Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
po co ten spam?
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Forum i Strona
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 20 stycznia 2011, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:

ale z lexiem na gg też se już dalismy e-reke, wiec wszystko spoko.


/pjona Happy

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Winiacz
Pirat drogowy


Dołączył: 13 Cze 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 806

Skąd: Wałcz

PostWysłany: 20 stycznia 2011, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lexiu napisał:
TRZ3CI napisał:
Ja p***dole po 1000 postów nieprzeczytanych mam dziennie Rolling Eyes Winner!

Ktoś wspominał o ponad 4000 nieprzeczytanych postów, tylko już nie pamiętam kto Razz

to ja byłem.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 20 stycznia 2011, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

przyznaje, ze czesciowo ten spam był strasznie zabawny, cytuje avatar trz3ciego i mysle, ze temat mozna zamknac.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 20 stycznia 2011, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Noo, mnie cala noc i caly dzionek az do teraz nie było, ale może wypada miec ostatni glos w tej sprawie -,-

Caly ubiegly rok, a może i jeszcze dluzej, umieralismy. Wtedy Jakubku (nie Jakubiaku^^) narzekales na brak czegokolwiek i dobrze pamietam slowa "ze kiedyś tu topiki na glownej co chwile się odswiezaly, a teraz tylko parę razy na dzień". Serwer zwalnial, ludzi denerwowal, wiec ich ubywalo i nikt nic nie piszac, wzajemnie się nakrecal, co wlasnie powodowalo to kierowanie się w strone 'smierci naturalnej' forum czy nawet calej spolecznosci tej gry.

Caly czas studiowales, majac coraz mniej czasu na zagladanie tutaj, wiec byles czescia tej wzajemnie napedzajacej się machiny. A wlasciwie wzajemnie się hamujacej... Doszlo do tego, ze sporej czesci odechcialo się po prostu walczyc z zamulajacym serwerem. A jak było kiedyś?

kiedyś powstawala masa durnych topikow, najpierw jak zrobić kolorowego nicka, jak pokolorowac samochod, jak sciagnac skina Polski, pozniej jak zrobić drifta i czemu autko mi tak skacze, na szukaniu plemienia do gry konczac. I na te tematy zawsze odpowiadalo się odeslaniem do innego, wczesniej utworzonego tematu. W powaznych topikach, typu news, powyzej 90 komentarzy zdarzalo się srednio raz na pol roku.

Sporo dzialo się w turniejach, ale to się po prostu przejadlo. choć wiadomo, turnieje będą organizowane i gracze będą tam grać, to nie jest to samo co kiedyś, ze wchodzilo 130 ludzi na forum zeby sledzic final ESWC 2008. Dobitnie to pokazal ostatni NC, gdzie ani nikomu nie chcialo się grać, ani nikt nie wyciagnal zadnych wnioskow po sromotnej klesce, jaka tam ponieslismy (bo potencjal wydaje mi się, ze był calkiem spory, majac taki sklad).

A my nie od dziś lubimy się 'komunikowac' poprzez spam, parę osob na pewno pamieta shoutboxa TM-Polska i wieczne odbanowywanie z racji nadmiernego spamu -,- Takie MultiGG jak to ujal Sun, po prostu trochę zbliza i wywoluje chec dalszego przebywania tutaj. Zreszta o samych zaletach spamowania już napisaliscie, wiec nie będę tego powtarzal.

trochę chyba się pogubilem w tych akapitach, ale jeszcze wrócę do przeszlosci. kiedyś takich emocji przysparzaly głównie Twoje tematy z zarzutami np. wobec Skrapa czy mor_rolona. Wtedy ludzie dzielili się na dwie grupy i na zmianę podnosili glos, broniac 'swojego', zachowujac przy tym wczesniejszy stosunek do ludzi z grupy przeciwnej, czyli po prostu dalej się lubili. Jechalo się na LAN-a i pilo się z wszystkimi przeciez. I tak zostalo do dziś...

W dwa tygodnie udalo się to mocno ozywic i przywrocic do normy sprzed roku. Do normy, czyli do regularnego odwiedzania forum przez calkiem spora ilosc osob w ciagu calego dnia, a ze w taki a nie inny sposob - może i na pierwszy rzut oka nie było to najlepsze rozwiazanie, jednak przynioslo swietny rezultat (jeszcze bez Fefana!). Do normy, czyli do nawalania w klawisze z innymi, a ze w trochę bardziej drastycznej formie...

Tematy zostaly zamkniete (wiadomo, co za dużo to nie zdrowo), ale na pewno będą regularnie otwierane, by dac się wyzyc pazurkom HoT Meg, czy wielkiej lapie Suna. Tych, ktorym to przeszkadza, nie rozumiem. Cytat Jakuba: "w tym momencie to strona prawie nic nie ma do roboty z trackmania" - Wszyscy tutaj poznalismy się dzięki tej grze (pewnie wyjatkow jest bardzo mało) i spam caly czas toczy się przeciez o naszych wspolnych chwilach. Naszych, czyli zwiazanych z TrackManią...

Sprawa czytania tych spam-topikow jest chyba oczywista, a jeśli nie to zostala już wytlumaczona. Ja, widzac na Interii "Smoleńsk" w naglowku artykulu, potrafie ten artykul ominac.

W przyszlosci zamiast jednozdaniowego spamu, przyjdzie moda na co innego, nie wiem, dajmy na to, ze pisanie postow o jak najwiekszej ilosci znakow (to tylko zalozenie). I ludzie będą wchodzic, zeby doliczac się, czy rzeczywiście dany post ma tyle i tyle znakow, probujac jednoczesnie samemu pobic 'rekord'. I to będzie ozywialo to forum, wiec mam nadzieje, ze wtedy nie będzie narzekania w tym samym stylu co teraz, czyli wypominania ilosci postow w zaleznosci od dlugosci przebywania na forum, co kompletnie ludzi nie interesuje...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Forum i Strona Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?