Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Umieramy, umieramy...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeszcze coś:

zauwazylem w topiku tego chlopaka, ktori robi dosc slabe trasy, ale zaprasza bic rekordy na nich, ze jednak byla pewna frekwencja i ze ludzie wysylali swoje czasy na tmx.

moj pomysl jest wiec taki, narazie nie robić turniejow, gdzie trzeba być w jakiś umowiony dzień i jakiś umowiony czas, tylko postawic serwer z trasami krotkimi i jakos zaoferowac nagrode za najlepszy czas, czy najlepszy server ranking.

jeżeli na turniej shadowa zapisalo się 9 ludzi, to trzeba ewidentnie coś zmienic, bo widocznie takiego typu turnieje nie zachecaja za bardzo.
same zapisanie w ogole zkasowac, grać na wyzej opisanym serwerze i już.
i niech to będą nawet stare nadeosy, swenseny czy cokolwiek fajnego.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Według mnie serwer tmpl to zajebisty pomysł. Po pierwsze wypromuje forum, można by robić na nim okazyjne mini-turnieje tylko dla użytkowników (może więcej ludzi by się rejestrowało/było atywnych). Oczywiście najlepszym rozwiązaniem byłby serwer freezone. Do tego doszłoby dodawanie na serwer map które są reklamowane na forum (więcej ludzi zaczęłoby robić mapki). Dodać do tego reklamę na najpopularniejszych polskich serwarach i.. coś by się pewnie ruszyło. Pytanie tylko czy ci nowi użytkownicy mają chęć dowiadywać się kto wygrał turniej w snookera czy inną pierdołę. Większość "świeżaków" jest po prostu zlewana przez "starą gwardię". Graczy wcale nie ma znacznie mniej niż kiedyś. Wielu z nich wie o tmpl, rzecz w tym że żaden z nich nie ma po co tutaj zaglądać. Sami do tego doprowadziliście, powstała zamknięta grupa graczy z której powoli wykruszają się kolejne osoby, a teraz jest narzekanie że nic się tu nie dzieje.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mixaki
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Lip 2010
Ostrzeżeń: 3
Posty: 179



PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Joker z tobą się nie zgodzę bo z tych nowych odnalazłem się ja który ,,rzucany" błotem przezwyciężyłem to i teraz mnie widzicie na tmpl.info..Niektórzy mogą brać ze mnie przykład żeby się nie poddawać tylko przezwyciężać przeszkody i grać dalej Smile
_________________
http://img263.imageshack.us/i/91127545.png/

konrad1998_98@o2.pl - to mój email

ŻEGNAJ NFS A PRECZ GNOMIE JEDEN!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W jakim sensie grupa zamknięta? Jak ktoś chce to będzie aktywny, jak nie, to nie Smile Turniej w snookera - nie każdy musi tam zaglądać. Jak ktoś chce, jest temat pomoc, są poradniki itp. Jest tez oftopic jak na każdym forum, róznica jest taka, ze tutaj nie ma takiego rygoru i mozna pisać co się chce Razz
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* digger
V.I.P.


Dołączył: 26 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 360

Skąd: ta agresja?

PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Łoho temat na czasie Smile Jeśli chodzi o forum to na początku gdy tu trafiłem byłem pod wrażeniem tego jaka panowała wtedy atmosfera. Wiele osób się znało, forum było "żywe": konkursy, turnieje, klany i tak jak Crow na [POL] Nadeo, tak ja mimo iż nikogo praktycznie nie znałem aż chciałem tu zaglądać. Było co poczytać a wypowiadać się nie miałem po co bo w sumie jak pewnie każdy nowy nie byłem "w temacie".

Teraz forum ucichło ale to nie koniec świata, ludzie... Kiedyś też byliśmy młodsi. Zamiast "studia, praca" większość miała luz, chęć i czas na granie. Jeszcze jakiś czas temu TMNF było popularne bo gra była jeszcze świeża i można było znaleźć masę informacji o niej w sieci - to przyciągało nowych graczy. Teraz gra się starzeje, Freezone, ludzie dorastają i wiele osób ze "Starej Gwardii" zwyczajnie może nie mieć czasu lub chęci na granie ciągle w to samo. A ci, którzy zostają dostrzegają coraz mniejsze zainteresowanie grą i się tym niepotrzebnie dołują...

Taka jest kolej rzeczy, może powtarzam to co już było wiele razy napisane ale nie sądzę aby był na to jakiś sposób. Można jedynie tak jak pisała Kyzzn podtrzymywać kontakty i przyjaźnie zawarte dzięki tej grze. To od nas zależy co dalej ze sceną. Wcale nie musi tu zaglądać 200 osób na godzinę, wystarczy kilka osób, które jednak będą tu coś robić, choćby gadać i spamować i będzie fajna atmosfera Smile

Jednak jeśli ktoś nie ma czasu, chęci itp to trudno, nic na siłę bo wtedy to już kompletnie straci sens.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* StaR
Star Małpa


Dołączył: 11 Sie 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 325

Skąd: Poznań

PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ale zastanówcie się k**wa co Wy tak naprawdę chcecie zrobić..
Chcecie zmusić ludzi do grania? Ja osobiście proponuję reklamę w tv+radio!
Skoro ludzie nie chcą grać, to grali nie będą! Owszem możecie zbierać sianko na jakieś nagrody, ale nagrody się skończą i znów będzie to samo.
Ja radzę po prostu przeczekać. Nic na siłę.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NN~ maziarz
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 350
Skąd: Kraśnik

PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Star, nikt nie chce nikogo zmuszać... Ale jakbyś częsciej był na tm to byś wiedział że ludzie grają, tylko mało kto wie o tmpl.info. Skromna reklama na jednym, drugim serwie myślę że lekko rozsławi tmpl, tym samym przyciągnie ludzi.
_________________
XST!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie wiem jak inni, ale ja chce chociaż w miare aktywnosc tu na stronie i w grze.
nic wielkiego, wiadomo, ze już tyle ludzi nie gra, ale trochę coś mogloby się dziac, bo wiem, ze jeszcze sporo ludzi się tym interesuje.

jak się nic nie będzie dzialo, to nikt nie przyjdzie.

a jeden jakiś serwer to powinna być podstawa najwiekszej poslkiej strony tej gry.

poza tym nieraz chce się pograc, a nawet nie wiem, gdzie mam weisc, wiec jakiś tmpl serwer by się przydal.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ale ze Swensenami a nie Nadeo ;e
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Swenseny mogą być, inne minitechy do 20/30 sekund (byle nie HotRod, serwer Scrappa już mi je dawno obrzydził, za dużo ich Razz), może jakieś małe FSy.
A przede wszystkim - POLSCY MAPPERZY.

Od siebie mogę dołożyć 4k CC jeśli będą potrzebne.

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
[POL] bax
ESWC.pl 2k7 winner


Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 440
Skąd: Leszno

PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co ma być w pamięci to jest i nie zostanie wymazane Smile

Scena nie umrze, jednak za 5 lat nie będziemy znać 90% wypowiadających się. Młodzi przejmą to wszystko i nadal będzie kolorowo. Lata 2006-2008 były najbardziej aktywne i tylko wypada mi się cieszyć, że właśnie wtedy współtworzyłem scenę.

Chciałbym jeszcze być na jednym chociaż Lanie bez turnieju wielkiego tylko coś ala Scraplan w Poznaniu. Ta impreza była najlepsza i się wydziczyłem się na niej jak nigdy.

Na same wspomnienia mam banana na twarzy.

Teraz tylko czekam na taki czas, że większość ze starej gwardii będzie zarabiać pieniądze i nie będzie problemu zjechać się wypić, pograć niekoniecznie, ale wspólnie spędzić czas, coś pomajesterkować przy samochodach, kobitki stałe , taki lajcik.

Chylę czoła ludziom z lat jakich wyżej wymieniłem, że nadal tu są aktywni.

pozdro wlece może dzisiaj na tsa Smile

pozdro 600

_________________
NIE DOROŚLIŚCIE DO E-SPORTU !!!!!!!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

188.165.201.88:8768 właźVery Happy

i na LAN też przyjedź bo dalej mam w domu te Twoja cholerna koszulkę! Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
raven
Jeździ konno


Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 98
Skąd: Bielawa

PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chcę coś od siebie dorzucić. Ja - szary, przeciętny gracz trackmanii widzę co się dzieje. Wystarczy popatrzeć na to, co się dzieje na serverach. Głównie przez frizołna, czyli nadeo. Na serverach w szczytowym momencie siedzi jakieś 20 osób. Przed frizołnem było dwa razy więcej. Co chcę przez to powiedzieć - nie widzę żadnej winy w postępowaniu nas, graczy, tylko nadeo i tych innych. Nie powinni faworyzować graczy z tmuf. Szkoda by było, gdyby to wszystko podupadło, bo atmosfera wśród graczy jest naprawdę fajna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zauważyłem pewną śmieszną sytuacje. Mówicie, że scena umiera, że nie ma co robić itp. Ale zaraz piszecie, że broń boże nie server bo to będzie zmuszanie do gry. Wszystko przechodzi kryzys, taka jest naturalna kolej rzeczy. Chodzi o to co potrafi się wybronić Czy będzie jakiś fajny serwer? Albo eventy dla każdego posiadacza TMNF? Nie lepiej siedzieć na d*pie i mówić, że Trackmania musiała umrzeć. Nie winię, bo wiem, że tacy są ludzie, ale nie mówcie, że pomysły które "są" są złe. Bo one przynajmniej SĄ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
NN~ maziarz
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 350
Skąd: Kraśnik

PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pomysły są Wink Powstały 2 serwerki , bardzo przyjemne i fajne na których choć trochę można poczuć atmosferę sprzed lat Wink Nowy event Wink A w planach kilka następnych Wink Mam nadzieje że chętnych nie będzie brakować. Zapraszam na serwery TMPL.INFO! Smile
_________________
XST!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie mogę wejść na serwa ze swensenami i nadeo, wywala jakiegoś błęda z połączeniem ;c
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeszcze nie dalo jako freezone

tmtp://#addfavourite=tmshost6

gramy rundy !Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
~FM~ Piotruś
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 568
Skąd: Gdańsk-Tczew-Gdańsk i tak w kółko

PostWysłany: 02 kwietnia 2011, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Albo tu komuś baby brakuje albo już nie wiem o co kaman :?
Wszystko przychodzi z czasem... Myślę że gdyby Yard dla przykładu miał znowu 15-16 lat to pewnie Crazy Demo Drivers zapierdalało by po serwerach po dziś dzień. Nie mam pojęcia ile dokładnie ma w tej chwili ale wiem że ma przynajmniej tyle co ja, a jeśli sięgam pamięcią to jest rok bądź dwa lata starszy tak sobie gdybając. Ja gdy zaczynałem przygodę z TMN (03.2006) miałem niespełna 16 lat i miałem w poważaniu wszystko co nie miało spójności z raczkującym wtedy tmpl.info albo siedzeniem na serwach z mapami GanjaRidera. Wielka podjarka, pierwszy klan, mecze, sparingi... Dziś mam niespełna 21 i wiem że tyle czasu już nie mam co kiedyś...
Do czego zmierzam? Powoli, acz niestety konsekwentnie kończy się pewna generacja. To co mnie w tej chwili podtrzymuje przy TMNF to właśnie dyskusja z wami, choćby z Jakubem o HI-FI.
To jeszcze czasem podpowiem młodszemu na serwie jak ma w zakręt wejść ( tak przyznam się do niego to Kondzio) bo jeszcze byki odpierdala że mała bania. Interesuje mnie jeszcze wypad do Łodzi w czerwcu i wszystko sobie ku temu podporządkowuję. Na serwie zawitam od święta.
Na TS'ie moją obecność można policzyć na palcach jednej ręki, nie jestem nocnym gadułą.
Także tak jak w małżeństwie jest już po pewnym czasie znudzenie i obojętność, a czy związek przetrwa to zależy od dwóch stron zawsze.
Od nas, i od strony producenta gry (FreeZone - "zakała rodziny" powiedziałby Maciej z Zadupia).


JUICE

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 03 kwietnia 2011, 0:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja i tak kocham tą scene i takich ludzi jak tutaj poznałem nigdy na pewno się nie ogarnie !! i może ta scena upaść ale ekipy które jeżdza na lany i się zawsze wypowiadają na forum i kłócą o byle g*wno zawsze będą istnieć i to jest najważniejsze !! Smile ale i tak ja wiem że nie upadnie ! będą turnieje i lany (steszew już niedlugo a jeszcze wczesniej scrapplan ) !
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?