Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Umieramy, umieramy...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

StaR napisał:
- freezone
Po co te wszystkie zagadnienia, które związku z tematem nie mają



freezone ma, i to większy niż Ci się wydaje. to "osławione" Freezone to nic innego jak komercjalizacja TM, ludzie z kontami nations mogą grać tylko i wyłącznie na serwerach, które podlegają pod freezone (nie mają hasła i jakieś tam jeszcze wymogi, które niszczą możliwość grania w TM na koncie Nations.

"wytrysk żula" - podejrzewam, że jakaś mapa, która ma idiotyczną nazwę.
"FO" - FlatOut, jeden z popularniejszych serwów w Polsce.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» rugger
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 108


PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://headshot.pl/video/1021/trackmania-polish-league-1-fear-factory-xfi-vs-extramalne-herbatki

Serce mnie boli gdy oglądam ten filmik i przypominam sobie tamte emocje oraz chęci do gry, które wtedy były ogromne. Ja ze swojej strony mam nadzieję, na przynajmniej namiastkę podobnych emocji, chociażby podobnych do tych z tego meczu i tamtego polish league, może i na słabszym poziomie niż kiedyś, ale nic nie jest stracone, w tej kwestii jestem optymistą Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cmok;*
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 8
Skąd: Milicz

PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tak ten Cmok T7/MCK z PL9?
Ja bardzo chętnie bym coś zrobił.
Dobrym pomysłem byłby też portal.. spis wszystkich poradników Smile itp. ;p Ale to w późniejszym czasie.

Na razie najlepszym pomysłem byłoby odpalenie serwa na freezone.
Odświeżenie polskiej sceny.. można jakoś ubłagać team'y... Gdzie są wgl te wszystkie team'y? XX nawet nie widzę Mad widzę za to gdzie nie gdzie "high flyers" dertas, arthas.. to teraz repra tak? bez sensu.. nie lepiej założyć parę słabszych team'ów, a stworzyć rywalizację? Zero skłonności do tworzenia czegoś nowego.. Nie lepiej założyć coś nowego i być kimś (nawet małym), zamiast dochodzić do dobrej załogi i być tam cząstką, nikim? TMNF.pl też jedna wielka cisza Mad ostatnio tylko jakieś 4 wiadomości na SB... no i ankieta.

Drużyny
Twarogów nie widuję wgl.. choć byli hitem, przez pewien okres Smile
Kamikadze (HCL) , gracie coś wgl? Istniejecie? Nie widać was wgl Mad
zresztą chyba was nie ma.. news z 17 lutego "Halo, jesteście tam?"
Voodoo, dołączyliście gdzieś? Gracie za granicą?
WDD widuję tylko w liście znajomych.. Timotiego.. nic więcej Mad (wasze "Fszystko Tołnrament" czy jakoś tak, jest wiecznie puste Mad)
Ostatni news na tcw dnia 04/02/2011 19:44
Team7, nie ma już dawno.. EPL tak samo.. Nie wiem czemu nitro nosi dalej tag Mad Fexin lata już dawno bez Smile. SSC i grass team. To wgl już nie istnieje... choć widać te przebłyski SSC gdzieniegdzie ;D
Ale ;p muszę powiedzieć.. SWP was się widuje.. brawa Smile 3 osoby -.- Jaruśś, ostatnio biłem też Luke'a.. i kogoś kto tak szybko mi znikł że nie zwróciłem uwagi na nick..

Może to też wynika z mojego niedoinformowania? Nie było mnie tu trochę czasu... nie wiem gdzie te team'y się podziały..

Proste... Nie ma nowych.. bo nie mają z kogo brać przykładu... Nanni kiedyś był moim fanem.. sam mi to powiedział.. a od jakiegoś roku nawet wiecej.. stopami by mnie zniszczył Mad o jakieś 5 sec na każdej mapie... bo miał dla kogo grać.. niektórzy wiedzą co się działo w sir.. jakie tam były jaja.. mecze najmniej się chyba liczyły.. teraz tylko skill i "co to nie ja" Mad " przecież jestem najlepszy, jestem bogiem" Taki przykład, Heaven (nikt go prawie nie zna) dostał się do TM Fighters, cienizna (sorry chłopaki ale nie ma się co oszukiwać, jesteście od dawna a my w 4 dni stworzyliśmy lepszy team od waszego..) wchodzimy na ich serwer.. i co ? Heaven zachowuje się jak król Mad "Dajcie mi adma! Przecież tu jestem!", "wywalcie go on nie ma tag'u! nie jest u nas! MA inne serwery" Żenada Mad nie ma kto ich nauczyć pokory Mad Ale się rozpisuje ;D


Tak myślałem że nikt mnie nie zrozumie ;D Te określenia... to właśnie ta trzecia liga.. To jest to wszystko, co dzieje się teraz w TMNF... to co dzieje się na serwerach, to co wiem ja.. nic więcej nie ma...


Ostatnio zmieniony przez Cmok;* dnia 02 kwietnia 2011, 15:15, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

star, tez nie znam wiekszosc tych nazw, ale pewnie chodzi o nazwy serwerow i teamów (mozna się domyslec).
ogolnie wcale tak glupio nie gada chlopak, jak go dobrze zrozumialem.

fajnie by było postawic serwer z minitechami na freezone (bo techy nikt nie będzie chciał meczyc) o nazwie tmpl.info i poreklamowac trochę strone, jeżeli mowice, ze sporo ludzi gra, ale wiekszosc nie zna strony.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Uważam, że TMNF jest po prostu wypalona, nowych graczy nie przybywa, a starym gra się nudzi - TM2 tego nie zmieni, bo nie będzie darmowa. Inna sprawa to to, że ludzie nie grają już dla przyjemności. Kiedyś wchodząc na serwer widziałeś, że gracze czerpią RADOŚĆ z gry i ze sobą gadają na różne tematy, teraz tylko Aseco i Dedimania gada sama ze sobą Wink Mam nadzieję, że scena na TMPL kiedyś odżyje, ale do tego potrzeba nowych graczy, którzy mają chęci, żeby to pociągnąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

SSC nie gra techów po PL9, nawet godaniel już gra tylko nadeo, obecnie na PNL (polska liga nadeo) zajęli 4 miejsce.
Kamikadze (HCL) - grają teraz w CAP'ie (http://www.esl.eu/eu/tmnf/premierships/competition/amateur/news/149644/) 4 liga
Twarogi - niestety są mało aktywne. Wystarczy ze napisze, ze tez grają w CAP'ie (5 liga) i niestety składu nie mają chyba (potrzeba 5 graczy) ;]
T7 tez grał ostatnio w PNL, ale techy tez grają.
XX odbudowuje się po współpracy z US pewnie RazzP

Co do serwera - moznaby się zrzucić najpierw na serwa - albo dać w zamian jakieś reklamy tej osobie na tmpl, albo zrobić mozliwość wpłat sms;ami, wtedy może dostaje się mało za 1 sms'a, ale pewnie więcej osób by wpłacało
Potem potrzeba 1k miedzi na serwer zeby zrobić z niego freezone i 250 miedzi tygodniowo zeby dalej taki był, tez mozna się zrzucać Smile A mapki dawać tam osób z tmpl, jest sporo miniasów itp.

Pewnie i tak serwa się nie uda postawić, ale mozna spróbować Smile

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mscici3l
Jeździ konno


Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: okolice Płocka

PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przyglądając się przez ostatnie kilka miesięcy bardzo dokładnie widać, że TM ma się coraz gorzej. Bardzo mocnym ciosem było wykupienie Nadeo przez Ubi, które od razu wprowadziło drastyczne zmiany. Właśnie przez nie prawie nie przybywa nowych graczy, a starzy wyjadacze nie mają już tej radości z gry. Dlatego też cierpi Polska scena, głównie tech. Na ilość różnych rozgrywek oczywiście można ponarzekać, ale to nie ma większego znaczenia, bo mniej więcej jest tyle i było. Problemem jest brak chętnych, czego główną przyczyną jest spadek liczby przybywających graczy. Bo ile razy te same osoby mogą grać ze sobą, praktycznie na tych samych zasadach?
Sytuacji polskich teamów nadeo bardzo wiele się nie zmieniła, co najwyżej nie powstają nowe... Nadal polskie zespoły mają duże znaczenie na międzynarodowych turniejach, których nawet w ostatnim czasie liczba, moim zdaniem się zwiększyła.

Chętnie bym pograł na serwerze tmpl. Mam nadzieję, że ktoś wykaże się inicjatywą i dokona jakiś kroków, żeby on powstał. :wink:

_________________

Mściciel`s tracks

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Za dużo napisaliście, abym każdego z osobna miał komentować, ale miło, że jednak ktoś tu zagląda. I miło jest też z tego względu, że zaczęliście proponować realne rzeczy do zrobienia, ale szczerze - miałem nikomu nie ubliżać, a jednak - problem leży w tym, że nic się nie zmieni, jeśli nadal nie będziecie siedzieć z założonymi rękami.

Już rozwijam. Za 'panowania' każdego admina (po Yardzie) starał się tylko owy admin + garstka osób, a cała reszta najwyraźniej sądziła, że tak już zostanie na wieki. Wszyscy jednak poodchodzili i zostałem praktycznie sam z Sunem. Teraz, żeby w ogóle myśleć o jakimkolwiek odbudowywaniu, potrzeba starań większej grupy ludzi.

I nie wydaje mi się, żeby to mogło się powieść. Niejednokrotnie były organizowane nabory na newsmana - zgłaszało się po kilka osób, każdy napisał jednego newsa bądź wcale i zapominał o pisaniu. To tylko jeden z przykładów zwyczajnej nieodpowiedzialności wielu osób stąd. Nowej strony TMPL też nie ma komu robić, a kiedyś ktoś to tworzył i zmieniał i sprawiało mu/im to przyjemność.

Mówicie, że dzieciaki wchodzą na lole, żeby nabijać sobie ranking i to was wkurwia, a nie pamiętacie czasów Boosta?

Mówicie, że skończyło się granie 4fun, to czemu sami nie gracie 4fun, tylko albo na techach, albo skończyliście z grą całkiem? Czemu nie zagadacie do 5-10 starych znajomych, nie włączycie serwa ze starymi nadeo albo swensenami i nie pogracie sobie _4fun_?

@Lex - nową formułę starałem się stworzyć przy FFT - z tą różnicą, że najlepsi nadal byliby pewni wygranej, ale nikt nie byłby pewien nagród

@Star - nie pierwszy raz o tym pisałem. Scena nie straciła rodzinnego uroku. Może inaczej - jako całość rzeczywiście blado wypadamy w porównaniu z np. 2006 rokiem, ale jest wiele grupek osób, które się ze sobą trzymają i są dobrymi znajomymi. A na LAN-ach jest tak jak zawsze. Smile

--------------------------------------------------------------------------------------

Propozycja serwera TMPL jest jak najbardziej ok. Tylko musi być od kogoś za darmo. Propos wpłat SMS - http://www.dotpay.pl/files/oferta/Dotpay_Oferta_Uslugi_SMS_MMS.pdf. I nawet jak będzie, to co dalej? A, mam pomysł!

Codzienne turnieje na nieznanych wcześniej mapach. Mapach wszelkiej maści, więc dałoby to pole do popisu każdemu mapmakerowi, a nowi byliby kształceni na wielu płaszczyznach naraz. Gramy w dwóch kategoriach jednocześnie - ludzie z dopiskiem TMPL grają 4fun lub o miedziaki, na które sami się złożyli. Smile Nowi natomiast mogą specować TMPL-owców i... nie wiem, o co mogą walczyć, bo przecież większość ma TMNF. Any ideas?

Można kombinować z mapami, trybami i wszystkim innym, co mogłoby wpłynąć na jeszcze większe zróżnicowanie i przewidywalność wyników.

Ale żeby takie coś jak to mogło wypalić, trzeba naprawdę sporej grupy osób, jak pisałem wcześniej.

--------------------------------------------------------------------------------------

Co do tematu - oczywiście z Sunem nigdzie nie idziemy. Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Cmok;*
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 8
Skąd: Milicz

PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Słuchajcie mam kolesia który daje serwy z muzą i ftp za 2k cc, tak chociaż było w moim przypadku. Problem jest taki że cały donate bierze dla siebie ;/
Tak na początek? Dopóki nie będzie jakiejś sensownej zbiórki na 3 miechy chociaż?

Mimo że jestem tu nowy to chciałbym coś zrobić i do tej grupki dołączyćSmile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Napisz na gg, może coś z tego będzie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja niestety mam tylko 1k CC ale chętnie wam dam jak to wypali Razz
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeśli rzeczywiście tylko o miedziaki chodzi to nie ma problemu, wywale je z nagród na FFT i styka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
*тсω* StaR
Star Małpa


Dołączył: 11 Sie 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 325

Skąd: Poznań

PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Shad
Kilka grupek? Ja zaryzykowałbym stwierdzenie "MY" - "ONI".
Oni nie znają nas, a my nie znamy ich. Szczerze wątpie żeby to uległo zmianie.. Trzeba się zastanowić czy warto reanimować trupa, a jeśli już stwierdzimy, że warto to trzeba się zastanowić dla kogo.
Ja proponuję (jako, że mamy demokrację) zrobić referendum (czyt. poważną ankietę) na ten temat. Trzeba wiedzieć czy ludzie chcą (i będą) grać. Bez pustych deklaracji.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cmok;*
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 8
Skąd: Milicz

PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Na razie jest problem bo od 3 dni się wgl nie oddzywa Mad nie mogę się go doprosić żeby zrobił resa aseco dla muzy Mad Ale spróbuje się z nim jak najszybciej dogadaćSmile

@Star- a kto ci zagłosuje? Jak mało kto wchodzi tutaj Mad?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak, z pierwszą częścią się zgadzam Star, ale polityki tu nie będziemy uprawiać. Wink Ja pustych deklaracji nie rzucam, a ankieta nie dość, że wszystko opóźni, to połowa z ankietowanych właśnie rzuci słowa na wiatr w taki sposób. Smile

Dlatego wolę działać od razu i czekać, czy znajdzie się ktoś chętny pomóc, jeśli będzie to, co zawsze, to będziemy gnić dalej i tyle.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kilo miedzi mogę i ja sypnąć raz na jakiś czas.

Ogólnie to chciałbym żeby wróciły czasy serwera [POL] Nadeo. Jak zaczynałem granie przez sięć to wchodziłem tylko tam. Nieważne, że jak przyszła ówczesna elita to czasem nie mieściłem się na pierwszej stronie wyników. Liczyła się atmosfera, nawet nie uczestnicząc w rozmowie (co się będzie cienki bolek odzywał, nie? Wink) chciało się tam być. A potem nagle sru! i prawie nikt tam nie wchodził. Aż człowiek nie wiedział gdzie się podziać...



@Cmok

WDD widuję tylko w liście znajomych.. Timotiego.. nic więcej Mad (wasze "Fszystko Tołnrament" czy jakoś tak, jest wiecznie puste Mad)

WDD gra, ale nic na siłę. Mimo, że jestem bossem tej ekipy nikogo nie ganiam na siłę do gry. Chcesz jeździć - jeździj, nie chcesz to nie bo przyjemności wtedy nie ma. No chyba, że szykuje się meczyk to wtedy się ciśnie.

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

miało wrócić POL Nadeo, ale HF zrobiło co zrobiło i ni ma. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Śmierdzi trupem, a wy chcecie kupić choinkę zapachową.

Było miło, ale się skończyło. Czas wyłączyć komputer i odsłonić rolety.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

już nie przesadzaj, az tak zle nie jest Razz damy rade Smile
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

cobham napisał:
Śmierdzi trupem, a wy chcecie kupić choinkę zapachową.

Było miło, ale się skończyło. Czas wyłączyć komputer i odsłonić rolety.


mi się wydaje, ze cobhamowi chodzi o to, ze tmn nie będzie już taka, jaka byla na poczatku i tu pewnie ma racje.

jednak mysle, ze mozna się postarac trochę i zrobić coś mniejszego, ale także fajnego z tej gry.

ja bym nie demotywowal w taki sposob jak cobham, bo widze, ze jednak zaglada tu jeszcze pewna liczba ludzi, a na pewno nikt nie chce zeby np tmpl w ogole zniklo. zachecanie do roboty jest wiec o wiele sensowniejsze, niz demotywacja cobhamowa, którego oczywiście i tak pozdrawiam Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?