Ustawienia grafiki

Jeśli masz jakiś problem z grą - pisz tutaj
Locked
User avatar
Kubek
Zaczyna szaleć na ulicach
Posts: 272
Joined: 19 September 2009, 16:53
Location: U.D

Ustawienia grafiki

Post by Kubek »

Yo. Czy ktoś był by mi wstanie pomoc w rozwiazaniu tego problemu? Dlaczego automatycznie nie uzywa mi tej mocniejszej karty? Jak to przelaczyc?
http://img543.imageshack.us/img543/5707/grafao.jpg
User avatar
iam
Admin Mniejszy
Posts: 2479
Joined: 27 November 2007, 21:04
Location: Ruda Śląska

Ustawienia grafiki

Post by iam »

Powinieneś mieć w pasku zadań (tym koło zegara) program "Aktywność karty graficznej NVIDIA". Klikasz > Dostosuj, które programy używają karty graficznej > wybierasz TM, klikasz "dodaj", jako preferowany procesor graficzny wybierasz "procesor NVIDIA o dużej wydajności" i wsio śmiga.

PS: nie wiem, czemu nie wykrywa Ci od razu, bo ja tego ustawiać nie musiałem - działało automatycznie.

;)

EDIT: Nawet, jeśli w ustawieniach wychwytuje Ci integralną grafikę, w grze już przełącza się na procesor NVIDIA, więc ustawienia możesz zmieniać dowolnie, nie ma problemu. Ja mam taką samą kartę (wersja 2GB) i śmiga mi wszystko na full, więc na Twoim lapku na bank też tak będzie działać.

Pozdro !
User avatar
złozi
Junior ujeżdżacz
Posts: 1921
Joined: 12 August 2007, 22:14
Location: masz taki brzydki ryj, chuju?

Ustawienia grafiki

Post by złozi »

+1 Ajem

Dodam od siebie, iż wybranie procesora PhysX na główna kartę (w tym przypadku) nic nie da.

Zapewne jest tak jak Ajem pisał.
W bezczynności, nie wykrywa karty, zaś po odpaleniu gry, automatycznie uruchamia się karta graf.
Locked

Return to “Pomoc”