Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
stunt w srodowisku stadium - (to nie jest skill video :D)
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
filip155
Jeździ konno


Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 51


PostWysłany: 15 lutego 2011, 12:11    Temat postu: stunt w srodowisku stadium - (to nie jest skill video :D) Odpowiedz z cytatem  

no jak w temacie, troszke się zaniepokoilem, poniewaz nigdzie nie znalazlem filmiku który by był o stuntach na stadium. Mozna powiedziec ze sa, ale w malej ilosci i krociutkie, wiec postanowilem stworzyc coś takiego. Wiem ze nie jest to pro produkcja ale chcialbym się dowiedziec co o tym myslicie

oczywiście jest na nim wiekszosc bugow, trickow i innych nietypowych rzeczy ktore zaopeserwowalem w tm, i próbowałem to wykorzystac w filmie

polecam ogladnac na tm-tube poniewaz na yt wywalili mi orginalna muzyke (z która jest zsynchronizowany obraz, w każdym razie na tyle ile się dalo)

link do filmu na tm-tube
http://www.tm-tube.com/video/22811/StuntMANIA+-+Stadium+tricks

link do filmu z youtube
http://www.youtube.com/watch?v=UtWO74EWQXA&feature=feedu

ps sorrki za dlugie intro, ale nie chciałem ucinac utworku bo ładnie się komponowal z reszta

będę wdzieczny jak się wypowiecie co o nim myslicie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Robot
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 627
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 15 lutego 2011, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jestem zaskoczony...
Film z początku wydawał się dla mnie przeciętny.To intro trochę nudne ale za to ewolucje świetne. Wszystkie zrobiłeś na jednym przejeździe? Jak tak to respect.
Podsumowując:
Muzyka: 6/10
Jakość: 7/10
Ewolucje: 9/10

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 15 lutego 2011, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Muzyka całkiem mi się nie podoba - nie moje klimaty. Jakości nie oceniam bo jestem na wpół ślepy i tak. Bajery obiegają daleko od tego co widzę na filmach Tun3ra. Ale za to wszystkie te ewolucje są na bardzo wysokim poziomie. Jeśli to jeden przejazd to gratuluję bo pewnie musiałeś próbować kilka(naście) razy. Ja bym takich skoków nie dał rady zrobić, prędzej coś by mnie trafiło.

I jeszcze jedna rzecz. Pokazujesz niektóre skoki w zwolnionym tempie. Pisanie "slow motion" wg mnie jest zbędne bo to widać. No i jak jest replay to może jakieś inne ujęcie by się zdało.

Mimo marudzenia to filmik mi się podoba. Podaj jeszcze link do auta bo jest superowskie Wink

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
filip155
Jeździ konno


Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 51


PostWysłany: 15 lutego 2011, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nom niestety, filmik zlozony z 2-3 przejazdow, a zeby efektowniej wygladalo zlozone razem, no poprostu nie chciałem ominac tych najlepszych trickow, wiec postanowilem poskladac

nom autko tez zrobilem, jak i mod, poczatkowo dla teamu oba, ale mod przerobilem na 2 wersje no-team, z modelem tego jeszcze nie robilem



dla zainteresowanych jego dokladnym wygladem, jak się uprzesz to ci mogę no-team wersje z tego zrobić

to chyba 3 czy tam 4 autko teamu ;d

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 16 lutego 2011, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Musze przyznać że siedziałem i oglądałem z otwartą japą prawie ;D Niesamowite Smile dobrze że mamy takie osoby na polskiej scenie GJ !!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
filip155
Jeździ konno


Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 51


PostWysłany: 16 lutego 2011, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dzięki wielkie, ech tak dla zabawy go stworzylem, bo to w koncu coś nowego na stadium

tez sa inne moje filmiki (oczywiście na każdym się czegoś nowego ucze, i robię je by się nauczyc ogolnie tworzyc fajne rzeczy, tak dla zabawy)

no wiec dodam jeszcze 2 moje filmiki, ktore bardziej były tworzone pod probe czy coś takiego dobrze wyglada

pierwszy to proba zrobienia trailera, mapki, modu w jednym ;d może komus przypadnie do gustu
http://www.tm-tube.com/video/22872/The+Laboratory+-+trailer

a drugi to coś w formie przedstawienia teamu, trochę się ciagnie, ale mysle ze tez w miare porzadku wyszedl
http://www.tm-tube.com/video/22710/MIDnight+Drivers+HD


ps
a co to za skrot GJ ;d jeszcze się nie spotkale, mało co na forum pisze, teraz ostatnio dopiero zacząłem ;d wiec nie znam wszystkich skrotow

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 16 lutego 2011, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

GJ - Good Job (Dobra Robota)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piana
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 389

Skąd: Krk

PostWysłany: 16 lutego 2011, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hej, skin z 1 linku zupełnie jak mój skin Razz

co do stunt filmiku, jestem od wrażeniem. naprawdę jesteś niezły w robieniu tricków.

@joker, odpisz w końcu na gg ;d

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 16 lutego 2011, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja tak samo jak Sunrise momentami siedziałem z otwartą japą, dobra robota.
_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
filip155
Jeździ konno


Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 51


PostWysłany: 17 lutego 2011, 1:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nom model z podstawy 3d robilem, może na odwal ale mi się podobal i pasowal do filmiku, wiec sry jak tylko kolorystyka i tekstury zmienione, ale tez nie opycham go jako swoj wlasy, jedynie do filmiku go wykorzystalem, i na zyczenie osob z teamu tez dostali go. nigdzie nie jest zamieszczony się znaczy, poza forum teamu jako autko teamowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 17 lutego 2011, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@The Laboratory - Aktualnie jest przestój w aspekcie filmowym, postaram się coś stworzyć, jak mi laptop wróci z naprawy i będzie już po sesji, czyli przed końcem Marca. Ale po co o tym przestoju mówię ? W sumie nie wiem ;p. Ale chodzi mi głównie o to, że nawet, jeśli nikt nie zrobił w ostatnim czasie dobrego filmiku w 3D nie oznacza to, że nie trzeba dalej ewoluować swoich umiejętności w modelowaniu nawet głupiego intra w 3D Wink Ale jako, że zaczynasz dopiero zabawę napiszę, jak się aktualnie sprawa ma z mojego, powiedzmy, "doświadczonego" punktu widzenia:
- ewidentnie plus za pracę kamery, żadnych przesadzonych ruchów, a naprawdę bardzo ładnie się prezentuje w paru momentach, masz wyczucie !
- muzyka: zawsze byłem zwolennikiem wprowadzania innych niż znane wszystkim utwory, ale tutaj Voodoo People według mnie wpasowało się przynajmniej ok;
- jeśli już zamierzasz tworzyć filmiki z angielskimi tekstami polecam najpierw sprawdzić budowę zdań, jak się buduje pytania przede wszystkim Wink Chociaż i tak znajomość angielskiego w porównaniu z niektórymi kretynami masz całkiem w porządku Wink

reasumując dałbym spokojnie za intro do mapki (bo chyba tym ma być?) 5/10, gdyby były poprawione błędy z angielskiego byłoby 6 ;p Musisz wybaczyć, że tak niska ocena, ale w porównaniu do niektórych produkcji, które miałem okazję oglądać nie wypada to dobrze - ale zdane by było Wink

@MD HD
Pierwsze, co mi się rzuciło w oczy to dobra jakość i okropna czcionka na Midnight Drivers przy biciu serca, bleh. Oraz użyte Right Here, Right Now od Fatboy Slim'a, które jakoś dwa lata temu sam użyłem w filmiku dla Pawła. Przy przedstawieniu team leaderów nie wyszła Ci trochę synchronizacja z muzyką, ale to się zdarza, nie ma problemu. Znów - bardzo ładna praca kamery, chociaż naprawdę drobne niedociągnięcia są, lecz i tak dużo lepiej sobie radzisz z kamerą, niż ja ;P

Tak jak mówisz, monotonia trochę się wdziera, więc powiedz mi, dlaczego od początku do końca to samo ? Mogłeś popróbować z innymi efektami, skoro sam to zauważyłeś Wink

Może coś z Ciebie być, tylko musiałbyś mieć dostęp do innych programów niż (wydaje mi się, że na tym pracujesz) Sony Vegas oraz musiałbyś mieć naprawdę ochotę na modelowanie 3D, na czym ja osobiście poległem, bo po prostu mnie to przerosło ;p

Za wykonanie jeśli chodzi o przygotowanie w sensie technicznym spokojnie 7/10, bardzo fajny pomysł na początku, z konsolą portable, poza tym jak już wspomniałem ładnie dobrana muzyczka, jakość porządna. Jednak na to wszystko rzutuje ta monotonia - w końcu w filmach chodzi o to, by bawiły, a nie nudziły po pierwszych paru minutach, racja ?

Keep it up !

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
filip155
Jeździ konno


Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 51


PostWysłany: 17 lutego 2011, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nom super, takiej dokladnej wypowiedzi szukalem ;d teraz mogę przegladnac co robię zle a co dobrze, no i poprawic to w nastepnym filmiku który będę krecil na dniach Very Happy tylko skoncze sobie szykowac materialy jak skinny, mod (gotowy), no i traski do tego

tez fakt ze moja budowa zdan w jAngielskim nie jest najlepsza, no ale tez nie mozna miec wszystkiego, również nie mam osoby która by mi odbierala produkcje w trakcie jej trwania, czyli sprawdzala czy jest ok i co do poprawy

co do modelowania 3d to jest nastepne do nauki po nauce after efect programu, troszke 3d się bawilem, ale nie mialem wiecej czasu by się tym zajac

muzyka muzyka, w trakcie robienia filmu się na jakas decyduje, zazwyczaj z czegoś nowego w filmiku chce uzyc, aby wrazenie było swieze

no ale oczywiście tych ostatnich filmikow jakosc wzrosla od tego co zaczynalem, bo z pierwszych co zrobilem nie jestem już dumny, chociaż i nawet ciekawie wyszly

oto i one, jeśli ktos by był ich ciekawy, po kolei od najnowszego do najstarszego

Ghost town - sierpien 2010
http://www.youtube.com/watch?v=X86cAFyM7bY

N2O map prewiev - maj 2010

http://www.youtube.com/watch?v=CXcVBI6M-_w

N20 Team polska - luty 2010


http://www.youtube.com/watch?v=WbyM3mWL8F0

no i na koniec mini filmik testowy, gdy się uczylem lepszych ujec kamerki
http://www.youtube.com/watch?v=iDjxJvgWefY

dopiero po tych filmikach niestety zacząłem korzystac z SonyVegas, i nagrywac w hd dobrej jakosci

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mikohn_vegas
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 281
Skąd: Opole

PostWysłany: 21 lutego 2011, 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakość jakością ale wraz z nią musi iść akcja w filmie. Na nic mi fullHD jeśli obejrzę w nim 3 sezon gumisiów. Chyba od d..y strony zaczynacie Wink

W odniesieniu do filmiku z pierwszego postu to tylko taka moja mała uwaga: kamera powinna mieć więcej dynamiki, zbliżeń itp...; są to ewolucje, które zapewne ciężko powtórzyć więc nadaj im charakteru. Same w sobie są naprawdę dobre, ale bez porządnej kamerki są tylko ewolucjami (w końcówce filmiku już lepiej to wygląda).

_________________
www.hsi.pl
www.iiyama-sklep.pl
www.chemsped.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?