkotować to i ch**.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiTTz
Jeździ konno


Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 30


PostWysłany: 11 stycznia 2011, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Osoby, które aktualnie znajdują się w składzie TECH:

- szyna


Po krótkiej rozmowie z nuggetem stwierdzam, że skład praktycznie już skompletowany, czekam tylko na odpowiedź jednego z graczy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 11 stycznia 2011, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Ksdfan - jeśli nie miałeś jaj, żeby się za to sam zabrać, nie przeszkadzaj teraz innym.

wiem, co pisałem wcześniej - zostało wszystko wyjaśnione, nie wiedziałem wszystkiego.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 11 stycznia 2011, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ano, jeśli chodzi o Trackmanię, to faktycznie nie żyję, przynajmniej do połowy wiosny (co zresztą trochę boli, bo chciałem sobie pograć odrobinę w UL8). Póki co więc nie ma co na mnie w takich sprawach liczyć.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kiTTz
Jeździ konno


Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 30


PostWysłany: 11 stycznia 2011, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

do składu dołaczył bob, johnyyy oraz nugget, czekam na odpowiedzi od innych graczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 11 stycznia 2011, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja przepraszam bo nie w temacie, ale czemu ClanBase robi jeszcze jeden techowy NC?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gość







PostWysłany: 11 stycznia 2011, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post Usuń ten post  

Jest on co roku w wiele gier. Nikt jakoś nie poświęcał mu specjalnej uwagi
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » CB Nations Cups Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?