Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Możliwe kupno TMU przed premierą!
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 09 listopada 2006, 20:57    Temat postu: Możliwe kupno TMU przed premierą! Odpowiedz z cytatem  

No dużo się mówi o problemach z wydawcą w Polsce. Okazało się prawdą też, że TMU wyjdzie na całym świecie dopiero w lutym/marcu 2007 roku. Crying or Very sad Ale nie załamujcie, ten kto naprawdę chce poświęcić trochę pieniędzy (ostrzegam, nie naszych polskich złotych), to niech wejdzie tutaj. http://tmu.gamesplanet.com/campagne/promo.html?partenaire=9&jeu=Trackmania

Panowie z Focusa postanowili sprzedać online 10 tysięcy kopii tej gry (legalnie oczywiście). Tak jest moi drodzy, za 39.99 Euro (lub 49.99$) możecie mieć tą grę. Very Happy Oczywiście z walutą może być kłopot, ale nie dla tego, kto ma kartę kredytową. Wink Kiedy zdecydujecie się na zakup TMU otrzymacie też wiadomość z kluczem do gry w środek nocy 16-tego listopada. Wiem, niewielu zdecyduje się na tą propozycję, ale może komuś się uda, może jakiś Polak będzie jednym spośród tych 10 tysięcy graczy, którzy będą mogli już grać od 16 listopada.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 09 listopada 2006, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kuszaca propozycja zwlaszcza ze gdy wiekszosc zacznie gre ty będziesz już w niej mistrzem hmm chyba się zastanowie
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
RADASS
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 197
Skąd: Brodnica

PostWysłany: 09 listopada 2006, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hmm luty marzec to nawet fajnie bo w marcu mam urodzinku i chyba sobie spraiwe taki bajer ale zobaczymy ;]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 09 listopada 2006, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ciekawa oferta, ale cena trochę na nasze warunki odstraszajaca Wink
ja się jeszcze nad tym zastanowie, ale w sumie marzec już niedlugo Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 09 listopada 2006, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wiesz jak mysle ze będę gral we wszystkie czesci TM i będę 4 miesiace do przodu od innych to marzec nie tak blisko Very Happy
Ja jak się dowiem ze "moja" karta spelania wszytskie warunki to kupuje bezdyskusyjnie

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 10 listopada 2006, 5:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

I stalo się :? Kupilem bez chwili zastanowienia Very Happy Wlasnie sciagam tylko ze najgorsze jest to ze musze czekac na klucz do 17-go. :? Bynajmniej tak mi napisali :? Ale dzięki nawro za link bo u mnie zapowiadali na 2 -11 ze już się pojawi w sklepach a okazalo się ze nie :? A tak poczekam tydzien i już będzie mozna coś zaszalec Very Happy Raz jeszcze wielkie dzięki za link. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 10 listopada 2006, 7:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oby Techland też się znalazł w tej grupie lutowo-marcowej Smile
_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?