Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Trasy by glooch
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
°אא glooooooooooch!
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 338


PostWysłany: 03 marca 2011, 19:20    Temat postu: Trasy by glooch Odpowiedz z cytatem  

Przez jakiś czas zalegały mi na kompie traski, których za cholerę nie potrafiłem wykończyć przez cały rok 2010.Pewnie dlatego, że wszystkie miały być techami po minimum 55s. Ostatnio udało mi się dokończy kilka tras a niektóre postanowiłem wrzucić na TMXa jako traski 4fun, wbrew pierwotnym zamiarom krótsze niż te 55s

Pierwsze dwie traski to typowe mini techy.Niezbyt wymagające i dosyć łatwe do nauczenia traski.Pozostałe trasy to 3 traski typu mini.Dwie z nich już wcześniej wrzucałem na serwer więc nie są aż takie nowe.

Mam nadzieje, że komus się nudzi i będzie chciał sprawdzić te traski Very Happy
Norefjell

Oxide

mini ( 1 )

mini ( 2 )

mini ( 3 )

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?