Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Przesyłanie miedziaków ( handel )
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adx97
Jeździ konno


Dołączył: 26 Lis 2010
Posty: 10


PostWysłany: 10 marca 2011, 15:22    Temat postu: Przesyłanie miedziaków ( handel ) Odpowiedz z cytatem  

Hej. Z pewnością było już dużo takich postów więc sory za spam. Jestem początkującym skinerem. Niektórzy zamawiają u mnie skiny. Chciałbym teraz brać za nie miedziaki. Mój problem polega na tym że jak zrobić żeby był tak jakby handel ? On jednocześnie daje kasę a ja jednocześnie skina i akceptuj. Za pomoc dzięki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 10 marca 2011, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie ma czegoś takiego, po prostu po gdy ukończysz auto podajesz mu twój login. On przesyła ci ileś tam miedzi, a ty wysyłasz mu link do skina którego wcześniej wrzuciłeś na jakiś host. Cała filozofia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?