Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
mapy rpg - zamowienie (place w cc)
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
filip155
Jeździ konno


Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 51


PostWysłany: 14 lutego 2011, 12:07    Temat postu: mapy rpg - zamowienie (place w cc) Odpowiedz z cytatem  

tak jak w temacie, potrzebowalbym kilku map rpg, oczywiście place w cc, i to place dużo, bo od 400 cc za mini rpg do 5.000 cc za dlugiego rpg. tylko rzecz w tym ze musza być wykonane od nowa (nigdzie nie publikowane) i pod konkretny mod mojego autorstwa. Tez mogę wykonac pakiet znakow jakich autor se zazyczy do trasy (zeby utrzymac fajny klimat trasy)

ewentualnie mogę dac 20% zyskow z manialinka z danym rpg, zamiast jednorazowej wyplaty


Ostatnio zmieniony przez filip155 dnia 17 lutego 2011, 1:45, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
filip155
Jeździ konno


Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 51


PostWysłany: 15 lutego 2011, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie ma nikogo kto by się zainteresowal oferta ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Santacruz
V.I.P.


Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 290
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 15 lutego 2011, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wybacz ale za 5k to ja bym się do Ciebie na gg nie odezwal Wink a Ty chcesz aby ktoś siedział parę ładnych dni przy edytorze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
filip155
Jeździ konno


Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 51


PostWysłany: 15 lutego 2011, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no to czemu nikt nic nie mowi, nie kupowalem jeszcze map wiec nie wiem, to tez nie może przerosnac mojego zarobku, dobra, powiedzmy na inna oferte

30% - 40% za mape daje, czyli przykladowo

jak zrobilem mapa+mod+skinn to po tyg przynioslo 22 tys (czyli by dalo okolo 7-9 k cc na tydzien)
a to będzie wisiec kilka miechow, wiec staly przyplyw miedzi by był

lub ewentualnie od 10k do 15k w zaleznosci od jakosci i dlugosci mapki

czy taka oferta już lepsza ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 15 lutego 2011, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

na sile usilujesz być madrzejszym od innych, jednak ci to nie wychodzi.

najlepiej zamknij ten nedzny temat , panie "biznesmenie"

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
filip155
Jeździ konno


Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 51


PostWysłany: 15 lutego 2011, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

co w tym zlego ze chce innym dac zarobic ? a to ze nie wiem jeszcze dokładnie ile wart jest taka praca to inna sprawa, bo dotychczas robilem to samemu

ps
mozesz sobie myslec co chcesz, ja jedynie zaproponowalem, dostalem odpowiedz ze mało, to zaproponowalem wiecej i tyle
i nie panie biznesmen, tylko jak już coś robić to porzadnie a nie na odpierdziel wszystko

edit:
jak cie nie interesuje temat to idz gdzies indziej nabijac ilosc postow

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 15 lutego 2011, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

[quote="filip155"]jak cie nie interesuje temat to idz gdzies indziej nabijac ilosc postow[/quote]

łohohoho, mi to wygląda na nabijanie postów z twojej strony.

//Sebik: ten post też nabija twój licznik ^^

// ja dążę do szczytnego celu - 69 Very Happy

_________________


Ostatnio zmieniony przez °אא Key. dnia 18 lutego 2011, 14:59, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 15 lutego 2011, 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Key. napisał:
filip155 napisał:
jak cie nie interesuje temat to idz gdzies indziej nabijac ilosc postow


łohohoho, mi to wygląda na nabijanie postów z twojej strony.


Mi to wygląda na to że koleś szuka kogoś kto mu zrobi mapy za miedź, na nabijanie postów wygląda twój nic nie wnoszący do sprawy komentarz.. Rolling Eyes

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 16 lutego 2011, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Joker...
Maxer ma racje, nie próbuj być mądrzejszy od innych, bo tutaj prosto z mostu napisałeś "zróbcie mi trase, ja za nią zgarne 60%, a wy 40%" wtf? Coś z tobą nie tak?

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
filip155
Jeździ konno


Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 51


PostWysłany: 17 lutego 2011, 1:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

60% mowisz, a robienie modu, robienie znakow, zazwyczaj dodaje model do tego (aby było bardziej atrakcyjne) bawienie się z manialinkiem, hosting, wprowadzanie w player page, zrobienie do tego zachecajacych ilustracji, edycja manialinka w notatniku, bo nie chce uzywac standardow ktore sa na co 2 manialinku, uzywanie mojego ftp, + codzienny sciag modow + znakow (obciazenie ftp), nie mowie już o zabawie z kupowaniem banerow, placeniem za nie codzien dosc duzych ilosci cc

wiec mi się wydaje ze to dobra propozycja, bo to z 300 cc przykladowo 120 cc wiec sobie policz i pomysl czy ja robię to na odwal ze wstawie i już mam sprawe z glowy czy jednak musze w to trochę pracy wlozyc

dzięki takim osoba az się odechciewa pokazywac ze chce się coś zrobić, i pokazac na swiatowej scenie ze polak tez potrafi

glupi baner w niemczech na glownej kosztuje 4 k cc dziennie, a w francji 6 k cc, w polsce 1 k cc na swiat, 16 k cc wiec sobie mozesz policzyc, i taka suma jest sciagana dziennie z twojego konta o wyznaczonej godzinie

czyli na taki baner w francji musze sprzedac 20 takich paczek, i dzień w dzień tyle będą sciagac ? a co z tym zeby i mi coś zostalo ? a tak jakbym chciał go utrzymac na stale na np francji to 480k miesiecznie, to co mam dac 90 % ?? czy 100% . tak wiem nie utzymam się z jednej paczki, ale tez nie dam komus tyle ze za to bym utrzymal caly manialink, i tak chce dac dużo, bo jednorazowa wyplate tez podalem jakby ktos chciał, i mysle ze 15 k to sporo, bo sam robilem przykladowo skiny za ktore bralem 2-5k za tydzien pracy

wiec podsumowujac, zanim się wypowiesz, pomysl czy faktycznie nie mam powodu by brac 60 %

chciałem dac 500k na turniej co ma być za te kilka miechow na tmpl ale sobie daruje, bo poco jak każdy uwaza ze naciagam innych, (to co zarobilem z wlasnej pracy, bez niczyjej pomocy)

mozna zamknac temat, bo widze ze interesuje te osoby co nie powinnien, a maper już się zglosil wiec mozna zamknac

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 17 lutego 2011, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

moglby mi ktos wytlumaczyc, co w tych coppersach jest takie ciekawe, co się za je dostaje, ze widocznie sa one powod do klutni na forum?

musi to być coś strasznie fajnego, jeżeli jest warto się o to klucic.

czy ja coś konkretnego za nie mogę dostac? coś do jedzenia, zaplacic jakiś rachunek, czy może chociaż bilety do kina?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* digger
V.I.P.


Dołączył: 26 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 360

Skąd: ta agresja?

PostWysłany: 17 lutego 2011, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Filip powiem tak, rób to co lubisz i w czym jesteś dobry. Nie przejmuj się krytyką innych. Niektórzy myślą, że skoro są na forum od dawna to są lepsi od innych a nowe osoby na scenie lepiej zniechęcić i potem narzekać na nudę i brak zaangażowania. Za to sami zwykle tylko siedzą i czekają aż coś się będzie działo na forum zamiast coś robić w tym kierunku.

A "krytykom" polecam przejrzeć swoje pierwsze wiadomości na forum aby przypomnieli sobie jak to było być tu nowym i nie zawsze być zorientowanym w temacie. Facet potrzebuje map to oferuje za ich zrobienie trochę miedzi lub udział w zyskach proste. Co w tym złego? Nikogo do tego nie zmusza a wy już podnosicie alarm jaki to z niego cwaniak i "biznesmen". Ogarnijcie się...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Robot
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 627
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 17 lutego 2011, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

digger napisał:
Filip powiem tak, rób to co lubisz i w czym jesteś dobry. Nie przejmuj się krytyką innych. Niektórzy myślą, że skoro są na forum od dawna to są lepsi od innych a nowe osoby na scenie lepiej zniechęcić i potem narzekać na nudę i brak zaangażowania. Za to sami zwykle tylko siedzą i czekają aż coś się będzie działo na forum zamiast coś robić w tym kierunku.

A "krytykom" polecam przejrzeć swoje pierwsze wiadomości na forum aby przypomnieli sobie jak to było być tu nowym i nie zawsze być zorientowanym w temacie. Facet potrzebuje map to oferuje za ich zrobienie trochę miedzi lub udział w zyskach proste. Co w tym złego? Nikogo do tego nie zmusza a wy już podnosicie alarm jaki to z niego cwaniak i "biznesmen". Ogarnijcie się...


+1 Popieram

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Sebik
Gangsta Mapper


Dołączył: 17 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 772

Skąd: Śląskie/Leszczyny

PostWysłany: 17 lutego 2011, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W sumie racja, ale wątpię by znalazł się ktoś kto by na taki układ poszedł. Po pierwsze od razu jego mapa (nad którą mógł spędzić wiele godzin) skazana jest na porażkę i brak popularności. Po drugie autor nie bierze nawet 50% stawki (a powinien w moim mniemaniu brać co najmniej z 80%, a hoster max 20%). Po trzecie Filip jak zachęcisz ludzi by wywalali miedź w trasy, kiedy tysiące podobnych są za darmo na TMX?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 17 lutego 2011, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Skoro dorobił się takiej sumki to widocznie coś w tym jest, jego klienci widzą w tym jakąś jakość której nie ma na tmx Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filip155
Jeździ konno


Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 51


PostWysłany: 17 lutego 2011, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zauwazcie to ze ludzie po pierwsze sa leniwi, po drugie ci co maja male ilosci miedzi nic nie robili zeby ja miec, a jak chce się zaoferowac jakieś wygrane, konkursy coś nowego zeby samemu się rozerwac, i innym dac przy tym okazje, to każdy miedziak się liczy. mysle ze nie oferuje darmochy dla tych co robia te mapki, poniewaz dbam o to by się sprzedawaly, były interesujaco przedstawione na ML, tez nie robię tego by samemu se zbierac miedz, tylko chce z nia coś zrobić. Tez dodaje je do packow, dodaje do nich dodatki, jak skinny, mody, znaki i inne. Robilem do tej pory sam wszystko, ale chcialbym to trochę rozbudowac, by moc np na takie zawody jak były mi proponowane nie przeznaczyc 100k tylko 1kk co jest bardzo mozliwe, bo pracujac samemu mogę to osiagnac w miesiac lub dwa (z obliczen wystarczy 4 tyg jeszcze do 1 kk) a to ze pozno zacząłem się oglaszac na forum to wlasnie powod mozecie przyczytac wczesniej, a raczej wyzej. tez trzeba spojrzec sebik ze nie prowadze go pol serio, bo nie uzylem najmniejszej template z manialinka, tylko wszystko sam w notatniku pisalem, tak samo każdy szczegol sam robilem, jedna ramke gotowa uzylem na calym. skinny, mody, stencile, stekersy, avki (poza kilkoma sztukami) robilem sam, i nikt mi w tym nie pomagal

ps
nie chce czegoś co idzie z tmx czy carpark sciagnac, wszystko jest tylko na ML i nigdzie indziej, zobacz 1 post ;d nie da się moich rzeczy sciagnac innaczej

sebik, jaki brak popularnosci, 200 sciagniec mapek 5 w sumie to mało na tydzien, zakladajac ze trzeba na nie wydac cc ??

joker, od tygodnia porowadze manialink, w niedziele poprzednia poszlo na moje konto 120 k, nie liczac oplat. i nie mowie ze biore 50 % z samej mapki, mozna powiedziec ze autor dostaje 100% bo i ja dostaje drugie 100% z modow, znakow i calej reszty, tylko ze to jest sprzedawane jako paczka 3 razy drozej

a ze stosuje do tego proste zasady handlu na których w ogóle się nie znam to inna sprawa, sam mialem 90 k i szukalem coś ciekawego na manialinkach i nic nie znalazlem, niedosc tego co 2 strona na tym samym template Manialinka zrobiona, tylko tekstury inne, wiec zalozylem swoj bo zal mi było to ogladac, jak autko pomalowane na czarno gosc sprzedaje jako swoj skin za 100cc i utrzymuje się za to na swiatowym banerze

(Dodano 17 lutego 2011, 23:11)
ta wiem znow nabijam posty, ale jak ten jest dosc popularny to dopisze do tego, organizacja TMPL na player page, mogę coś takiego zalozyc, ale max 20 zlotych tagow miesiecznie rozdzam.

co o tym myslicie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 18 lutego 2011, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Może nie w porę, ale dopiszę, że w pełni popieram Diggera. Nie będę się powtarzał bo napisałbym praktycznie to samo co w podsumowaniu konkursu na mappera roku by cobham. Kto chce poczytać moją opinię odsyłam do działu News.


BTW. Filip proponował na początek 5000cc za jedną mapkę. Santarcruz napisał, że trzeba by na to poświęcić co najmniej kilka dni. Załóżmy, że ktoś zdolniejszy robi RPGa w tydzień a na miesiąc dostaje nawet tak jak ja czyli 1860cc. Naprawdę jest to takie nieopłacalne? 5000cc będzie zbierał ponad dwa miesiące a tak może mieć w tydzień.

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 18 lutego 2011, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a moglby mi ktos wrescie wytlumaczyc, po co jemu osobiscie sa te coppersy, czy jak wy mowicie miedz?

tmu od poczatku mi się nie podobala, jak chodzi o wygląd menu, wiec uzywalem klucz z tmu jedynie aby aktywowac tmn.

widzialem jakieś loterie na serwerach i slyszalem o tym, ze trzeba placic coppersy, aby robić gdzies oficialne czasy czy coś, ale nie wiem czy to jest dalej aktualne i w sumie nigdy nie potrzebowalem coppersow, aby grać i poprostu nie mam pojecia po co one sa.

ja nie pytam po co sa coppersy w sensie "po ch** je wam", ale calkiem serio w sensie "co mozna zrobić z coppersami", "czemu one sa wam potrzebne", "co z nimi robicie".

widze, ze sa one rozdawane w turniejach, ale poprostu nie jestem w stanie zrozumiec, po co, oprocz chwaleniem się liczba podobnie do punktów w ladderze, one sa potrzebne.
czy one maja jakiś wiekszy sens, niz rywalizacje o to, kto ma wiecej?

podobno jak digger, nie widze nic zlego w tym, co robi i proponuje filip, ale zeby wrescie zrozumiec esencje waszej dosc ciekawej dyskusji w tym temacie, bymbyl wdzieczny, jakby ktos odpowiedzial.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cieply
Jeździ konno


Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 80


PostWysłany: 18 lutego 2011, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Właśnie też bym się chętnie dowiedział, mam tmnf bo ćwicze tylko mapki na mecze, na inne brakuje czasu, ale jeżeli coś fajnego za tą miedź można dostać to może bym TMU kupił, nie jest takie drogie.

A co do filipa - nie rozumiem tego gadania że naciąga, płaci za mało itp - mógłby dać nawet i 100cc o ile by znalazł osobę dla której taka zapłata by się wydawała uczciwa i byłaby gotowa poświęcić tydzień pracy za tyle. Zresztą jeżeli ktoś jest zainteresowany współpracą to sam się zgłosi (już to zrobił) i wynegocjuje tyle ile chce.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 18 lutego 2011, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Miedź w zasadzie nie jest niezbędna do grania, ale czasem się przydaje. Najczęściej właśnie na turnieje gdzie służy jako nagroda. Do tego można złożyć zamówienie na bolid i mieć swój własny.

Nie wiem też jak to jest teraz, ale dawniej można było za miedź wykupić sobie serwer. Tylko, że na ten cel trzeba mieć całe pokłady tego surowca.

I kupując United zmienia się menu jak pisał Jakub. Z zielonego robi się niebieskie.

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?