Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

ScrappLan V, ROK 2010

Data: 14.05 - 16.05.2010
Miejsce: Konstantynów Łódzki
Uczestnicy (28): Scrappler, Rosół, Jero (Kansas), Mazum (Gorzów), chybeck (Wawa), Star, SuNRisE, Tina, Tuner, Ferbi, Baser, Cobham (Poznań), Botrex, Szrama, Shadow, Lewy, Arek, Gregorian, X3nun (północ), Mroozio, Fistashi, Suriv, Psikuta, FRED, Paweł, Floccus z Gabi i znajomym (południe)

KOMENTARZ DOT. IMPREZY:

"Tego się nie da opisać słowami, to trzeba przeżyć, k**wa serio jak jechałem na tego lana, to nie spodziewalem się takiej biby i tutaj scrapp slowa uznania dla Ciebie, no jesteś k**wa tak przeuberprozajeelobisty że to ch**, no zajebiście to wszystko ogarnąłeś, wymyśliłeś i w ogóle jesteś niemożliwy człowiek Żadna esportowa scena nie ma k**wa takich lanów jak my i to jest powaaah :DDD TMN RULEZZZZZ!!! biatches, ja czekam na next lana jakoś w wakacje, nawet w tej samej miejscówie, tam jest niemożliwie" - Tuner


LINK DO ZAPISÓW oraz LINK DO RELACJI

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?