Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Server Xserve
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
raven
Jeździ konno


Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 98
Skąd: Bielawa

PostWysłany: 25 stycznia 2011, 19:24    Temat postu: Server Xserve Odpowiedz z cytatem  

Witam. Czy ktoś z was wie coś o serwerze Xserve? Jeśli tak, to byłbym bardzo wdzięczny za podzielenie się tą wiedzą. Przekopałem z pół neta, ale wszystko po angielsku, a ja z angielskiego jestem.. no wiadomo. Póki co znalazłem tylko trochę informacji o tym, że jest kilka modeli tego urządzenia, ale to wszystko. Także nawet jeśli niewiele o tym wiecie, to bardzo proszę o pomoc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
permarc
Doświadczony driver


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 134


PostWysłany: 26 stycznia 2011, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://translate.google.com/translate?js=n&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=en&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fen.wikipedia.org%2Fwiki%2FXserve
_________________

]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
raven
Jeździ konno


Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 98
Skąd: Bielawa

PostWysłany: 26 stycznia 2011, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie mam zbyt dużego zaufania do translatorów, bo tłumaczenia zazwyczaj są kiepskie. Ale mimo wszystko dzięki za fatygę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?