Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Snooker?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 13 lipca 2011, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Abszt, tak się czepiasz wszystkich, żeby czytali ze zrozumieniem, a sam tego nie robisz. O, hipokryzjo, witaj! Sformułowanie "indywidualność" nie oznacza od razu, że ktoś jest mistrzem.

I popieram Kiciaka - nie spamuj. Rozumiem, że czujesz nieodpartą chęć zabłyśnięcia, ale spokojnie. Może kiedyś Wink

Co do tematu: Jak pisałem wcześniej, nie można zrobić nic, jak życzyć powodzenia młodziakowi, może będzie jeszcze młodszą wersją Judd'a Trump'a ? Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 13 lipca 2011, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

iam napisał:
Abszt, tak się czepiasz wszystkich, żeby czytali ze zrozumieniem, a sam tego nie robisz. O, hipokryzjo, witaj! Sformułowanie "indywidualność" nie oznacza od razu, że ktoś jest mistrzem.
I popieram Kiciaka - nie spamuj. Rozumiem, że czujesz nieodpartą chęć zabłyśnięcia, ale spokojnie. Może kiedyś Wink


Odezwała się cipka, która to co chwile płacze po forach, boxach i gg jak mu to w życiu źle i jaki to on poszkodowany.

Odnośnie pierwszego akapitu Do tego nigdzie nie napisałem, że indywidulaność i mistrz to to samo, nawet tego nie zasugerowałem. Jedno zdanie jest o jego osiagnięciach, inne o tym, że dla mnie on nie jest indywidualnością. I jak takiś dobry w znajdywaniu błędów to wskaż mi gdzie coś zrozumiałem na opak?


@Kiciak - nikt się nie żali, wyraziłem swoje zdanie, inni odpowiedzieli na nie, więc ja odpowiadm im. Proste. Jak już tu pisał nie będę jak Cię to tak boli.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Pawel
Team Poland


Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 334


PostWysłany: 13 lipca 2011, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Abszt, zachowujesz się (nawet nie chodzi o tego Kubice), jakbys k**wa pozjadal wszystkie rozumy, wszystko wiesz najlepiej, a jak ktos ma inne zdanie albo, co gorsza, ma racje (co k**wa, Ty nie masz racji?!), to od razu go wyzywasz, gratulacje. Teraz czekam, az po mnie pojedziesz :]
A jeśli chodzi o Kubice. Poczytaj wypowiedzi innych kierowcow w stawce, bylych mistrzow swiata czy Mario TTheissena albo Boulliera. Kubica jest jednym z najlepszych kierowcow w stawce, jest indywidualnoscia, zadne pierdolone plecy go do F1 nie doprowadzily, tylko ciezka praca i ciezki wybor - szkola albo wyjazd z zacofanego w sportach motorowych kraju (zuzel - wyjatek potwierdzajacy regule). Pial się po szczeblach kariery kierowcy, w zeszlym sezonie był w top3 kierowcow w wielu rankingach (w mojej opini również). Wiec zejdz na ziemie i jeśli uwazasz, ze Kubica jest kierowca przecietnym, stan naprzeciwko sciany i rozpedz się, ale dobrze.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 13 lipca 2011, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Abszt napisał:
iam napisał:
Szkoda, że w wartościowych sportach mamy tylko indywidualności (F1, kosz [chociaż tutaj można jeszcze powiedzieć, że Lampe jest dobry poza Gortatem], teraz Snooker), nie wspominając oczywiście o siatkówce, lekkoatletyce.

F1? przecież Kubica nic nie wygrał i taki z niego sportowiec i indywidualność, że normalnie oszaleć można na punkcie tego ciecia.


O, dokładnie tutaj napisałeś, jakbyś zrozumiał na opak. Proszę, do widzenia.
Rozumiem, że jesteś w już tak podbramkowej sytuacji, że nie potrafiąc się przyznać do błędu brniesz w zaparte, oczerniasz innych, byleby nie wyszło na to, że, o, zgrozo, możesz się mylić ? TO się nazywa bycie cipą, Abszt, i tego C serdecznie gratuluję, bo wznosisz się na wyższy poziom trollowania Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 13 lipca 2011, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

iam napisał:
Abszt napisał:
iam napisał:
Szkoda, że w wartościowych sportach mamy tylko indywidualności (F1, kosz [chociaż tutaj można jeszcze powiedzieć, że Lampe jest dobry poza Gortatem], teraz Snooker), nie wspominając oczywiście o siatkówce, lekkoatletyce.

F1? przecież Kubica nic nie wygrał i taki z niego sportowiec i indywidualność, że normalnie oszaleć można na punkcie tego ciecia.


O, dokładnie tutaj napisałeś, jakbyś zrozumiał na opak. Proszę, do widzenia.
Rozumiem, że jesteś w już tak podbramkowej sytuacji, że nie potrafiąc się przyznać do błędu brniesz w zaparte, oczerniasz innych, byleby nie wyszło na to, że, o, zgrozo, możesz się mylić ? TO się nazywa bycie cipą, Abszt, i tego C serdecznie gratuluję, bo wznosisz się na wyższy poziom trollowania Wink



Mhm - Jak widać nie napisałem 'sportowa indywidualność', ale sportowiec i indywidualność, gdzie jedno i drugie jest rozgraniczone i jest dla mnie czymś innym (można też zroumiec tak jak ty, ale to nie oznacza że ja popełniłem błąd panie wielki), ale skoro zrozumiałeś to jak zrozumiałeś to ok, na nauczyciela nie idź, bo dzieciakom krzywdę wyrządzisz rozumiejąc wszystko na swój sposób. A jaki z Ciebie cudowny psycholog. Normalnie ochy i achy. Niedowierzący post nie oznacza, że to co napisałem - Moja opinia jest błędna? To tylko opinia a nie FAKT, więc jedyny błąd jaki tutaj popełniłem to zaczynanie dyskusji z takim tobą - kmiotem, który nie dorósł do pewnych sytuacji.

(Dodano 13 lipca 2011, 11:44)
Pawel napisał:
Abszt, zachowujesz się (nawet nie chodzi o tego Kubice), jakbys kur** pozjadal wszystkie rozumy, wszystko wiesz najlepiej, a jak ktos ma inne zdanie albo, co gorsza, ma racje (co kur**, Ty nie masz racji?!), to od razu go wyzywasz, gratulacje. Teraz czekam, az po mnie pojedziesz :]
A jeśli chodzi o Kubice. Poczytaj wypowiedzi innych kierowcow w stawce, bylych mistrzow swiata czy Mario TTheissena albo Boulliera. Kubica jest jednym z najlepszych kierowcow w stawce, jest indywidualnoscia, zadne pierdolone plecy go do F1 nie doprowadzily, tylko ciezka praca i ciezki wybor - szkola albo wyjazd z zacofanego w sportach motorowych kraju (zuzel - wyjatek potwierdzajacy regule). Pial się po szczeblach kariery kierowcy, w zeszlym sezonie był w top3 kierowcow w wielu rankingach (w mojej opini również). Wiec zejdz na ziemie i jeśli uwazasz, ze Kubica jest kierowca przecietnym, stan naprzeciwko sciany i rozpedz się, ale dobrze.


Ja się nie zachowuję tak, tylko pisze w sposób lekceważacy czy lekko prześmiewczy (dla was rozumiany tak, że się wywyższam), bo tego forum nie traktuję jako miejsce do poważnej wymiany zdań, ze względu na to, że ktokolwiek, kto ma inne zdanie niż większośc osób tutaj - zaprzyjaźnionych kumpli, czy moderatorów jest traktowany od razu jako ten nie mający racji. A co z tego, że uważam inaczej jak powiedzmy iam. Nie napisałem żadnych znaczących faktów. Moja opinia o nim jest taka i taka - wy macie inną, kierowcy F1 tez taka i taką.
A co do obrażania to co z tego. Iam już niejeden raz dał przykład na tym forum swojej ciapciawatości, więc napisałem, że jest cipką, bo naprawdę sprawia takie wrażenie. I jakby można było zauważyć, to nie ja pierwszy czepiłem się czegoś poza tematem dyskusji. I lepiej ją już zakończyć, bo jak Kiciak zauważył to nie temat na to i jak chcecie coś pisać to piszcie mi na pw.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 13 lipca 2011, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Rozumiem, że jesteście poddenerwowani na siebie, na waszym miejscu też bym tak pisał, ale może wróćmy do tematu.

Filipiak gra naprawdę zaskakująco dobrze. Na 4 indywidualne mecze wygrał 3. Higgins i Maguire są pozytywnie zaskoczeni postawą naszego reprezentanta. Nie zapominajmy o drugim reprezentancie. Gra dobre frejmy, nie odpuszcza.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 13 lipca 2011, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kurde, akurat w górach byłem jak kosił Fu, Higginsa i Maguire'a. Ale jak widziałem powtórki to skubany dobry jest. Ciekaw jestem jak będzie jutro grał z Afganistanem i w piątek z Tajlandią. Teoretycznie przeciwnicy słabsi i nie tacy utytułowani jak Walijczycy i mam nadzieje, że Polacy pocisną te dwa mecze (już nawet wystarczy te 3:2 Smile ) żeby zająć drugie miejsce w grupie i wyjść. Będzie ciekawie na pewno Very Happy

I skończyć chrzanić o F1 - idźcie się kłócić w temacie do tego przeznaczonym albo dogadajcie się na gg/pw. Następny post nie związany z tematem - warn.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 13 lipca 2011, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
już niejeden raz dał przykład na tym forum swojej ciapciawatości

Przykład proszę, zamiast uważać się za wszechwiedzącego człowieczka, którym, zapewniam, nie jesteś.

Zapraszam na GG bądź na PM, nie ma co tu spamować - chyba, że uważasz, że jesteś zbyt poważnym człowiekiem ?

Jero: Ajeem, proszę Cie!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 14 lipca 2011, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie za fajnie poszło naszym w meczu z Afganistanem. Porażka 1:4 sprawiła, że Filipiak i Wróbel znacznie utrudnili sobie drogę do awansu. Mam nadzieję, że wygrają z Tajlandią.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 14 lipca 2011, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No i wyszło tak jak zawsze. Po wielkich nadziejach na to, że może jednak się uda wygrać - porażka z teoretycznie słabszym przeciwnikiem. Ale cóż... jest jeszcze jakaś szansa na wyjście z grupy i na pewno muszą wysoko wygrać z Tajlandią. Jutro się przekonamy.
Generalnie to po wygraniu Afgana z Filipiakiem wyłączyłem telewizor bo jakoś wiedziałem, że Wróbel nie ma szans dzisiaj.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 15 lipca 2011, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Słyszałe wywiad trenera Filipiaka na orange Sport info. Jak nie wyjedzie za granicę, to nic nie osiągnie, aby się polepszać, trzeba grać z lepszymi od sibie i chyba wczoraj się to powtwierdziło. Ze Szkotami obaj grali dobrze, jednak Wróblowi zabrakło szczęścia, natomiast Afgańczyczy grali jak p.... i tak sami nasi się dostosowali do nich poziomem. Ten mecz przynajmniej może uświadomił Kacprowi, że przed nim jeszcze wiele pracy. Również zaczynam oglądać i liczę na 5:0, bo inaczje nie awansujemy, mamy 3 frejmy straty do Hongkongu, aby była dogrywka oni muszą 2 lub 1 pkt maks wywalczyć (HongKong).
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 15 lipca 2011, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

leci na jakimś kanale??? jak coś to dajcie znać bo z chęcią bym go zobaczył jak gra Smile
_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 15 lipca 2011, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Myślałem, ze leci, ale jednak nie przeszukałem cały internet,może zaraz po meczu Australijcyzków będzie na eurosport 2, ale wątpie. Dobrze chociaż, że jest wiele relacji tekstowych. Niestety narazie 0:1. Cały stół wbity przez tajlandczyka 139:0 porażka.


Edit: Polacy na europsort 2

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 13 listopada 2011, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

za chwile "funny final" PTC9 a tu cisza?^^
Ronnie O'Sullivan vs. Judd Trump - pojedynek na który chyba wszyscy fascynaci snookera czekali. No i spotykaja się w finale, chyba lepiej być nie moglo. Jak typujecie? Ja ofc jestem za O'Sullivanem.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 13 listopada 2011, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No i po ptokach. Ledwo się rozsiadłem przed TV, a tu już koniec i na dodatek Trampek wygrał... Jaka jest najbliższa większa impreza? Nie ogarniam 'snukerowego' kalendarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kubek
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 272
Skąd: U.D

PostWysłany: 13 listopada 2011, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sezon się wlasnie zaczyna. Masters, MŚ, CHina open itp. Do lutego/marca caly czas będą grali
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 14 listopada 2011, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Terminarz:

UK Championship
3 - 11 XII 2011
The Masters 15 - 22 I 2012
German Masters
1 - 5 II 2012
Welsh Open 13 - 19 II 2012
China Open
26 III - 1 IV 2012
Mistrzostwa Świata
21 IV - 7 V 2012

Czekam na jakiegoś maksa w UK Championship.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 20 kwietnia 2012, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wedle wszelkich znaków na niebie jutro zaczynają się Mistrzostwa Świata w snookera. Jakieś typy, przewidywania? Kogo z chęcią widzielibyście podnoszącego puchar na koniec? Ile będzie breaków 147? Dyskutowanie czas zacząć Wink
_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Kubek
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 272
Skąd: U.D

PostWysłany: 20 kwietnia 2012, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A może ktoś jest chętny na meczyk na Wp/gd?

Co do typów to hmm...na pewno Ronnie Osullivan! Jedyny gracz, który swoją lekkością gry zachęca do oglądania a nie odpycha. Bo to co wyczyniają niektórzy jak Ebdon, Selby, to nie da się oglądać, jak 30 razy szura kijem po ręce nim uderzy.
Co do maxów...Ja stawiam na 1, ale od kogoś, kto nie zajedzie wysoko.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
stys
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 576
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: 20 kwietnia 2012, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ronnie to gracz jedyny w swoim rodzaju, jest najbardziej lubianym zawodnikiem w całej stawce. Osobiście liczę na jego wygraną, bo w tym sezonie pokazywał już na co go stać. A co do max break'a to także liczę na to, że zrobi to Ronnie, zapewne będzie też blisko tego Hendry(jak on jeszcze gra, albo będzie grał) bo to była taka "maszyna do robienia max breaków Smile
_________________



Ostatnio zmieniony przez stys dnia 21 kwietnia 2012, 17:58, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?