Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Problem z wydajnością.
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc » Rozwiązane problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gabi.2000
Jeździ konno


Dołączył: 27 Lip 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 28

Skąd: Nowy Targ

PostWysłany: 20 stycznia 2011, 16:50    Temat postu: Problem z wydajnością. Odpowiedz z cytatem  

Witam! Szukałem podobnych tematów ale nie znalazłem więc założyłem temat. Otóż mam problem. Pobrałem sobie traskę z TMX ale strasznie się scinała. Zapytało mnie czy zmienić wydajność na wysoką ja się zgodziłem i się zrobiła taka sama grafika jak w TM Sunrise (i Nations).Wyłączyłem grę i włączyłem i było wszystko ok. Po pewnym czasie pobrałem kolejną trasę ale też się ścinała więc znowu jak się mnie zapytało dałem żeby zmienić. Grafika się zepsuła a ja wyłączyłem grę i włączyłem i było ok.Całkiem niedawno pobrałem kolejną trasę która się scinała jak się mnie zapytało czy zmienić wydajność dałem tak a grafika znowu się popsuła.Więc wyłączyłem grę i włączyłem grę ale już nie było ok. Grafika została taka sama (czyli taka jak w sunrise i nations) Moja prośba brzmi: niech mi ktoś napisze jak z powrotem naprawić grafikę żeby była taka jak w TM Nations Forever?
_________________
Pozdrawiam

gabi.2000

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 20 stycznia 2011, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To okno dialogowe daje ci wybór - albo pozostawić grafikę i wydajność na swoim poziomie, albo obniżyć jakość grafiki do minimum, dzięki czemu gra będzie płynna.

Aby skonfigurować ustawienia graficzne TM tak, by były one nie męczące dla oczy ale i znośne dla twojego kompa, musisz znać jego możliwości. Obniż poziom anty-aliasingu (albo wyłącz), filtrowania anizotropowego, cieni i innych bajerów. Rozdzielczość radziłbym ci zostawić natywną dla twojego monitora.

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gabi.2000
Jeździ konno


Dołączył: 27 Lip 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 28

Skąd: Nowy Targ

PostWysłany: 21 stycznia 2011, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jestem zielony jeśli chodzi o takie rzeczy:P
Może mi ktoś powiedzieć jak to zrobić? Oops

_________________
Pozdrawiam

gabi.2000

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 21 stycznia 2011, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak:

Uruchamiasz tm -> Konfiguracja -> Zaawansowane

Tu masz wszystko

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
gabi.2000
Jeździ konno


Dołączył: 27 Lip 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 28

Skąd: Nowy Targ

PostWysłany: 21 stycznia 2011, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ThX temat do zamknięcia
_________________
Pozdrawiam

gabi.2000

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 21 stycznia 2011, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Your wish is my command. Zamknięte i przeniesione do "Rozwiązanych...".
_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc » Rozwiązane problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?