Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
po co ten spam?
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Forum i Strona
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 20 stycznia 2011, 3:53    Temat postu: po co ten spam? Odpowiedz z cytatem  

dalej nie dostalem odpowiedzi na pytanie po co sa te tematy spamowe.
myslalem, ze to jakiś zart, czy testowanie nowego hostingu, ale widocznie tak nie jest.

po to thevip mial oddac admina? po to scary mial wlasnie oddac strone? i po to yard musial przerwac swoj "urlop z tmpl", zeby teraz zobaczyl najwieksze spamowanie esportowe w polsce?

ja rozumiem, ze chcecie, zeby na strone wrocile zycie, ale spam przez 10 osob na 100 stron to jest poprostu wstyd dla kazdego, kto nowy przyjdzie na te strone i z trackmania nie ma nic do roboty.

strona oferuje przeciez shoutboxa, czemu tam nie spamujecie?
bo tam wam posty się nie licza?
dziś diavel napisal na spam-temacie, ze np lexiu nabil w dwoch dniach wiecej postow, niz diavel przez parę lat. co to ma za sens, pytam was?

w tym momencie to strona prawie nic nie ma do roboty z trackmania, a jak ktos napisze coś sensownego, to jego topic w mig ginie na dol, bo ktos w jakims spam-topicu coś walnal.

ja nie wolam o powrot vipa czy scarryego, ale pomyslcie nad tym, bo w tym momencie ta strona przypomina wlasnie to, czemu kiedyś kategorycznie odmawialiscie: spamowanie jako sport np na kenex spam center http://www.tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=9044&highlight=spam .

ja nie chce wam psuc zabawy i wiekszosc "spamujacych" lubie, ale może jak już musicie spamować ile się da, to conajmniej wylaczcie liczenie postow i zlikwidujcie, zeby spam-tematy pokazywaly się zawsze na gorze tematow aktualnych.

wiem, ze to niby dziwnie wyglada, jeżeli pisze to "spambot" tmpl, który ma ponad 4000 postow na koncie, ale przez 5 lat wychodzi mi srednia 2.47 na dzień, a wam ostatnio udaje się srednia 247.00.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 20 stycznia 2011, 7:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Podpisuję się pod tym postem. 100% prawdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Charnan
Doświadczony driver


Dołączył: 03 Paź 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 208

Skąd: Gliwice

PostWysłany: 20 stycznia 2011, 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Popieram Jakuba w 100%
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 20 stycznia 2011, 9:25    Temat postu: Re: po co ten spam? Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:

dziś diavel napisal na spam-temacie, ze np lexiu nabil w dwoch dniach wiecej postow, niz diavel przez parę lat. co to ma za sens, pytam was?


Przecież Lexiu i Diavel dają nagrody za spam. Więc wydaje mi się, że Diavel pisząć o Lexiu nie miał raczej tego za złe, że tak spamuje. Jak jest do wygrania 20k miedzi to większość się połasi.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
NN~ maziarz
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 350
Skąd: Kraśnik

PostWysłany: 20 stycznia 2011, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nareszcie ktoś coś o tym powiedział.
True!

_________________
XST!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
druid
V.I.P.


Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 19
Skąd: z Nothingowa

PostWysłany: 20 stycznia 2011, 10:07    Temat postu: Re: po co ten spam? Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
dalej nie dostalem odpowiedzi na pytanie po co sa te tematy spamowe.
myslalem, ze to jakiś zart, czy testowanie nowego hostingu, ale widocznie tak nie jest.

po to thevip mial oddac admina? po to scary mial wlasnie oddac strone? i po to yard musial przerwac swoj "urlop z tmpl", zeby teraz zobaczyl najwieksze spamowanie esportowe w polsce?

ja rozumiem, ze chcecie, zeby na strone wrocile zycie, ale spam przez 10 osob na 100 stron to jest poprostu wstyd dla kazdego, kto nowy przyjdzie na te strone i z trackmania nie ma nic do roboty.

strona oferuje przeciez shoutboxa, czemu tam nie spamujecie?
bo tam wam posty się nie licza?
dziś diavel napisal na spam-temacie, ze np lexiu nabil w dwoch dniach wiecej postow, niz diavel przez parę lat. co to ma za sens, pytam was?

w tym momencie to strona prawie nic nie ma do roboty z trackmania, a jak ktos napisze coś sensownego, to jego topic w mig ginie na dol, bo ktos w jakims spam-topicu coś walnal.

ja nie wolam o powrot vipa czy scarryego, ale pomyslcie nad tym, bo w tym momencie ta strona przypomina wlasnie to, czemu kiedyś kategorycznie odmawialiscie: spamowanie jako sport np na kenex spam center http://www.tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=9044&highlight=spam .

ja nie chce wam psuc zabawy i wiekszosc "spamujacych" lubie, ale może jak już musicie spamować ile się da, to conajmniej wylaczcie liczenie postow i zlikwidujcie, zeby spam-tematy pokazywaly się zawsze na gorze tematow aktualnych.

wiem, ze to niby dziwnie wyglada, jeżeli pisze to "spambot" tmpl, który ma ponad 4000 postow na koncie, ale przez 5 lat wychodzi mi srednia 2.47 na dzień, a wam ostatnio udaje się srednia 247.00.


Muszę ze zgrozą stwierdzić, że Jakub czasami czyta mi w myślach.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 20 stycznia 2011, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chyba lepszy ten spam niz zakladanie przez caly POL Team tematow "szukam teamu" ;f
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 20 stycznia 2011, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

trochę forum się ozywiło przez te 2 dni bardzo nas to cieszy Smile ale no jak już rozmawiałem z paroma osobami 2 dni ostrej jazdy i stopujemy trochę się pobawiliśmy i spoko czasami można zrobić taki dzień totalnej rozpierduchy Temat został już zamkniety i Ci którzy chcą mogą spamić w temacie dotyczącym tego Smile i że czasami przed lanem trzeba rozruszać towarzystwo to niczym nie grzeszy chyba.

Lepiej chyba żeby kilka osob popisało bzzdury niż potem po Pijaku (jakub nie mam na myśli tylko Ciebie ) pizać pzdurne tematy niech się wyszaleją przez dwa dni i potem będzie znowu cisza na forum Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* Meg
Furious Admin


Dołączył: 13 Paź 2007
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1107

Skąd: Sopot

PostWysłany: 20 stycznia 2011, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A właściwie kogo obchodzi kto ma ile postów? Możecie mi wykasować wszystkie naspamowane, mnie to nie obchodzi, mi się bardzo dobrze "szalało" w tym spamie. Zresztą robiliśmy to w dwóch tematach do tego przeznaczonych więc nie robiliśmy nawet żadnego rozpierdzielu. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 20 stycznia 2011, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie wiem czy można to było w ogóle nazwać spamem, to była bardzo rozbudowana rozmowa a la konf GG czy TS, tylko że na forum. Najpierw żeby świętować nowy hosting, potem żeby sobie pogadać (dawno nie miałem takiej okazji, rzadko widzę np. Jera czy Meg w grze), a potem żeby 4fun dobić licznik postów do x69 (tudzież xx69 Razz), liczbę postów w temacie (do 3000) bądź stron w temacie (69, 169, 200). Ale wszystko to była ROZMOWA, tylko szybsza, dynamiczniejsza i dająca naprawdę sporo funu. Powspominaliśmy chLANy, poobgadywaliśmy swoich antagonistów forum (pozdro Toby i Cezar Very Happy), zrobiliśmy PEDOSPAWN, Meg dostała parę fajnych warnów a Toby prawie pobił Słowika w ich ilości. Można by to nazwać swoistym eventem na tmpl. Takim nieoficjalnym.

HoT Meg napisał:
A właściwie kogo obchodzi kto ma ile postów? Możecie mi wykasować wszystkie naspamowane, mnie to nie obchodzi, mi się bardzo dobrze "szalało" w tym spamie. Zresztą robiliśmy to w dwóch tematach do tego przeznaczonych więc nie robiliśmy nawet żadnego rozpierdzielu. Wink


Dokładnie, kto nie chce, niech tego nie czyta. Spam był tylko i wyłącznie w dwóch topicach (tudzież na Facebooku) i można było łatwo ten spam ominąć. Czy to jest problem?

A jeśli już ktoś jest naprawdę zacięty na taki spam i te dwa wątki, których czytać nie musi, przeszkadzają, to niech usunie i oba.

Jakub napisał:
dziś diavel napisal na spam-temacie, ze np lexiu nabil w dwoch dniach wiecej postow, niz diavel przez parę lat. co to ma za sens, pytam was?

Mam ponad 1000 postów, i co z tego? Czyni mnie to lepszym/mądrzejszym/zajebistszym? A może ty jesteś zazdrosny o licznik? Bo wystawiłem konkurs, który, notabene, wciąż jest aktywny?

Jakub napisał:
po to thevip mial oddac admina? po to scary mial wlasnie oddac strone? i po to yard musial przerwac swoj "urlop z tmpl", zeby teraz zobaczyl najwieksze spamowanie esportowe w polsce?

Bez obrazy panowie ex-admini, ale Jakub - dla mnie od czasu gdy Shadow przejął stery, tutaj w końcu zaczęło się coś dziać. "Spamowanie" było tego zajebistym przykładem, które, jak już wspomniałem, przyniosło zajebiście dużo funu. Dzięki Shad! Bez Ciebie tego by nie było.

Jakub napisał:
strona oferuje przeciez shoutboxa, czemu tam nie spamujecie?
bo tam wam posty się nie licza?

Pośrenio tak. Spamu w shoutboxie nie zamkniesz 169 stroną, nie wstawisz obrazka. Poza tym wszystko widać, nie ma tej dynamiki (ach, ile razy trafiło się na 15sec anti-flood time Very Happy). Napisałem posta, a tu dziesięć kolejnych się pojawiło. To było w tym najlepsze Razz

Jakub napisał:
ja nie chce wam psuc zabawy i wiekszosc "spamujacych" lubie, ale może jak już musicie spamować ile się da, to conajmniej wylaczcie liczenie postow i zlikwidujcie, zeby spam-tematy pokazywaly się zawsze na gorze tematow aktualnych.

Patrz wyżej.

Jakub napisał:
wiem, ze to niby dziwnie wyglada, jeżeli pisze to "spambot" tmpl, który ma ponad 4000 postow na koncie, ale przez 5 lat wychodzi mi srednia 2.47 na dzień, a wam ostatnio udaje się srednia 247.00.

A mi wychodzi średnia 1.57, mimo takiego przyrostu postów. Chyba nie jest dużo w porównaniu do twoich dwóch i pół, co? Very Happy



Mam nadzieję że wszystko wyjaśniłem. Ja wiem, haterz gonna hate. I co z tego. Mi naprawdę to zwisa i powiewa. Sun zarządził koniec spamu, niech tak będzie.

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
TRZ3CI
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 824
Skąd: WUWUA

PostWysłany: 20 stycznia 2011, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja pi***olę po 1000 postów nieprzeczytanych mam dziennie Rolling Eyes Winner!
_________________

upload

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 20 stycznia 2011, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

TRZ3CI napisał:
Ja p***dole po 1000 postów nieprzeczytanych mam dziennie Rolling Eyes Winner!

Ktoś wspominał o ponad 4000 nieprzeczytanych postów, tylko już nie pamiętam kto Razz

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 20 stycznia 2011, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ktos kto dawno nie był na pewno Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 20 stycznia 2011, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lexiu napisał:
Mam nadzieję że wszystko wyjaśniłem. Ja wiem, haterz gonna hate. I co z tego. Mi naprawdę to zwisa i powiewa.


wyjasniles przez kilkanascie zdan, jaki fajny i sensowny był ten spam, aby na koncu się z tym zgodzic, ze zostal zamkniety.

gdzies w srodku napisales, ze liczba postow nic nie znaczy, aby się potem pochwalic, jaka masz nizka srednia.

pozniej przypominajac nam twoje pochodzenie z south bronx (wiec uzywajac gangsterski slang angielski), nazwales wszystkich, ktorzy maja inne zdanie niz ty (wiec ojca nothinga, abszta, masiarza i mnie) zazdrosnikami.

na koncu tych wszystkich wysilen powiedziales, ze ci to zwisa i powiewa, co patrzac na dlugosc twojego postu nie jest tylko trudno wierzyc, ale także strasznie zdziwia, bo jako powazny admin nie powinno ci zwisac i powiewac zdanie użytkowników forum.

podsumowujac, tak wszystko wyjasniles.

z powodu, ze sunrise jednak umial sensownie odpowiedziec zainteresowanym tym spamie uzytkowniku tego forum w tym temacie mam do Ciebie pytanie, czy ty jesteś może reinkarnacja seque?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 20 stycznia 2011, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

NIe Jakubek Very Happy Ja Tylko działam i robię to co uważam za stosowne Smile a stosownym jest , że tak jak już mówiłem czasami fajnie zrobić coś takiego żeby rozruszać forum i żeby na lanie osoby mniej znane ze swoich wypowiedzi też mogły jakoś fajnie zaistnieć Smile zabawa była teraz jest rening mapek i ciśniemy na lana ! Smile

PS: Mam nadzieje Jakub że jeszcze wpadniesz na jakiegoś lana Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 20 stycznia 2011, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ej tam, dobrze było, dzięki spamowi poznałem bliżej kilka fajnych ludzi i było kilka świetnych eventów, a raz można coś takiego zorganizować. :wink:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Potman
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 558

Skąd: Przemyśl

PostWysłany: 20 stycznia 2011, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sam się zastanawiałem dlaczego to wszystko nie mogło się odbyć na ts. Gdyby tak było to raczej nie mógłbym w tym uczestniczyc, gdyz wieczorami nie mogę rozmawiać na głos, więc w sumie to się ucieszyłem.

Dalej, dla mnie ten spam był swoistą integracją z uczestnikami piątkowego lana. Fakt, nie miało to zbytniego związku z trackmanią jak już wspomniałeś, ale szczerze to podczas spamowania nie zastanawiałem się nad tym, choć może powinienem. Chociaż pisaliśmy w dziale teoretycznie do tego przeznaczonym czyli off topic, to faktycznie troszke chyba przesadziliśmy, jednak jak już Sun zaznaczył, potrwało to dwa dni i pewnie się skończy, ewentualnie będzie miało to forme jak przed wielkim spamowaniem czyli od czasu do czasu kilka postów na spam thread. Nabijanie postów i dążenie do 69 to taka tylko zabawa mająca urozmaicić rozmowę.
Wątpie żebym wszystko wyjaśnił ,mówię co myślę.

Ale musze przyznać szczerze , że fajnie było.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 20 stycznia 2011, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

SuNRisE napisał:
NIe Jakubek Very Happy Ja Tylko działam i robię to co uważam za stosowne Smile a stosownym jest , że tak jak już mówiłem czasami fajnie zrobić coś takiego żeby rozruszać forum i żeby na lanie osoby mniej znane ze swoich wypowiedzi też mogły jakoś fajnie zaistnieć Smile zabawa była teraz jest rening mapek i ciśniemy na lana ! Smile

PS: Mam nadzieje Jakub że jeszcze wpadniesz na jakiegoś lana Very Happy


pytanie czy jest seque było kierowane do lexia.
ty kochany sunrisiku akurat ten spam wytlumaczyles tak, ze zrozumialem.

ale z lexiem na gg tez se już dalismy e-reke, wiec wszystko spoko.


Ostatnio zmieniony przez [POL] Jakub dnia 20 stycznia 2011, 15:00, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 20 stycznia 2011, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mi też się to w pierwszej chwili nie spodobało, jak pierwszego dnia spamu (w którym nie uczestniczyłem) zobaczyłem 15xx postów nieprzeczytanych od ostatniej wizyty (czy coś w podobie) ale jakoś mi to specjalnie nie przeszkadzało. Jak skumałem o co chodzi to po prostu ominąłem tamte tematy i czytałem te bardziej na poważnie. Wczoraj mi się nudziło i stwierdziłem, że się pobawię razem z innymi i w sumie fajnie było Very Happy Jak komuś to przeszkadza to tak jak już wyżej było wielokrotnie wspomniane: ominąć i nie czytać. A jak ktoś myślał, że robimy to na ilość postów... po części może i trochę tak ale to nie było głównym "celem". Jak Cię (i innych) to usatysfakcjonuje to wywalcie licznik ze spamu albo odejmijcie mi posty.
Whatever. Mam to w d*pie, mam większe zmartwienia.
Cu.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 20 stycznia 2011, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

O lol Jakub przepraszam Smile zle rozczytałem zdanie sorry Very Happy

Osoby też które się nie bawiły w to nie wiedzą dokłądnie jaka była atmosfera tam Smile ale wszyscy się pojednali mam nadzieje i wypijemy kielona pokoju na lanie a z Jakubem na TS !!

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Forum i Strona Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?