Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Umieramy, umieramy...
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 18:04    Temat postu: Umieramy, umieramy... Odpowiedz z cytatem  

Proces gnicia sceny TM chyba nie sposób nie zauważyć. Już nawet wątki o piłce, koszu czy grach przeglądarkowych nie są odwiedzane, a o włączaniu gry nie ma mowy. W dzisiejszych wypocinach nie chciałbym nikogo obrażać (i tak nikt sobie z tego nic nie zrobi). Opowiem tylko o przyszłości, którą już kilkukrotnie trafnie przewidziałem. Smile

Zacznijmy od tego, że do turniejów zapisuję się coraz mniej osób. Nawet mimo braku TOP2 w naszym kraju (na upartego nawet TOP5), nikt nie chce powalczyć o parę stówek w gotówce! Do FFT zapisało się calutkie _dziewięć_ osób, które dostaną łatwą kasę. Skoro ani dobra zabawa, ani kasa nie robią na nikim wrażenia, to organizatorzy zwyczajnie zaprzestaną organizować cokolwiek.

Organizatorzy, czyli kto? Sunrise odpada - praca, studia, Agata i imprezy pochłaniają całe jego życie. Zrobi LAN-a dwa razy do roku i myśli, że jest zajebisty. Ordon się spalił, tak samo jak i jego uberpomocnicy. TMNF.pl odeszło z tego świata, podobnie jak TM-Polska.com. A ja... ja już nie mam siły, jeśli mam się starać dla dziewięciu osób, wolę chodzić na konkursy z historii czy WoSu, przynajmniej mam satysfakcję, że istnieją na tym świecie większe tępaki ode mnie.

Ale jeszcze trochę tu posiedzę. Właśnie dostałem kasę na organizację turnieju. Radni miejscy myślą, że mamy progres, tymczasem my nie mamy nic. Aż się boję robić turniej w TM, pewnie uczestników będę musiał szukać pośród kolegów z ławki. A za chwilę wpadnie tu 18-letni radny i będę słuchał, jakie to kity na temat e-sportu wciskam wszystkim naokoło.

Sorry biczys, ale... to nie ma sensu. Po wakacjach się żegnamy. Smile PA.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Cezar
Pedo


Dołączył: 23 Cze 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1277

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nic nie mówiłem.

Ostatnio zmieniony przez Cezar dnia 01 kwietnia 2011, 19:14, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Najglupsza to jest Twoja reakcja na powazne teksty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeśli to nie prima aprilisowy zart to przejebka. te 9 osob faktycznie chujowa sprawa(nie zapisalem się bo CAP ) no i widac ze jest nas coraz mniej. szkoda w sumie ze tm umiera w naszym kraju. no nic, przenosze się na Fife...Happy
ciekawy jestem ile drużyn będzie chcialo się zapisac na pl10(o ile w ogole takowe będzie^^)

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
stys
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 576
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

o jezzu.. jak nie tm to nie wiem co zrobie..
CS-nie
NFS-nie!
fifa-nie
pes-nie
wszystko nie

Jedyne używienie sceny to tm2 i ch**

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pozostaje jeszcze szukanie teamu zagranicznego i gra po za Polska ;p
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
stys
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 576
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wszystko w swoim czasie Kiciuś Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

spoko Stysiu, POL nie umrze tak czy siak ;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
stys
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 576
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ofc :d
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cezar
Pedo


Dołączył: 23 Cze 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1277

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nic nie mówiłem.

Ostatnio zmieniony przez Cezar dnia 01 kwietnia 2011, 19:15, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A to se ja 'profesjonalizuj' yntelygencie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Aguśś
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 6


PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

POL wiecznie żywe Smile mam taką nadzieję Wink
Shadow się żali ,że się nie wysiliłam no więc :
Zacznę może od tego że ja w POL nie jestem tak długo Smile Pewna osoba miała mnie podszkolić ale nie ma kiedy Happy Lan-y mile widziane i jakie tam Do widzenia , jeśli wszyscy mają w d*pie tm to po co się w to wciągali się pytam ? No po co, mnie ciałem nie ma na Lana-ch ale duchowo a jakże by inaczej ;D już niedługo mam nadzieję, że i mi się uda tam zawitać Very Happy no więc wszyscy śpią i śpią servery święcą pustką i z drugiej str Shad ma racje że po co to ciągnąć....


Ostatnio zmieniony przez Aguśś dnia 01 kwietnia 2011, 18:50, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cezar
Pedo


Dołączył: 23 Cze 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1277

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nic nie mówiłem.

Ostatnio zmieniony przez Cezar dnia 01 kwietnia 2011, 19:13, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Widzisz k**wa, rzucasz haslem i nawet nie wiesz co ono oznacza. Ja sam nic nie wskóram, poddaje się.

I nie wyraziles zdania, tylko próbowałeś zaproponowac rozwiazanie, szkoda, ze nawet PiS wie, co to marihuana, a Ty nie wiesz, co to 'profesjonalizacja' Smile


Ostatnio zmieniony przez [POL] ShaDDy dnia 01 kwietnia 2011, 18:46, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cezar - twoja składnia i przecinki są nieznośne.

@Topic - Widzisz, Shad, wszystko spierdoliło Nadeo. Owszem scena tak czy siak umierała od jakiegoś czasu ale popieranie graczy, którzy mają TMUF, i blokowanie serwerów ludziom z Nations, powoduje, że ta gra już przestała być darmowa, popularność spadła (nawet jeśli dostaniesz się z Nations do jakiegoś timu, nie zagrasz normalnie meczu...) i w efekcie jest negatywnie odbierana przez wielu.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
stys
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 576
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cezar ale popatrz. TM nigdy nie mialo nie ma i nie będzie mialo takiego przebica jak CS! Jest nas coraz mniej(pieprzona dziwka nadeo się sprzedała, za co dziękuję)to w nawiasie mówi dla czego. Na poważnie w tą gre gra nie wiele ludzi, wiekszosc tylko dla wlasnej przyjemności. Nie liczy im się skill ale fajna zabawa. chcesz cezar to proboj pisać do najwiekszych e-sportowych portali ws. o tm Very Happy
Strasznie chaotyczne Shocked

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cezar
Pedo


Dołączył: 23 Cze 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1277

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Usuńcie moje posty w tym temacie,łącznie z tym. Dziękuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

oj, przykro mi. trochę brzydko z mojej strony, ale lubie patrzec jak szerzy się debilizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
P4G Szrama
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 830
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Key poniekąd ma rację, tm umierało już od jakiegoś czasu gdy zrobiliśmy przesiadkę na TMNF, a gwoździem do trumny było zabranie przyjemności z grania w darmową grę jaką w założeniach autorów było przecież TMN.
Na pewno większość z użytkowników tmpl pamięta czasy TMN, wtedy wchodziło się pograć z przyjemnością (głównie na mini, gdzie serwery pękały w szwach), a nawet po prostu pogadać o starych karabinach. Oczywiście była nutka profesjonalizmu w stylu jakieś mecze między drużynami, szybki rozwój POL Team, ale zawsze i tak wszystko wracało do statusu '4Fun'. Później (bynajmniej w mojej ocenie) wszystko zaczęło się obracać głównie wokół treningów, meczów.. wyników, sukcesów i nagród. Wiadomo, jak ktoś pasjonuje się czymś i chce być w tym dobry to spoko, ale jak nie ma już tej nutki grania 4fun ze znajomymi jak kiedyś, to gra traci nieco sens. I dla wielu straciła.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Niestety, od czasu gdy nadeo zrobiło TM częściowo płatne (zawsze jak ktoś chce może się za darmo bawić w dodawanie serwerów do ulubionych, albo gre na freezonach) szczególnie w Polsce jest coraz mniej graczy, szczególnie graczy tech, bo graczy nadeo łatwiej znaleźć. Problemem jest tez to, ze sporo polskich teamów na techach jest mało aktywna. Ile jest aktywnych teamów na techach? 5? 6?. W CAP'ie grają 4 teamy z Polski i jeszcze znajdą się z dwa-trzy teamy które nie lubią niczego co organizuje esl. Reszta jest mało aktywna. Teoretycznie PL10 mogłoby trochę ruszyć pozostałe teamy, może powstałoby kilka nowych które wykazałyby się w 3 lidze, albo nawet 2, jak będzie taka frekwencja Razz. No, ale mówi się trudno i żyje się dalej. Mozemy jedynie mieć nadzieje, ze coś się zmieni, a jak nie to albo szukać teamów za granicą albo grać 4fun w 100% Smile

Dziwnie wyszło, temat załozony w formie zartu na 1 kwietnia (mam taką nadzieje Razz), a jak wiele rzeczy wyszło na światło dzienne :]

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?