Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Majak - trasy !!!
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XP Majak
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 183
Skąd: S?upsk

PostWysłany: 07 marca 2007, 21:12    Temat postu: Majak - trasy !!! Odpowiedz z cytatem  

Ludzie przełamałem się !! dzięki Ripp, Raduss wasze trasy na PL3 zmotywowały mnie do nauki tworzenia mapek TMN !! pierwszą wysłałem wiadpowi jako trase do PL3, zaś drugą udostępniam wam Very Happy
możecie ją ocenić ?? chętnie się dowiem co robię źle Smile

_________________
Peace 4 all

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 07 marca 2007, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cóż Majak, fajnie że w końcu postanowiłeś odnaleźć siebie w czymś nowym. Wink Dobrze wiedzieć, że kolejny całkiem znany, polski TrackManiak dołącza się do takiego zajęcia jak robienie tras. Smile

A co do trasy... Całkiem mnie zaciekawiło, że już zrobiłeś multilapa. I to technicznego. Okrążenie już zaczyna się od ciekawych zakrętów, na których drifting jest z pewnością niezbędny. Później skok, nie jest to jakiś szczególnie szybki czy "super-extra-wow" skok, ale takie skoki jak twój z pewnością są dobre na takie trasy. Później dopalacze i znów kolejny, świetny wręcz zakręt. Wink Potem idziemy w górę dość szybko, no ale niestety niespodziewanie wyskakuje mi szykana. Jest ona umieszczona zdecydowanie zbyt wcześnie, powinieneś przedłużyć prostą, szykanę umieścić dalej i później spróbować umieścić jakiś zakręt. Ale kombinacja zakrętów po niej (razem ze zwężeniem) niby jest prosta, ale mnie przypadła do gustu. Przed ostatnim zakrętem niepotrzebnie umieściłeś dopalacz, ale sam zakręt oczywiście da się pokonać.

MediaTrackera nie ma, ale to twoje początki w robieniu tras, jeszcze jest trochę do nauczenia się. Musisz się też postarać o robienie screenów, żeby zachęcić innych do ściągania twoich tras jeszcze bardziej. Ale idzie ci jak na razie całkiem dobrze. Cool

Moja ocena : 68/100% (dobre starania)

Podsumowanie na plus : jak tak wyglądają twoje początki, to później z pewnością zagrozisz TrackMakerom z polskiej czołówki.

Podsumowanie na minus : konstrukcja trasy jest jak na razie zbyt prosta, zbyt rzadko dochodzi do zmian wysokości drogi no i za często są tu zakręty 90-stopniowe.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
XP Majak
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 183
Skąd: S?upsk

PostWysłany: 08 marca 2007, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wiesz od zawsze lubiłem multi co chyba widać na meczach Very Happy a zarys mapki narysowałem na języku polskim (2 godziny tego przedmiotu = meeega zamułaa ), więc nie była ona odpowiednio dopracowana Very Happy ciesze się że podoba Ci się mój ulubiony zakręt po turbo za skokiem Razz a z tą szykaną po górce to już ją trochę przesuwałem, ale zabrakło mi trochę wytrwałości aby poprawiać dalsze odcinki Smile Miło mi słyszeć, że tak zasłuzony gracz tak dobrze ocenia moją mapke Razz w założeniu miała być prostą, płynną z kilkoma driftami trasami do gry i chyba mi takowa wyszła Smile No i na pewno nie jest to moja ostatnia mapka, ale wole się skuipć na jeździe Smile
_________________
Peace 4 all

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 08 marca 2007, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Podoba mi się traska Smile . Dobra robota. Jednak też uważam, że za często są tu zakręty 90cio stopniowe.

PS: Ja robię zarys w głowie Smile .

_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
XP Majak
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 183
Skąd: S?upsk

PostWysłany: 09 marca 2007, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobra jako że jestem chory i nie mogę ciągle trenić do PL3 to zrobiłem pierwszą mapkę nie multi Razz skoro poprzednia została ciepło przyjeta to może i ta będzie Razz


miłej zabawy !!

_________________
Peace 4 all

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 09 marca 2007, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fajna traska. Podoba mi się ten offroad po booście, a po nim zwężenie. Ale potem, gdy jest ta droga rozbieżna mogłeś dać boosty trochę dalej, bo tak jak nie zwolnię, to przeskakuję przez nie. Ale tak ogólnie to spoko trasa :wink: .
No i proponowałbym dać jakieś elementy upiększające tzn. bloki telewizyjne, billboardy itp. Bo tak to trasa jest trochę pusta.
__________
takie jest moje zdanie

_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
XP Majak
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 183
Skąd: S?upsk

PostWysłany: 09 marca 2007, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

heh no w sumie masz racje ale te boosty miały być dla tych co źle wyjdą z offroada Razz a co do upiększania, zajme się tym przy next mapach Very Happy

[ Dodano Nie Mar 18, 2007 4:30 pm ]
No i zrobiłem mapke na której wypróbowałem rzeczy których jeszcze nie dodawałem Razz MT omijam bo coś mi nie idzie :/

_________________
Peace 4 all

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 19 marca 2007, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No widze...ze kolejny polski gracz odnalazł się w profesji tworzenia mapek Smile

Majak daje dowód na to, że bez specjalnych dodatków i animacji można stworzyć całkiem grywalna i fajna mapke ;]

Pozdro Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XP Majak
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 183
Skąd: S?upsk

PostWysłany: 19 marca 2007, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

skoro podobają się wam moje mapki to stworzyłem kolejną chyba najprzyjemniejszą z dotychczasowych Razz
obczajcie ją bo warto Smile

_________________
Peace 4 all

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 19 marca 2007, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

DudeOut

Fajna trasa. Najbardziej podoba mi się w niej to, że trzeba się jej nauczyć. Jak trasy Nadeo. Nie wystarczy jej przejechać raz i koniec, bo wiadomo, że można wykręcić o wiele lepszy czas, ale trzeba się jej nauczyć.
Także podoba mi się tu to, że się fajnie driftuje. Jednak wolałbym, aby niektóre skoki były trochę trudniejsze tzn. platformy na które się wskakuje, żeby były trochę wyżej. No bo wyskakuje się na speedzie z wyskoczni, a tu zaraz platforma poniżej. Ale nie jest źle.
Dobra robota.

Speediez

Też mi się podoba. Zauważyłem, że te dwie trasy są trochę inne od poprzednich, tzn. trochę trudniejsze (loopy, wallride'y, więcej boostów). A ja lubię szybkie więc bardziej mi się podobają niż poprzednie. Chociaż tamte też były świetne.

Myślę, że jak nie chcesz się uczyć MT, to nie musisz, ale warto by było chociaż się nauczyć zmian kamery (loop'y). Może w trasie DudeOut nie była ona potrzebna, ale przy trudniejszych loopach warto to zastosować. Bo jak nie ma na trasie intra i tych wszystkich bajerów nie będę się czepiał, bo to nie przeszkadza w jeździe-wręcz przeciwnie, ale np. zmiany kamery muszą być, bo to wchodzi w skład trasy, więc możliwe, że czasem brak zmiany kamery może okazać się minusem.

Dobrze jest Smile .

_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
XP Majak
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 183
Skąd: S?upsk

PostWysłany: 25 października 2007, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kurde tak dawno nie zrobiłem żadnej mapki że aż wstyd Razz oczywiście nudziłem się na języku polskim i naszkicowałem plan mapki, a oto wynik tych starań Razz

proszę o oceny Smile

EDIT:
thx Maciek Happy zapomniałem o tym Razz

_________________
Peace 4 all


Ostatnio zmieniony przez XP Majak dnia 25 października 2007, 20:16, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 25 października 2007, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Popraw linka bo dałes do strony głownej Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 26 października 2007, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Teraz pisze "trasa nieznaleziona". Trzeba chyba jeszcze raz linka dać. Na TMX nie mogę cię znaleźć.
_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
XP Majak
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 183
Skąd: S?upsk

PostWysłany: 27 października 2007, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hmm dziwne login mam : Majak
wszystkie mapki sa na tmx wiec nie wiem czemu tak jest... nations.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=1209996#auto

_________________
Peace 4 all

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
|GT| MISI
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Paź 2006
Posty: 642
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 27 października 2007, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tu: http://nations.tm-exchange.com/main.aspx?action=tracksearch&mode=1&id=825037
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?