Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

ScrappLan III, ROK 2009

Data: 15.05 - 17.05.2009
Miejsce: Konstantynów Łódzki
Uczestnicy (ok. 25): Skrap, Rosół, Mat (miejscowe obszczymury), Meg, Lewy, x3nun, Gregorian, Shadow, Wix, Kaktus, Sajlas, Arek (9 ludzi w jednym przedziale), Diav3l, Kostek, chybeck, khorinis, Fighter (warszaffka), Fistashi, Ziom, Izzy, MAXERRR, FRED, Paweł (południe), Baser, Słowik (PZN)

KOMENTARZ DOT. IMPREZY:

"k**wa przez tych ch**ow sam mialem lana w domu. telefon o 23:00, potem o 02:30 w nocy, a zeby nie było to jeszcze raz o 07:00 pod ranem. przy telefonie okolo 12:00 niektorych powoli mozna było zrozumiec, bo alkohol padl poniżej 2 promili, ale dalej nie jestem pewny co do mnie mowili. wiem tylko, ze mieli problemy znalesc guzik na glosnik i mylili go czesto z tym czerwonym guzikiem na zakończenie rozmowy, bo co parę minut polaczenie się rozerwalo." - Jakub


LINK DO TEMATU NA FORUM

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?