Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Sens gry - za co kochamy TMN?
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Który z trybów gry jest lepszy?
Time Attack
55%
 55%  [ 38 ]
Rounds (ew. Team)
44%
 44%  [ 31 ]
Wszystkich Głosów : 69

Autor Wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 20 sierpnia 2006, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wiesz acegikmo, w roundsach dostajesz wiecej pkt, ale za slabe miejsca tak naprawdę, a za wygrana się tyle napocisz a dostajesz tyle pkt co na TA jadac 3 razy dluzej Wink Wiec z tym jest roznie. Ogolnie Panowie dla mnie Rounds rzadza to moje osobiste zdanie mnie to kreci ze mogę się z kims scigac po prostu to lubie Smile
Owszem wychowalem się na Colinie gdzie walczy się z czasem, lecz zawsze sciganie jaralo mnie w NFS Smile Po prostu lubilem Colina bo podobalo mi się jak wchodzilem dobrze w zakret Smile Po przerzutce na Richarda to się niestety rzadko trafialo ale satysfakcja gigantycznA Smile tak jak z wyprzedzenia jakiegoś pro w rundach Wink

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
inte1pl
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 4


PostWysłany: 27 sierpnia 2006, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dziwne, ale dla mnie jazda w tmn niezbyt się podoba i nie przepadam ogólnie za tą grą. Wolę TMS. Ale wracając do tematu najbardziej lubie Time Attack, najbardziej techniczny. Nie lubię graczy, dla których rank jest jedynym wyznacznikiem umiejętności danej osoby.
_________________
Feel free to add me Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Filip3k
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1
Skąd: S-jów City

PostWysłany: 26 września 2006, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ogolnie wszystkie tryby mi się podobaja.
Osobiscie najbardziej lubie Rounds Smile nigdy nie wiesz czy masz przewage czy ktos za toba czycha na twoj blad. To chyba najbardziej mi się podoba w tym trybie.
Nastepny w mojej hierarchi (dokładnie nie wiem jak to się pisze :/) jest tryb Laps. coś w podobie do Rounds, tylko jest wiecej okrazen i trzeba się zmiescic w wyznaczonym limicie czasu.
No i ostatni to Time attack. Chyba dlatego ze nie ma w nim tego dreszczyku emocji Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
knurowica
Doświadczony driver


Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 116
Skąd: Czarnobyl

PostWysłany: 16 sierpnia 2007, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak dla mnie to w trackmanii nations każdy tryb jest lecz ja preferuje rozgrywke w trybie rounds, poniewaz rozgrywka w tym trybie jest bardzo emocjonujaca i stresujaca. W tym trybie nie mozna popelnic bledow, poniewaz każdy blad oddala nas od zwyciestwa. Ale za to jak się dojedzie do mety to zazwyczaj zdobywa się sporo pkt i wtedy radosc z grania jest ogromna. Natomiast w trybie Time attack nie ma takich samych emocji co w trybie rounds i być może dlatego nie przepadam za trybem time attack
_________________
AMD Athlon 2000+, 512 DDR Ram, Radeon 9600 XT, Dysk twardy Sony 250 GB, Nagrywarka DVD LG


Ostatnio zmieniony przez knurowica dnia 16 sierpnia 2007, 9:45, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* StaR
Star Małpa


Dołączył: 11 Sie 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 325

Skąd: Poznań

PostWysłany: 16 sierpnia 2007, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Time Attack - łatwiejszy, dla rozluźnienia.
Rounds - trudniejszy, bardziej emocjonujący.
A TrackManię kocham, bo dzięki niej poznałem Was :] :*

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 16 sierpnia 2007, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

knurowica napisał:
Jak dla mnie to w trackmanii nations każdy tryb jest lecz ja preferuje rozgrywke w trybie rounds, ... i być może dlatego nie przepadam za trybem rounds.


jesteś taki głupi, że mi Cie szkoda. i nie odgrzewaj tych kotletów.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] gawron.
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 158


PostWysłany: 16 sierpnia 2007, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chce zeby moj przejazd nie odbiegal za dużo od idealu, cce zeby każdy zakret był wysrubowany do granic mozliwosci, chce zeby jakub nie był już homo! TA, chociaż ciekawiej się oglada roundsy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] LECHU
Team Poland


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 337
Skąd: ze ?l?ska :)

PostWysłany: 16 sierpnia 2007, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

skoro już kotlet odgrzany to tez się wypowiem

na nadeo wole TA chociaż jezdzilem nadeo nja rounds na serwerze @ teamu i tez było fajnie na customy to roznie

jak znam trasy to dobry jest rounds ale jak są mi nieznane w ogole to wole TA

wady rounds wg mnie: przeszkada mi zaslanianie się samochiodzikow szczegolnie na zwerzeniach i przy duzej ilosci slupkow, również przypadkowe entery mi się zdarzają i te dzwieki wszystkich samochodow-tragedia

wady TA: nie ma wad oprocz tego ze jest prawie jak solo ale jakos dluzej gram na TA i przypadl mi już do gustu

a zapomnialem za co kocham tmn napisac

otoz za greatowe poslizgi jakich w zadnej grze nie dostalem
poslizgi miedzy slupkami przy bandach, edytor tras, mozliowosc ogladania replayow, swietne trasy nadeo(np. I-7,I-9a,D-1.C-9.H-4)

wadytmn: pojebane podbicia samochodu przy bandach , pojebane bledy przy ladowaniu ze samochod zwalnia i czasami sam skreca jak się ląduje, tricki na starcie jak zaraz z przodu startu jest turbo to mozna poskrecac odpowiednio i się zyskuje 1 setna.

ogolnie tmn jest dobrą grą ale mogloby być lepszą bez tych bugów

bardzo bym chciał zeby wyszlo uaktualnienie do tmn dodające piaskowe trasy

i chcialbym kilkja nowych tras nadeo (jakieś bonusowe kolejne czy może trasy J-x

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 16 sierpnia 2007, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja już tam lubie i nadeo i (dobre) customy.
również i time attack i rounds.
wszystkie tryby i tracki maja swoje dobre (i zle) strony.

jedynego co nie lubie jest to, jak niektorzy mowia, ze tam nadeo to shit, czy TA to shit, bo to tylko mowi, ze nie daja se tam rady.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
knurowica
Doświadczony driver


Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 116
Skąd: Czarnobyl

PostWysłany: 16 sierpnia 2007, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Coof napisał:
knurowica napisał:
Jak dla mnie to w trackmanii nations każdy tryb jest lecz ja preferuje rozgrywke w trybie rounds, ... i być może dlatego nie przepadam za trybem rounds.


jesteś taki głupi, że mi Cie szkoda. i nie odgrzewaj tych kotletów.


Pisalem tego posta w stresie i być może dlatego popelnilem malenki blad a ty od razu uzywasz niestosownego slownictwa. Widac ze wogule chyba do regulaminu nie zajrzales

_________________
AMD Athlon 2000+, 512 DDR Ram, Radeon 9600 XT, Dysk twardy Sony 250 GB, Nagrywarka DVD LG

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?