Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Trailer SPW
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 25 stycznia 2011, 1:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ogólnie co ja mam do dodania :> jak na 1 filmik jest całkiem całkiem ;> kilka przydatnych informacji więcej...

przesadziłeś odrobine ze slow-motion i powrotem do prędkości podstawowej, przez co bolid nienaturalnie zapierdala albo się strasznie wlecze Smile ładnie wykorzystane tutki z video-copilot, choć nie jestem zwolennikiem tego to sam tez jeśli tutek jest kozacki i pasuje do filmu , to go używam, szczególnie ze tutki andrewa są wybitne :> i przedstawione w sposób prosty (wytłumaczone) fajne synchro ;] oraz muzyka :> rozdzielczość sam wiesz :>

w affter efectcie polecam używanie efektu generate ---> ramp którym można śmiało pobawić się dodawaniu epickiego wyglądu, pasującego do nutki, polecam użycie tego efektu na oddzielnym bloku i nadanie jemu odpowiedniego piorytetu.

czekamy na full version ;] 2/5 punkty za muzyke i synchro ;]

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 25 stycznia 2011, 7:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
Key. napisał:
wcześniej w ogóle nie zaglądałem tu, ale w filmiku Chmiela powinno być "SPW Team presents"

gramatycznie mialbys racje, jeśli tam by było napisane spw team, ale z tego co ja widze, to pisze spw team & hardstyle-gaming, wiec plural.

ogolnie key jesteś taki fajny, z tego co widzialem na fotkach z lana, ze i tak wszystko bym ci wybaczyl Smile


a, faktycznie, nie zauważyłem znaczka "&"...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?