Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Nations Cup 3 - POLSKO DO BOJU !
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20, 21, 22  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XP Majak
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 183
Skąd: S?upsk

PostWysłany: 19 sierpnia 2007, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

motywacja motywacją, a co z moralami druzyny ?? miłą odmianą jest wygrać czasem 21:0 niż przegrywać ciągle w tym samym stosunku...uważam że dwa mecze z silnymi drużynami i 1 ze słabszą to dobre przygotowanie do NC3. Ja tam nie mam złych wspomnień z treningów w NC2, przynajmniej ja starałem się dużo trenować, żeby trak nie odstawać Happy
_________________
Peace 4 all

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 19 sierpnia 2007, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a jak myslisz olo, czemu druzyny, ktore graja np na mistrzostwach swiata w pilce noznej, się przgotowuja z mocnymi drużynami, ale jednak jako ostatni mecz przed MS graja z luxemburgiem, san marino, albania itp.?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 19 sierpnia 2007, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no tak tylko ze u nich nie liczy się 90% ostatni tydzien treningow i 10% poprzednie miesiace.

A ja mowilem w swoim wypadku ze będę po prostu bardziej zmotywowany po jakimkolwiek wyniku z dobra drużyna niz zwyciestwie ze slaba bo to poprostu na mnie nie wplynie Wink

IMO*

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 19 sierpnia 2007, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Powiem tak. Jakub jeżeli chodzi o grę w TMN to raczej tutaj nie możesz na mnie liczyc bo po prostu nie mam czasu na to. Mogę jednak pomóc w organizacji sparingów. Będąc kapitanem w NC1 i NC2 nawiązałem wiele znajomości z kapitanami innych drużyn i myślę, że być może okaże się to przydatne Smile. Co do taktyki przygotowań i przeciwników to nie wolno przesadzać. Ja rozegrałbym maksymalnie jeden mecz z takimi super wymiataczami jak Francja Włochy itd, a pozostałe z przeciwnikami teoretycznie na naszym poziomie: Węgry, Litwa itd. Mecze ze słabymi przeciwnikami mogą się przydać jeżeli drużyna odniesie całą serię dotkliwych porażek i gracze stracą motywację do gry. Wtedy taki słaby przeciwnik może być bardzo przydatny Smile

Trzymam kciuki. Na pewno będę obserwował losy naszej reprezentacji, a być może nawet pokuszę się o udział w kwalifikacjach, jak czas pozwoli Smile

W NC1 było świetnie, ale grupa okazała się za trudna
W NC2 zagraliśmy wiele świetnych i wyrównanych meczów i wyszliśmy nawet z grupy
Myślę, że w NC3 będzie jeszcze lepiej bo wielu graczy zrobiło olbrzymi postęp i posiada już olbrzymie doświadczenie co doskonale sprawdza się w tak ważnych meczach. Oby tylko nie zabrakło motywacji

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 19 sierpnia 2007, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ok, dzięki ci wiadp1.
pomoc z twojej strony chetnie będzie widziana.
rozumie, ze mogę pm napisac, jak bym mial jakieś pytania, czy chcialbym twoja pomoc.
jeszcze raz dzięki za zaufanie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 19 sierpnia 2007, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Za dużo się dzieje, i o NC3 dowiaduję się ostatni. Razz Jak coś no to ja mogę zagrać, cały czas będę przecież w domu. Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 19 sierpnia 2007, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zeo napisał:
Za dużo się dzieje, i o NC3 dowiaduję się ostatni. Razz Jak coś no to ja mogę zagrać, cały czas będę przecież w domu. Very Happy


Ktos tu miał konczyc z TMN po pewnym turnieju... Rolling Eyes Very Happy

Joke Zeo, wracaj i wpierdol się do kadry i rozwal reszte kurwistrzałow z innych krajow! GL HF Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 20 sierpnia 2007, 2:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jak jesteś chetny, zeo, masz mieisce w reprezentacji.
tylko mam nadzieje, ze będziesz trenowal i gral, a nie zdecydujesz się jednak inaczej w czasie turnieju.

ja tu kazdego chetnego do repry bym prosil, ze jak nie jest pewny, czy będzie chciał trenowac, lub jak wie, ze będzie brak czasu na mecze, treningi itp., siebie nie bral za kwalifikacje (u tych ktorzy bez kwali będą wybrani do repry, tez proszę zrezygnowac, jak nie wiecie czy jest chec lub czas na gre).

mi chodci poprostu o to, zeby nie zabierac mieisca ludzia, ktozi naprawdę maja motywacje i sa chętni na treningi, mecze itp.

w NC mozna zmienic w czasie turnieju razem 6 graczy, i nie będę się bal tego zrobić, jak zobacze, ze ktos nie trenuje.

mnie osobiscie duma rozpierdala, myslac o tym, ze jestem kapitanem tego super polskiego teamu.
jak nie macie podobnego uczucia, pomyslcie nad tym, czy naprawdę jest sens brac udzial, i innym chetnym zabierac mieisce.

my tu w polsce mamy zajebista mala scene.
na eswc i na zlotach się poznalismy osobiscie.
gramy już od wielu miesiecy razem.

teraz jest czas aby RAZEM pokazac swiecie, ze to, co my tu uprawiamy np w PL4 jest coś warte. ze nie jest to jakas liga dla noobow, ale ze tu jest wielu dobrych graczy i zawodow na wysokim poziomie.

jestem przekonany, ze jak tylko dobrze wytrenujemy trasy, mamy dobra szanse uzyskac wysoka lokate.

jak nam to się uda, zwroca na nas uwagę może nawet jacys sponsozi, i może uda się jednym czy drugim teamem coś tam zgarnac.
jak by nie było, dobrym wystepem na NC4 cala polska scena by zkorzystala.

do walki biczasy

EDIT:
akurat mysle, czy ta kwali naprawdę jest potrzebna.
robienie tras, organizacja serwera, uklad terminu itp.
przeciesz akurat mamy co tydzien kwali na meczach PL4, i widzimy, jak kto jezdzi.

wally, co ty na to? (specialnie to tu pisze, a nie na pm, zeby może się stworzyla dyskusja).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 20 sierpnia 2007, 3:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jako, że mnie nie było to dopiero teraz jak mi się nudzi przeczytałem całe te 6 stron i chcę powiedzieć, że bardzo fajnie to narazie idzie.

moje top6?

1. gawron
2. khasius
3. wally
4. hack
5. lokash/Szyna
6. Grono/morda

no i jest jeszcze ten cały Tomek ale niestety ja osobiście nic o nim nie wiem. w akcji widziałem go już strasznie dawno ostatnio i nic nie pamiętam z wtedy.


co do waszego wyboru jakuba na kapitana to jestem zdania, że dobrze wybraliście Smile wybór naprawdę porządny i miejmy nadzieję tylko, że jakub nie będzie podejmował wszystkich decyzji w stanie po spożyciu alkoholu Wink *********************************(to nie prawda)

wiadomo, że jakub się sprawdzi. powiadam! tylko, żebyście się znowu nie pokłócili.

co do meczów to sądze, że najpierw potrzebny by był zimny prysznic czyli coś mocnego a później jakiś relaks. Smile taki mecz GER z POL to byłoby coś naprawdę świetnego. z resztą FRA też ma wypasiony skład. no ale nie powinniśmy grać naturalnie tylko z najlepszymi, bo ciągłych porażek nikt nie zniesie. jak ktoś tu powiedział dobrym wyjściem są 2 ciężkie mecze a potem 1 lżejszy. oczywiście nie dokładnie takie liczby a raczej żeby to się tak układało.


dobra kończe, bo piszę to tylko dlatego, że każdym ma tu prawo wypowiadania się. do gadania nic tu nie mam i mieć nie będę więc tylko pozostaje mi powiedzieć GL & HF POL! i nie [POL] tylko POL Razz

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 20 sierpnia 2007, 6:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja mysle ze tych sparingow powinno być jak najwiecej w koncu mamy 15 graczy, nie musimy na każdy sparing wystawic extra skladu, to am być orzrywka przetestowanie naszego poziomu i rywala Wink
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 20 sierpnia 2007, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakub napisał:

akurat mysle, czy ta kwali naprawdę jest potrzebna.
robienie tras, organizacja serwera, uklad terminu itp.
przeciesz akurat mamy co tydzien kwali na meczach PL4, i widzimy, jak kto jezdzi.


nie wszystcy grają w pl4 (:

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 20 sierpnia 2007, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja się po wielkiej czesci zgadzam z Jakubem. Mysle ze z 1-2 miejsca mozna zostawic zeby ludzie się kwalifikowali, ja nie potrafie oddzielic wyraznego top 15 ale top 12-13 mysle ze potrafie wskazac.
także jak Jakub proszeo to ze jeśli ktos nie będzie mial czasu to zeby się za to nei bral. Ja z siebie osobiscie mogę podrzucic 1 trase dobrze wytrenowana co mecz, jeśli do tego dojdzie nowy komp to będę już w raju może wreszcie będę mial koniec problemow z klatkowaniem ktore pojawiaja się od jakiegoś czasu i nie wiem co z tym zrobić. mysle ze skoro sklad będzie taki mocny to mogę ufac reszcie w 100% ze pojada na moim poziomie lub wyzszym.

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 20 sierpnia 2007, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bad Olo napisał:
Ktos tu miał konczyc z TMN po pewnym turnieju... Rolling Eyes Very Happy


Ta, ale wolę zostać all-arounder'em. Razz

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 20 sierpnia 2007, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
ja się po wielkiej czesci zgadzam z Jakubem. Mysle ze z 1-2 miejsca mozna zostawic zeby ludzie się kwalifikowali


tez mi się to wydaje jako najlepsze rozwiazanie.
12-13 graczy nominujemy, a w kwalifikacjach będzie może 10 wybranych ludzi o 2-3 mieisca w teamie. to będą ludzie, ktozi ładnie się prezentuja w PL4, o których ale jeszcze za dużo nie wiemy.
mysle o takim turbo, robot itp.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] LECHU
Team Poland


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 337
Skąd: ze ?l?ska :)

PostWysłany: 20 sierpnia 2007, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tak po screenach z meczu POL vs fbn mysle ze turbo się niezle zapowiada, robot także
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 20 sierpnia 2007, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no i ty tez lechu będziesz mial szanse na kwali, jak się pojawisz na meczach PL4. z tego co widzialem, tez się zapowiadasz bardzo mocny.

wielu, ktozy się pokaza dobrze na pl4 będą mieil te szanse.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 27 sierpnia 2007, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

trochę mam trudny dostęp do tej strony z zagranicy, powiedzcie coś się nowego dzieje na temat NC3 ?

pozdro...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 27 sierpnia 2007, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no no no widzialem ze dużo drużyn się już zglosilo powinno być calkiem pozytywnie.

Naszla mnie tez refleksja co do naszego tagu, myśle ze lepiej zagrac jako PL a nie POL. To chyba bardziej rozpoznawalny skrót na świecie, no i tez POL jest zarezerwowane Smile

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 27 sierpnia 2007, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kwalifikacje zrobcie to se chociaż pojade ;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] gawron.
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 158


PostWysłany: 27 sierpnia 2007, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

może np.
PL.Ch*j

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 3 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 5 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?